Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 240
Najnowszy Użytkownik: ~tomaaasz7
Ostatnio zalogowani
admin00:41:51
Wacha00:58:58
gus 1 tydzień
jaca42 8 wygodni
CR7 9 wygodni
lukaszwacha44 wygodni
kubis67 wygodni
FR-Real84 wygodni
kejo86 wygodni
Kristofer_9390 wygodni
Strzelcy
Kozikowski 2
Szczypek2
Alot2
Cieśla 2
Siembora1
Jankowski 1
Pietryka1
Trzpil 1
Liga Okręgowa 2017/2018
  Drużyna M Ptk
1. Hutnik Warszawa 7 18
2. Unia Warszawa 7 18
3. Victoria II Sulejówek 7 16
4. Marcovia Marki 6 13
5. Escola Varsovia Warszawa 7 12
6. Olimpia Warszawa 7 11
7. Sokół Serock 7 10
8. Mazur II Karczew 7 10
9. Bóbr Tłuszcz 7 10
10. Agape Białołęka 7 9
11. Dąb Wieliszew 7 8
12. Błyskawica Warszawa 7 7
13. Promnik Łaskarzew 7 5
14. Świt II N.D.M. 6 4
15. Wisła Maciejowice 7 4
16. Bug II Wyszków 7 0
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Sezon 2007 - 2008
Kadra Promnika
Lp Nazwisko - imięRocznikPozycjaPozyskany
1 Ardej Marcin1986BramkarzCzarni Węgrów
2 Krawczyk Artur1989BramkarzWychowanek
3 Borkowski Wojciech1984ObroncaWychowanek
4 Opieka Grzegorz1986ObroncaWychowanek
5 Trzaskowski Łukasz1987ObroncaMazur Karczew
6 Kasprzak Dariusz1979ObroncaAmur Wilga
7 Trzepałka Jacek1988ObroncaS.M.S. Łódz
8 Markowski Karol1983PomocWychowanek
9 Wachnicki Emil1985PomocWychowanek
10 Winek Dariusz1986PomocWychowanek
11 Kopeć Karol1980PomocMazur Karczew
12 Laskowiecki Waldemar1975PomocMazur Karczew
13 Wolski Grzegorz1990PomocWychowanek
14 Kardynalski Konrad1984PomocMazur Karczew
15 Józwicki Radosław1989PomocWychowanek
16 Narojczyk Piotr1989PomocWychowanek
17 Siwak Robert1983NapastnikO.K.S. Otwock
18 Trzaskowski Dawid1980NapastnikMazur Karczew
19 Bondara Michał1988NapastnikMazur Karczew
Trener drużyny : Kopeć Karol
Strzelcy
Komorowski Adam7
Markowski Karol 6
Siwak Robert6
Winek Dariusz3
Zając Dariusz3
Kardynalski Konrad3
Kopeć Karol3
Kasprzak Dariusz2
Wolski Grzegorz2
Borkowski Wojciech1
Trzaskowski Łukasz1
Jabłoński Konrad1
Laskowiecki Waldek1
Wachnicki Emil1

Końcowa tabela MLS
Lp.DrużynaM.Pkt.Z.R.P. Bramki
1.Broń Radom3077245179-17
2.Mszczonowianka Mszczonów3064197456-23
3.KS Piaseczno3057176775-34
4.Sparta Jazgarzew30541731073-62
5.Pilica Białobrzegi30541731070-34
6.Amur Wilga3051156967-37
7.Zwolenianka Zwoleń30461371064-46
8.Zryw Sobolew30441351265-56
9.Drukarz Warszawa30441351263-58
10.Sokół Przytyk30371141542-39
11.Olimpia Warszawa30351051543-70
12.Promnik Łaskarzew3034971444-43
13.Milan Milanówek3030861638-56
14.Victoria Głosków3026822026-94
15.Tur Jaktorów3021632148-92
16.Gwardia Warszawa308222630-123

Najlepsza 10 typujących

Top 10
Pkt
Typer
M*W*R*
498benek1 68558324
489 lukasz68848345
459 Filip69749312
455 major69152299
453 wojtek66650303
451 sieko69244319
445 erthi66545310
434 BORO66741311
433 scibor64452277
429 marek64849282
Wyniki


1 KOLEJKA

11.08.2007 (sobota)

DRUKARZ WARSZAWA – PILICA BIAŁOBRZEGI 1:4 (0:2)
BRAMKI: Krzysztof Sztrefner 77 z karnego - Damian Aderek 7, 30, 60, Piotr Puźniak 68

MILAN MILANÓWEK – OLIMPIA WARSZAWA 3:1 (3:0)
BRAMKI: Dariusz Jastrzębski 12, Arkadiusz Świderski 35, Paweł Wiesion 40 - Piotr Andrzejczak 78 z karnego
Mecz w Jaktorowie

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – VICTORIA GŁOSKÓW 3:2 (1:0)
BRAMKI: Paweł Kopeć 21, 59, 76 - Piotr Krawczyk 68, Aleksander Graff 83

KS PIASECZNO – GWARDIA WARSZAWA 3:0 walkower
Goście nie przyjechali

SPARTA JAZGARZEW – BROŃ RADOM 0:3 (0:1)
BRAMKA: Robert Rogala 29, Marcin Trojanowski 77, Michał Kocoń 90+3

12.08.2007 (niedziela)

PROMNIK ŁASKARZEW – ZRYW SOBOLEW 1:1 (1:0)
BRAMKI: Robert Siwak 34 - Kamil Parzyszek 90+3

SOKÓŁ PRZYTYK – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:1 (0:1)
BRAMKA: Krzysztof Szczęsny 35 z karnego

29.08.2007 (środa)

AMUR WILGA - TUR JAKTORÓW 2:0 (0:0)
BRAMKI: Robert Winek 76, Zbigniew Obłuski 80



2 KOLEJKA

15.08.2007 (środa)

TUR JAKTORÓW – DRUKARZ WARSZAWA 2:2 (1:1)
BRAMKI: Michał Sielski 34, Andrzej Opara 88 - Grzegorz Bajszczak 36, Arkadiusz Klusek 80

KS PIASECZNO – SOKÓŁ PRZYTYK 4:0 (2:0)
BRAMKI: Łukasz Kopczyński 15, Łukasz Krzyżański 23, Piotr Stefanowski 75 z karnego, Maciej Jankowski 85

GWARDIA WARSZAWA – OLIMPIA WARSZAWA 0:6 (0:3)
BRAMKI: Rafał Hapak 27, 35, Marcin Zych 32, Bartłomiej Kostrzewa 60, 71, Łukasz Winek 81

PILICA BIAŁOBRZEGI – MILAN MILANÓWEK 3:1 (0:0)
BRAMKI: Damian Aderek 50, Wojciech Banaczek 70, Piotr Puźniak 72 - Paweł Wiesion 63

BROŃ RADOM – AMUR WILGA 3:0 (1:0)
BRAMKI: Arkadiusz Chudziński 23, Robert Rogala 59, Paweł Kocoń 83

ZRYW SOBOLEW – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 1:1 (0:0)
BRAMKI: Tomasz Marcińczak 90+6 z karnego - Marcin Brodecki 61

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW – PROMNIK ŁASKARZEW 3:0 (1:0)
BRAMKI: Andrzej Kacprzak 17, 57, Michał Sybilski 90+2

19.09.2007 (środa)

VICTORIA GŁOSKÓW - SPARTA JAZGARZEW 1:2 (0:1)
BRAMKI: Kacper Miciak 68 - Jakub Sztylka 2, Piotr Madetko 78



3 KOLEJKA

18.08.2007 (sobota)

TUR JAKTORÓW – MILAN MILANÓWEK 2:2 (0:0)
BRAMKI: Andrzej Opara 55, Krzysztof Skura 80 - Paweł Brudziński 49, Paweł Wiesion 90+2

OLIMPIA WARSZAWA – PILICA BIAŁOBRZEGI 1:3 (1:0)
BRAMKI: Marcin Zych 12 - Jacek Kacprzak 50, 80, Piotr Puźniak 60
Mecz w Nowym Dworze Mazowieckim

SPARTA JAZGARZEW – ZRYW SOBOLEW 2:6 (1:3)
BRAMKI: Maciej Kłosiewicz 44, 60 - Piotr Godlewski 12, 39, Tomasz Marcińczak 22 z karnego, Kamil Parzyszek 46, Piotr Piorun 70, Sebastian Izdebski 71

19.08.2007 (niedziela)

DRUKARZ WARSZAWA – BROŃ RADOM 0:3 (0:1)
BRAMKI: Daniel Grymuła 42, Piotr Cichawa 47, Krzysztof Banaszkiewicz 79

PROMNIK ŁASKARZEW – KS PIASECZNO 0:0

SOKÓŁ QUICK PARQUET PRZYTYK – GWARDIA WARSZAWA 6:0 (4:0)
BRAMKI: Jacek Panek 4, 80, Konrad Piskorz 15, Dawid Głuchowski 33, 40, Kamil Szymczyk 48

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:1 (0:0)
BRAMKA: Andrzej Kacprzak 53

AMUR WILGA – VICTORIA AAM-POL SKORPION GŁOSKÓW 2:3 (1:1)
BRAMKI: Robert Winek 38, Marcin Makulec 47 - Kacper Miciak 30, Piotr Krawczyk 56, 72



4 KOLEJKA

25.08.2007 (sobota)

TUR JAKTORÓW - OLIMPIA WARSZAWA 5:2 (3:2)
BRAMKI: Mirosław Walczak 3, Michał Sielski 5, Marcin Piłka 42, Andrzej Opara 82, Adam Czarnecki 89 - Tomasz Tyburcy 31, Łukasz Winek 35

GWARDIA WARSZAWA - PILICA BIAŁOBRZEGI 0:6 (0:2)
BRAMKI: Piotr Puźniak 14, 70, Jacek Kacprzak 29, Michał Kucharski 55, Michał Rumniak 77, Karol Stępniewski 83

VICTORIA AAM-POL SKORPION GŁOSKÓW – DRUKARZ WARSZAWA 1:0 (0:0)
BRAMKA: Aleksander Graff 65

KS PIASECZNO – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 2:0 (2:0)
BRAMKI: Łukasz Kopczyński 5, Piotr Stefanowski 18

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW – SPARTA JAZGARZEW 5:2 (2:2)
BRAMKI: Michał Dumała 8, Jacek Krulik 15, Rafał Koniarek 56, Zbigniew Obłuski 75, 80 - Ireneusz Calski 4 z karnego, Piotr Madetko 19

BROŃ RADOM – MILAN MILANÓWEK 1:1 (1:0)
BRAMKI: Arkadiusz Chudziński 42 - Paweł Wiesion 53

26.08.2007 (niedziela)

ZRYW SOBOLEW – AMUR WILGA 3:0 (1:0)
BRAMKI: Piotr Piorun 7, 90+1, Damian Dzido 76 z karnego

SOKÓŁ QUICK PARQUET PRZYTYK – PROMNIK ŁASKARZEW 0:1 (0:0)
BRAMKA: Adam Komorowski 53



5 KOLEJKA

01.09.2007 (sobota)

DRUKARZ WARSZAWA – ZRYW SOBOLEW 1:6 (1:2)
BRAMKI: Krzysztof Sztrefner 38 z karnego - Piotr Piorun 57, 65, 82, Mateusz Michalec 5, Tomasz Marcińczak 19, Piotr Godlewski 90

OLIMPIA WARSZAWA – BROŃ RADOM 0:8 (0:2)
BRAMKI: Michał Kocoń 2, 27, 51, Arkadiusz Kościelniak 47, 65, Robert Rogala 70, 83, Marcin Zych 85 samobójcza
Mecz w Nowym Dworze Mazowieckim

SPARTA JAZGARZEW – KS PIASECZNO 2:2 (1:0)
Bramki: Piotr Norberciak 13, Piotr Madetko 61 - Bartosz Kobza 82, 83

02.09.2007 (niedziela)

PROMNIK ŁASKARZEW – GWARDIA WARSZAWA 4:0 (3:0)
BRAMKI: Karol Kopeć 23, Dariusz Zając 38, Adam Komorowski 40, 85

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – SOKÓŁ QUICK PARQUET PRZYTYK 0:2 (0:1)
BRAMKI: Jacek Panek 12, Maciej Kroczak 47

AMUR WILGA – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:0

PILICA BIAŁOBRZEGI – TUR JAKTORÓW 1:0 (0:0)
BRAMKA: Damian Aderek 82

MILAN MILANÓWEK – VICTORIA AAM-POL SKORPION GŁOSKÓW 0:2 (0:1)
BRAMKI: Krzysztof Fijałkowski 12, Piotr Krawczyk 90+4



6 KOLEJKA

06.09.2007 (czwartek)

GWARDIA WARSZAWA – TUR JAKTORÓW 1:3 (0:1)
BRAMKI: Jacek Wróblewski 79 – Adam Czarnecki 13, Jarosław Gowin 56, Marcin Piłka 57

08.09.2007 (sobota)

BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 2:1 (2:0)
BRAMKI: Robert Rogala 9, Paweł Potent 32 - Michał Kucharski 68

VICTORIA GŁOSKÓW – OLIMPIA WARSZAWA 1:1 (0:1)
BRAMKI: Piotr Krawczyk 90+3 - Rafał Hapak 27

KS PIASECZNO – AMUR WILGA 2:1 (1:0)
BRAMKI: Paweł Wysocki 30, Bartosz Kobza 90 - Zbigniew Obłuski 73

09.09.2007 (niedziela)

ZRYW SOBOLEW – MILAN MILANÓWEK 2:1 (1:0)
BRAMKI: Damian Dzido 34, Bartłomiej Sitarek 90+1 - Paweł Wiesion 85

SOKÓŁ QUICK PARQUET PRZYTYK – SPARTA JAZGARZEW 2:0 (1:0)
BRAMKI: Jacek Panek 27, 61

PROMNIK ŁASKARZEW – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 1:1 (1:1)
BRAMKI: Dariusz Zając 30 - Łukasz Molendowski 40

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - DRUKARZ WARSZAWA 5:0 (1:0)
BRAMKI: Krzysztof Szczęsny 33, 75 obie z rzutów karnych, Jacek Krulik 47, Michał Sybilski 83, Grzegorz Kordel 88



7 KOLEJKA

14.09.2007 (piątek)

DRUKARZ WARSZAWA – KS PIASECZNO 2:4 (0:2)
BRAMKI: Grzegorz Bajszczak 56 z karnego, Daniel Pruchnik 86 - Maciej Jankowski 20, Przemysław Kuklewski 30, Łukasz Kopczyński 71, Bartosz Kobza 84

15.09.2007 (sobota)

TUR JAKTORÓW - BROŃ RADOM 0:5 (0:2)
BRAMKI: Krzysztof Banaszkiewicz 4, 28, Michał Kocoń 47, 67, Piotr Cichawa 72

MILAN MILANÓWEK - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:1 (0:1)
BRAMKA: Krzysztof Szczęsny 13 z karnego

OLIMPIA WARSZAWA – ZRYW SOBOLEW 2:2 (1:1)
BRAMKI: Rafał Hapak 15, Piotr Masny 61 - Marcin Cieśla 19, Jarosław Włodarczyk 70

SPARTA JAZGARZEW - PROMNIK ŁASKARZEW 1:0 (0:0)
BRAMKA: Piotr Madetko 83

16.09.2007 (niedziela)

AMUR WILGA – SOKÓŁ QUICK PARQUET PRZYTYK 1:2 (0:2)
BRAMKI: Andrzej Kacprzak 59 - Jacek Panek 34, Kamil Szymczyk 44

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – GWARDIA WARSZAWA 6:2 (4:0)
BRAMKI: Marcin Brodecki 4, 33, Łukasz Molendowski 17, 50, Maciej Pawlicki 45, Łukasz Tęcza 78 z karnego - Jakub Różowicz 82, Stanisław Terlecki junior 90 z karnego

PILICA BIAŁOBRZEGI – VICTORIA AAM-POL SKORPION GŁOSKÓW 1:0 (0:0)
BRAMKA: Michał Orłowski 79



8 KOLEJKA


22.09.2007 (sobota)

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW – OLIMPIA WARSZAWA 1:0 (0:0)
BRAMKA: Łukasz Pastewka 71

KS PIASECZNO – MILAN MILANÓWEK 1:1 (0:1)
BRAMKI: Patryk Kościanek 81 - Adrian Pyrzyna 45+3

GWARDIA WARSZAWA - BROŃ RADOM 0:2 (0:1)
BRAMKI: Wojciech Kupiec 36, Andrzej Drachal 83

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - SPARTA JAZGARZEW 5:1 (3:0)
BRAMKI: Marcin Brodecki 3, Krzysztof Stypiński 12, 74, Paweł Lasek 33, Maciej Pawlicki 46 - Ireneusz Calski 66

23.09.2007 (niedziela)

ZRYW SOBOLEW - PILICA BIAŁOBRZEGI 1:4 (0:1)
BRAMKI: Piotr Godlewski 69 - Piotr Puźniak 27, 56, 67, 90+3

VICTORIA GŁOSKÓW - TUR JAKTORÓW 3:0 (2:0)
BRAMKI: Piotr Krawczyk 27, 29 z karnego, Aleksander Graff 61

SOKÓŁ PRZYTYK – DRUKARZ WARSZAWA 0:0

PROMNIK ŁASKARZEW – AMUR WILGA 1:0 (0:0)
BRAMKA: Karol Markowski 51 z karnego



9 KOLEJKA


29.09.2007 (sobota)

OLIMPIA WARSZAWA – KS PIASECZNO 1:3 (0:1)
BRAMKI: Piotr Kowalczyk 74 - Bartosz Kobza 41, Mariusz Korc 46, Piotr Senator 48

TUR JAKTORÓW – ZRYW SOBOLEW 1:3 (0:2)
BRAMKI: Andrzej Opara 75 - Piotr Piorun 18, Sebastian Izdebski 29, Piotr Godlewski 54

MILAN MILANÓWEK – SOKÓŁ QUICK PARQUET PRZYTYK 2:0 (0:0)
BRAMKI: Tomasz Grzywna 54, Norbert Sieczka 90+3

SPARTA JAZGARZEW – GWARDIA WARSZAWA 9:2 (5:1)
BRAMKI: Maciej Kłosiewicz 6, 24, Paweł Niemiro 13, Piotr Madetko 33, 37, 57 z karnego, 60, 77, Karol Matulka 89 - Stanisław Terlecki junior 40, Michał Tereba 83

BROŃ RADOM – VICTORIA AAM-POL SKORPION GŁOSKÓW 1:1 (0:0)
BRAMKI: Daniel Grymuła 67 - Adrian Żurawski 66

DRUKARZ WARSZAWA – PROMNIK ŁASKARZEW 1:1 (0:1)
BRAMKI: Łukasz Groszek 79 z karnego - Grzegorz Bajszczak 27 samobójcza

30.09.2007 (niedziela)

PILICA BIAŁOBRZEGI - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 1:1 (0:0)
BRAMKI: Piotr Puźniak 70 - Jacek Krulik 65

AMUR WILGA - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 2:2 (2:0)
BRAMKI: Andrzej Kacprzak 18, 33 obie z karnych - Maciej Pawlicki 50, Krzysztof Fiet 81



10 KOLEJKA


06.10.2007 (sobota)

KS PIASECZNO – PILICA BIAŁOBRZEGI 4:2 (1:1)
BRAMKI: Bartosz Kobza 40, 65, Mariusz Milewski 59, Łukasz Krzyżański 90+1 - Jacek Kacprzak 44, 80

GWARDIA WARSZAWA – VICTORIA GŁOSKÓW 3:4 (3:0)
BRAMKI: Stanisław Terlecki junior 7, 28, Tomasz Dulewicz 23 - Piotr Krawczyk 48, Adrian Łukawski 54, Aleksander Graff 78, 88

SPARTA JAZGARZEW – AMUR WILGA 4:1 (4:1)
BRAMKI: Maciej Kłosiewicz 12, 27, Piotr Madetko 22, 37 - Andrzej Kacprzak 10

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – DRUKARZ WARSZAWA 1:1 (0:0)
BRAMKI: Łukasz Tęcza 86 - Łukasz Groszek 59 z karnego

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW – TUR JAKTORÓW 2:1 (0:0)
BRAMKI: Mirosław Walczak 60 samobójcza, Mariusz Kotański 80 - Michał Sielski 72 z karnego

07.10.2007 (niedziela)

ZRYW SOBOLEW – BROŃ RADOM 1:2 (0:1)
BRAMKI: Przemysław Rodak 75 - Andrzej Drachal 15, 51

PROMNIK ŁASKARZEW – MILAN MILANÓWEK 0:0

SOKÓŁ PRZYTYK – OLIMPIA WARSZAWA 1:0 (1:0)
BRAMKA: Jacek Panek 18




11 KOLEJKA


13.10.2007 (sobota)

OLIMPIA WARSZAWA – PROMNIK ŁASKARZEW 2:1 (1:1)
BRAMKI: Emil Pietruczuk 6, Paweł Suchocki 81 - Adam Komorowski 20

VICTORIA GŁOSKÓW – ZRYW SOBOLEW 2:1 (1:0)
BRAMKI: Karol Guz 40, Piotr Krawczyk 49 - Sebastian Izdebski 74

MILAN MILANÓWEK – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 2:4 (1:2)
BRAMKI: Robert Sapierzyński 3, Bat-Yalat Enkhmandal 88 - Paweł Kopeć 32, 43, Marcin Sztobryn 70, Krzysztof Stypiński 75

TUR JAKTORÓW – KS PIASECZNO 0:6 (0:2)
BRAMKI: Maciej Jankowski 15, Piotr Senator 34, Mariusz Milewski 50, Patryk Kościanek 67, Paweł Wysocki 78, Bartosz Kobza 90

DRUKARZ WARSZAWA – SPARTA JAZGARZEW 1:6 (0:2)
BRAMKI: Łukasz Groszek 48 z karnego - Paweł Niemiro 18, 75, Ireneusz Calski 35, Piotr Madetko 63, Maciej Kłosiewicz 51, 83

14.10.2007 (niedziela)

BROŃ RADOM – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 3:1 (0:0)
BRAMKI: Andrzej Drachal 51, 87, Krzysztof Banaszkiewicz 86 - Arkadiusz Rusinowski 54

PILICA BIAŁOBRZEGI – SOKÓŁ PRZYTYK 1:0 (0:0)
BRAMKA: Jacek Kacprzak 67

AMUR WILGA – GWARDIA WARSZAWA 4:0 (1:0)
BRAMKI: Zbigniew Obłuski 14, 56, 70, Wojciech Parol 83




12 KOLEJKA


20.10.2007 (sobota)

GWARDIA WARSZAWA – ZRYW SOBOLEW 1:6 (1:2)
BRAMKI: Stanisław Terlecki junior 18 - Piotr Godlewski 3, 78, 81, Piotr Piorun 29, Maciej Błachnio 61, Damian Dzido 67

KS PIASECZNO – BROŃ RADOM 2:1 (2:0)
BRAMKI: Bartosz Kobza 28, 43 - Wojciech Kupiec 84

SPARTA JAZGARZEW – MILAN MILANÓWEK 1:0 (0:0)
BRAMKA: Rafał Michalski 78

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – OLIMPIA WARSZAWA 0:1 (0:0)
BRAMKA: Piotr Kowalczyk 55

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW – VICTORIA GŁOSKÓW 3:1 (2:0)
BRAMKI: Arkadiusz Rusinowski 20, 33, 47 - Piotr Krawczyk 72

21.10.2007 (niedziela)

PROMNIK ŁASKARZEW – PILICA BIAŁOBRZEGI 3:0 (1:0)
BRAMKI: Konrad Jabłoński 23, Dariusz Winek 65, Dariusz Zając 90

AMUR WILGA – DRUKARZ WARSZAWA 6:1 (5:0)
BRAMKI: Zbigniew Obłuski 3, 17, 25, Robert Sabała 12, 29, Andrzej Kacprzak 58 - Karol Antuchow 83

SOKÓŁ PRZYTYK – TUR JAKTORÓW 1:3 (0:1)
BRAMKI: Damian Korgul 73 - Jarosław Gowin 23, Andrzej Opara 47, 88



13 KOLEJKA


27.10.2007 (sobota)

DRUKARZ WARSZAWA - GWARDIA WARSZAWA 6:0 (3:0)
BRAMKI: Krzysztof Sztrefner 11, Łukasz Groszek 15, 53, Grzegorz Bajszczak 42, Karol Antuchow 70, Kacper Dominik 82

MILAN MILANÓWEK – AMUR WILGA 1:3 (1:1)
BRAMKI: Paweł Wiesion 10 - Andrzej Kacprzak 43, 77, Marcin Makulec 63

TUR JAKTORÓW – PROMNIK ŁASKARZEW 3:1 (1:1)
BRAMKI: Andrzej Opara 5, 65, 80 - Karol Markowski 28 z karnego

OLIMPIA WARSZAWA – SPARTA JAZGARZEW 2:4 (2:2)
BRAMKI: Rafał Hapak 14, 42 - Piotr Broda 11, Maciej Kłosiewicz 20, Paweł Niemiro 50, Piotr Madetko 68

VICTORIA GŁOSKÓW – KS PIASECZNO 0:6 (0:3)
BRAMKI: Bartosz Kobza 29, Maciej Jankowski 31, Radosław Wieczorek 36, Piotr Senator 54, Piotr Stefanowski 63 z karnego, Mariusz Milewski 86

28.10.2007 (niedziela)

BROŃ RADOM – SOKÓŁ PRZYTYK 2:0 (2:0)
BRAMKI: Andrzej Drachal 8, Arkadiusz Kościelniak 32

ZRYW SOBOLEW – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 2:1 (2:1)
BRAMKI: Mateusz Michalec 3, 25 - Daniel Kupiec 36

PILICA BIAŁOBRZEGI – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 1:0 (0:0)
BRAMKA: Jacek Kacprzak 81



14 KOLEJKA


03.11.2007 (sobota)

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – TUR JAKTORÓW 4:1 (1:0)
BRAMKI: Marcin Brodecki 35, Łukasz Molendowski 65, 83, Krzysztof Stypiński 73 - Jarosław Gowin 90+2

SPARTA JAZGARZEW – PILICA BIAŁOBRZEGI 2:1 (0:1)
BRAMKI: Piotr Madetko 49, 81 - Jarosław Karolewski 41

GWARDIA WARSZAWA – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 2:4 (0:3)
BRAMKI: Stanisław Terlecki junior 71, Paweł Maul 82 - Michał Dumała 14, 65, Rafał Koniarek 17, Arkadiusz Rusinowski 25

DRUKARZ WARSZAWA – MILAN MILANÓWEK 1:0 (0:0)
BRAMKA: Ireneusz Jakóbczyk 67

04.11.2007 (niedziela)

KS PIASECZNO – ZRYW SOBOLEW 2:0 (1:0)
BRAMKI: Piotr Stefanowski 36 z karnego, Piotr Senator 90+2

PROMNIK ŁASKARZEW – BROŃ RADOM 0:1 (0:0)
BRAMKI: Robert Rogala 57

AMUR WILGA – OLIMPIA WARSZAWA 1:1 (0:0)
BRAMKI: Marcin Makulec 50 - Marcin Zych 61

SOKÓŁ PRZYTYK – VICTORIA GŁOSKÓW 0:1 (0:1)
BRAMKI: Adrian Warakomski 27



15 KOLEJKA


10.11.2007 (sobota)

OLIMPIA WARSZAWA – DRUKARZ WARSZAWA 2:1 (0:0)
BRAMKI: Piotr Kowalczyk 61, Rafał Hapak 71 - Łukasz Groszek 75 z karnego

MILAN MILANÓWEK - GWARDIA WARSZAWA 5:2 (4:1)
BRAMKI: Paweł Wiesion 11, 40, Tomasz Grzywna 24, Krzysztof Kotlarski 35, Jan Zawadowski 68 - Paweł Maul 2, Stanisław Terlecki junior 78

TUR JAKTORÓW – SPARTA JAZGARZEW 3:1 (1:1)
BRAMKI: Marcin Piłka 26, Adam Czarnecki 55, 63 - Piotr Madetko 13

VICTORIA GŁOSKÓW - PROMNIK ŁASKARZEW 2:0 (0:0)
BRAMKI: Aleksander Graff 60, Piotr Krawczyk 73 z karnego

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - KS PIASECZNO 2:0 (0:0)
BRAMKI: Adrian Rusinowski 55, Tomasz Skórzyński 90+4

11.11.2007 (niedziela)

BROŃ RADOM – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 2:1 (0:1)
BRAMKI: Andrzej Drachal 61, Robert Rogala 67 - Łukasz Molendowski 29 z karnego

ZRYW SOBOLEW – SOKÓŁ PRZYTYK 0:2 (0:1)
BRAMKI: Damian Korgul 12, Wojciech Szczepanik 65

PILICA BIAŁOBRZEGI – AMUR WILGA 1:3 (1:2)
BRAMKI: Michał Kucharski 13 - Marcin Makulec 26, Andrzej Kacprzak 42, 55



16 KOLEJKA


15.03.2008 (sobota)

OLIMPIA WARSZAWA - MILAN MILANÓWEK 1:1 (0:1)
BRAMKI: Marcin Zych 90+4 - Marcin Danielewicz 18

GWARDIA WARSZAWA - KS PIASECZNO 1:6 (0:1)
BRAMKI: Łukasz Praski 65 - Michał Jasieniecki 39, Bartosz Kobza 48, 51, Piotr Senator 59, 62, Mariusz Milewski 84

BROŃ RADOM - SPARTA JAZGARZEW 4:2 (3:0)
BRAMKI: Paweł Potent 24, 38, Paweł Lewandowski 40, Wojciech Kupiec 63 - Karol Rogala 55, Paweł Niemiro 89

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - SOKÓŁ PRZYTYK 1:0 (1:0)
BRAMKA: Arkadiusz Rusinowski 11

TUR JAKTORÓW - AMUR WILGA 1:4 (0:1)
BRAMKI: Michał Sielski 81 - Chukwuma Odonka 11, Thank God Folami Ade 50, Zbigniew Obłuski 76, 86

16.03.2008 (niedziela)

ZRYW SOBOLEW - PROMNIK ŁASKARZEW 4:1 (1:0)
BRAMKI: Piotr Piorun 23, 55, Mateusz Michalec 62, Przemysław Rodak 90+1 - Robert Siwak 85

VICTORIA GŁOSKÓW - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 0:7 (0:2)
BRAMKI: Marek Oczkowski 26, Miłosz Dębski 42, 50, 66, 75, Krzysztof Stypiński 79, Marcin Guz 85

PILICA BIAŁOBRZEGI - DRUKARZ WARSZAWA 0:1 (0:1)
BRAMKA: Sebastian Groszek 8



17 KOLEJKA


20.03.2008 (czwartek)

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - ZRYW SOBOLEW 6:1 (1:0)
BRAMKI: Miłosz Dębski 31, 52, 67, 75, Adam Karaś 58, 72 - Tomasz Zackiewicz 48

21.03.2008 (piątek)

OLIMPIA WARSZAWA - GWARDIA WARSZAWA 0:4 (0:1)
BRAMKI: Przemysław Paś 10, Paweł Maul 51, Tomasz Dulewicz 82, Dariusz Piwowarek 87 z karnego

SPARTA JAZGARZEW - VICTORIA GŁOSKÓW 2:0 (0:0)
BRAMKI: Paweł Niemiro 81 z karnego, 87

22.03.2008 (sobota)

DRUKARZ WARSZAWA - TUR JAKTORÓW 5:1 (1:0)
BRAMKI: Piotr Markowski 42 z karnego, 52, 60, Łukasz Groszek 76, Piotr Wołowicz 81 - Marcin Piłka 61
Mecz w Warszawie przy ulicy Łabiszyńskiej.

SOKÓŁ PRZYTYK - KS PIASECZNO 0:1 (0:1)
BRAMKA: Piotr Senator 41

AMUR WILGA - BROŃ RADOM 1:1 (1:0)
BRAMKI: Piotr Baliński 33 - Andrzej Drachal 79 z karnego

PROMNIK ŁASKARZEW - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 2:2 (1:1)
BRAMKI: Dariusz Winek 14, Karol Markowski 73 z karnego - Jacek Krulik 35, Paweł Wiesion 90+4

09.04.2008 (środa)

MILAN MILANÓWEK - PILICA BIAŁOBRZEGI 1:4 (1:1)
BRAMKI: Piotr Michaeli 15 - Jacek Kacprzak 45, Jarosław Karolewski 52, Kamil Tkaczyk 67, Karol Stępniewski 84


18 KOLEJKA


29.03.2008 (sobota)

KS PIASECZNO - PROMNIK ŁASKARZEW 3:0 (1:0)
BRAMKI: Bartosz Kobza 30 z karnego, Łukasz Kopczyński 50, Mariusz Milewski 90+1

MILAN MILANÓWEK - TUR JAKTORÓW 2:1 (2:0)
BRAMKI: Grzegorz Goławski 14, Łukasz Milankiewicz 38 - Marcin Piłka 73

GWARDIA WARSZAWA - SOKÓŁ PRZYTYK 0:3 (0:1)
BRAMKI: Michał Kucharski 38, Jacek Panek 67, 71

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 3:0 walkower
Mecz się nie odbył. Goście nie dostarczyli kart zdrowia zawodników.

30.03.2008 (niedziela)

ZRYW SOBOLEW – SPARTA JAZGARZEW 0:2 (0:2)
BRAMKI: Piotr Madetko 16, Paweł Niemiro 44

PILICA BIAŁOBRZEGI – OLIMPIA WARSZAWA 3:0 (0:0)
BRAMKI: Karol Stępniewski 52, Łukasz Jopek 80, Damian Aderek 90

VICTORIA GŁOSKÓW – AMUR WILGA 0:3 (0:2)
BRAMKI: Chukwuma Samuelson Odonka 17, Robert Winek 45, Thank God Folami Ade 70

BROŃ RADOM - DRUKARZ WARSZAWA 1:0 (1:0)
BRAMKA: Krzysztof Banaszkiewicz 12


19 KOLEJKA


05.04.2008 (sobota)

DRUKARZ WARSZAWA - VICTORIA GŁOSKÓW 2:1 (2:0)
BRAMKI: Piotr Wołowicz 15, Sebastian Groszek 25 - Jarosław Rauh 75
Mecz w Głoskowie. Drukarz gospodarzem.

SPARTA JAZGARZEW - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 1:1 (0:1)
BRAMKI: Piotr Madetko 74 - Paweł Wiesion 13

MILAN MILANÓWEK - BROŃ RADOM 0:2 (0:1)
BRAMKI: Robert Rogala 19, Piotr Cichawa 63

OLIMPIA WARSZAWA - TUR JAKTORÓW 3:1 (2:1)
BRAMKI: Bartłomiej Kostrzewa 32, Tomasz Żyliński 39, Mariusz Kurowski 70 - Michał Hyliński 16

06.04.2008 (niedziela)

AMUR WILGA - ZRYW SOBOLEW 0:0

PILICA BIAŁOBRZEGI - GWARDIA WARSZAWA 5:0 (0:0)
BRAMKI: Mariusz Kotański 55, Stanisław Terlecki junior 62, Piotr Puźniak 69, Jarosław Karolewski 80, Karol Stępniewski 81

PROMNIK ŁASKARZEW - SOKÓŁ PRZYTYK 0:0

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - KS PIASECZNO 3:3 (2:1)
BRAMKI: Miłosz Dębski 10, 19, Marcin Sztobryn 63 - Krzysztof Stypiński 12 samobójcza, Patryk Kościanek 67, Piotr Stefanowski 88 z karnego


20 KOLEJKA


12.04.2008 (sobota)

GWARDIA WARSZAWA - PROMNIK ŁASKARZEW 0:4 (0:2)
BRAMKI: Dariusz Kasprzak 11, Dariusz Winek 24, Łukasz Trzaskowski 80, Waldemar Laskowiecki 85

TUR JAKTORÓW - PILICA BIAŁOBRZEGI 2:3 (0:1)
BRAMKI: Andrzej Opara 80, Sławomir Mikulski 89 z karnego - Jacek Kacprzak 27, Damian Aderek 57, Jarosław Karolewski 72

BROŃ RADOM - OLIMPIA WARSZAWA 2:1 (0:0)
BRAMKI: Paweł Lewandowski 59, Wojciech Kupiec 77 - Bartłomiej Kostrzewa 50

KS PIASECZNO - SPARTA JAZGARZEW 1:0 (0:0)
BRAMKA: Paweł Wysocki 89 z karnego

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - AMUR WILGA 0:0

13.04.2008 (niedziela)

SOKÓŁ PRZYTYK - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 1:1 (0:1)
BRAMKI: Kamil Szymczyk 54 - Miłosz Dębski 2

VICTORIA GŁOSKÓW - MILAN MILANÓWEK 0:1 (0:0)
BRAMKI: Michał Gutowski 63

ZRYW SOBOLEW - DRUKARZ WARSZAWA 2:2 (1:1)
BRAMKI: Piotr Piorun 37, Andrzej Sieradzki 83 - Sebastian Groszek 28 z karnego, Ireneusz Jakóbczyk 69


21 KOLEJKA


09.04.2008 (środa)

TUR JAKTORÓW - GWARDIA WARSZAWA 3:3 (0:2)
BRAMKI: Adrian Górak 64, Marcin Piłka 77, Michał Hyliński 90+2 - Przemysław Paś 18, Dariusz Piwowarek 21, Łukasz Milewski 60 z karnego

23.04.2008 (środa)

OLIMPIA WARSZAWA - VICTORIA GŁOSKÓW 2:0 (0:0)
BRAMKI: Marcin Zych 52, 68

PILICA BIAŁOBRZEGI - BROŃ RADOM 0:3 (0:3)
BRAMKI: Paweł Potent 6, 30, Daniel Grymuła 25

AMUR WILGA - KS PIASECZNO 3:1 (1:0)
BRAMKI: Zbigniew Obłuski 19, Paweł Wysocki 60 samobójcza, Dariusz Zając 75 - Michał Jasieniecki 80

SPARTA JAZGARZEW - SOKÓŁ PRZYTYK 1:0 (1:0)
BRAMKA: Paweł Niemiro 8 z karnego

MILAN MILANÓWEK - ZRYW SOBOLEW 2:3 (0:3)
BRAMKI: Łukasz Milankiewicz 57, Sebastian Chwedorczuk 89 - Andrzej Sieradzki 14, Piotr Piorun 17, Tomasz Marcińczak 37 z karnego

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - PROMNIK ŁASKARZEW 3:0 (2:0)
BRAMKI: Miłosz Dębski 8, 21, Paweł Rogala 80

DRUKARZ WARSZAWA - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 2:0 (1:0)
BRAMKI: Maciej Jagodziński 45, Rafał Wojciechowski 47


22 KOLEJKA


19.04.2008 (sobota)

GWARDIA WARSZAWA - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 0:0

KS PIASECZNO - DRUKARZ WARSZAWA 1:3 (1:0)
BRAMKI: Radosław Wieczorek 24 - Sebastian Groszek 58, Karol Antuchow 60, Łukasz Groszek 90+2

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - MILAN MILANÓWEK 1:2 (1:0)
BRAMKI: Piotr Pietrzak 6 - Paweł Krzemiński 49, Maciej Terlecki 90+3

20.04.2008 (niedziela)

SOKÓŁ PRZYTYK - AMUR WILGA 1:3 (1:3)
BRAMKI: Jacek Panek 21 - Zbigniew Obłuski 3, Andrzej Kacprzak 25 z karnego, Thank God Folami Ade 40

VICTORIA GŁOSKÓW - PILICA BIAŁOBRZEGI 0:10 (0:3)
BRAMKI: Jarosław Karolewski 6, Kamil Tkaczyk 19, Stanisław Kulej 31, Jacek Kacprzak 54, 56, Mariusz Kotański 62, Damian Aderek 70, Stanisław Terlecki junior 76, 84, Mateusz Kszczotek 86

ZRYW SOBOLEW - OLIMPIA WARSZAWA 0:1 (0:0)
BRAMKA: Marcin Zych 75

BROŃ RADOM - TUR JAKTORÓW 6:0 (3:0)
BRAMKI: Arkadiusz Chudziński 2, 21, 55, Robert Rogala 37, Daniel Grymuła 59, Paweł Potent 90

PROMNIK ŁASKARZEW - SPARTA JAZGARZEW 5:3 (2:2)
BRAMKI: Konrad Kardynalski 10, 55, Robert Siwak 40, Dariusz Kasprzak 60, Karol Markowski 80 - Rafał Koniarek 3, 22, Marek Fąfara 86


23 KOLEJKA


26.04.2008 (sobota)

OLIMPIA WARSZAWA - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:2 (0:1)
BRAMKI: Marcin Maciejak 26, Tomasz Skórzyński 89

MILAN MILANÓWEK - KS PIASECZNO 1:1 (0:1)
BRAMKI: Marcin Danielewicz 60 - Piotr Stefanowski 20

TUR JAKTORÓW - VICTORIA GŁOSKÓW 6:0 (4:0)
BRAMKI: Sławomir Mikulski 20, Andrzej Opara 22, 78, Paweł Borkowski 28, 34, Marcin Piłka 70

DRUKARZ WARSZAWA - SOKÓŁ PRZYTYK 7:0 (3:0)
BRAMKI: Piotr Wołowicz 2, Ireneusz Jakóbczyk 6, 90+2, Łukasz Groszek 43, 85, Piotr Markowski 59, Rafał Wojciechowski 86

SPARTA JAZGARZEW - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 6:1 (3:1)
BRAMKI: Łukasz Kania 6, Piotr Madetko 32, 34, Paweł Niemiro 84 z karnego, 87, Rafał Koniarek 90+2 - Miłosz Dębski 45

BROŃ RADOM - GWARDIA WARSZAWA 5:0 (3:0)
BRAMKI: Robert Rogala 2 z karnego, Daniel Grymuła 12, Krzysztof Banaszkiewicz 43, Paweł Potent 60, Andrzej Drachal 63

27.04.2008 (niedziela)

AMUR WILGA - PROMNIK ŁASKARZEW 3:1 (0:0)
BRAMKI: Andrzej Kacprzak 68 z karnego, Chidi Obaka 79, Odonka Samuelson Chukwuma 81 - Konrad Kardynalski 53

PILICA BIAŁOBRZEGI - ZRYW SOBOLEW 5:0 (0:0)
BRAMKI: Jarosław Karolewski 61, Kamil Tkaczyk 65, Mariusz Kotański 78, Mateusz Kszczotek 88, Tomasz Laskowski 90


24 KOLEJKA


30.04.2008 (środa)

GWARDIA WARSZAWA - SPARTA JAZGARZEW 0:5 (0:3)
BRAMKI: Paweł Niemiro 10, Maciej Kłosiewicz 18, 80, Jakub Sztylka 20, Piotr Madetko 75

SOKÓŁ PRZYTYK - MILAN MILANÓWEK 4:0 (2:0)
BRAMKI: Piotr Pędzisz 32, 60, Michał Kucharski 39, Wojciech Szczepanik 72

KS PIASECZNO - OLIMPIA WARSZAWA 0:0

VICTORIA GŁOSKÓW - BROŃ RADOM 1:7 (0:4)
BRAMKI: Tomasz Michałowski 63 - Paweł Lewandowski 4, 14, Paweł Potent 32, Robert Rogala 45, 54, Andrzej Drachal 48, Arkadiusz Chudziński 59

PROMNIK ŁASKARZEW - DRUKARZ WARSZAWA 0:1 (0:0)
BRAMKA: Ireneusz Jakóbczyk 55

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - PILICA BIAŁOBRZEGI 1:1 (0:0)
BRAMKI: Michał Dumała 80 - Jarosław Karolewski 45

ZRYW SOBOLEW - TUR JAKTORÓW 5:1 (2:1)
BRAMKI: Sebastian Izdebski 38, Marcin Cieśla 43, Jarosław Włodarczyk 53, Marcin Wojciechowski 68, Przemysław Rodak 83 - Paweł Borkowski 31

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - AMUR WILGA 3:1 (2:0)
BRAMKI: Miłosz Dębski 5, 9, 76 - Łukasz Dąbrowski 62


25 KOLEJKA


03.05.2008 (sobota)

OLIMPIA WARSZAWA - SOKÓŁ PRZYTYK 3:0 walkower
Mecz się nie odbył, goście nie dojechali.

TUR JAKTORÓW - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 1:3 (0:2)
BRAMKI: Marcin Piłka 77 - Marcin Maciejak 29, Tomasz Gręda 44 z karnego, Adam Czarnecki 46

DRUKARZ WARSZAWA - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 0:2 (0:0)
BRAMKA: Miłosz Dębski 68 z karnego, 90+1

04.05.2008 (niedziela)

MILAN MILANÓWEK - PROMNIK ŁASKARZEW 3:2 (1:0)
BRAMKI: Łukasz Milankiewicz 18, 52, 80 - Karol Markowski 51 z karnego, 85 z karnego

VICTORIA GŁOSKÓW - GWARDIA WARSZAWA 0:1 (0:0)
BRAMKA: Maciej Stępień 65

BROŃ RADOM - ZRYW SOBOLEW 3:2 (2:1)
BRAMKI: Robert Rogala 16, 43, 57 - Przemysław Rodak 21, Andrzej Sieradzki 66

AMUR WILGA - SPARTA JAZGARZEW 7:1 (4:0)
BRAMKI: Zbigniew Obłuski 12, 20, 44, Thank God Folami Ade 30, Marek Lewandowski 56, Przemysław Parol 65, Chidi Obaka 85 - Paweł Niemiro 83 z karnego

PILICA BIAŁOBRZEGI - KS PIASECZNO 2:0 (0:0)
BRAMKI: Jarosław Karolewski 52, Mariusz Kotański 90


26 KOLEJKA


10.05.2008 (sobota)

GWARDIA WARSZAWA - AMUR WILGA 0:2 (0:1)
BRAMKI: Thank God Folami Ade 3, Marek Lewandowski 88

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - BROŃ RADOM 0:0

SPARTA JAZGARZEW - DRUKARZ WARSZAWA 3:2 (1:1)
BRAMKI: Kamil Domański 36, Łukasz Kania 69, Maciej Kłosiewicz 81 - Piotr Wołowicz 28, Karol Antuchow 73

11.05.2008 (niedziela)

SOKÓŁ PRZYTYK - PILICA BIAŁOBRZEGI 0:3 (0:1)
BRAMKI: Jarosław Karolewski 43, Stanisław Kulej 75, Mariusz Kotański 89

PROMNIK ŁASKARZEW - OLIMPIA WARSZAWA 3:4 (1:2)
BRAMKI: Karol Kopeć 13, Wojciech Borkowski 83, Adam Komorowski 86 - Michał Nowiński 18, Mariusz Kurowski 24, Marcin Karczewski 67, Piotr Masny 81

ZRYW SOBOLEW - VICTORIA GŁOSKÓW 6:0 (4:0)
BRAMKI: Marcin Wojciechowski 11, Piotr Piorun 23, 45, Mateusz Michalec 44, 52, Andrzej Sieradzki 73

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - MILAN MILANÓWEK 4:1 (1:0)
BRAMKI: Miłosz Dębski 28, 68, Maciej Pawlicki 57, Łukasz Molendowski 63 - Michał Michałowski 85

14.05.2008 (środa)

KS PIASECZNO - TUR JAKTORÓW 7:2 (3:2)
BRAMKI: Mariusz Milewski 15, 47, Piotr Senator 30, 39, Patryk Kościanek 69, Mariusz Arak 78, Wojciech Cygan 85 z karnego - Sławomir Mikulski 24, Michał Sielski 26


27 KOLEJKA


16.05.2008 (piątek)

MILAN MILANÓWEK - SPARTA JAZGARZEW 1:2 (1:0)
BRAMKI: Łukasz Milankiewicz 32 - Paweł Niemiro 51 z karnego, Paweł Krzemiński 86 samobójcza

17.05.2008 (sobota)

OLIMPIA WARSZAWA - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 2:0 (1:0)
BRAMKI: Mariusz Kurowski 21, 52

TUR JAKTORÓW - SOKÓŁ PRZYTYK 2:5 (1:1)
BRAMKI: Paweł Borkowski 5, Sławomir Mikulski 50 z karnego - Michał Kucharski 41, 62, Piotr Pędzisz 70, 81, Grzegorz Wieczorek 89

DRUKARZ WARSZAWA - AMUR WILGA 2:1 (1:1)
BRAMKI: Ireneusz Jakóbczyk 16, Karol Antuchow 90 - Thank God Folami Ade 2

18.05.2008 (niedziela)

VICTORIA GŁOSKÓW - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:2 (0:0)
BRAMKI: Tomasz Gręda 57 z karnego, Marcin Maciejak 70

BROŃ RADOM - KS PIASECZNO 1:0 (1:0)
BRAMKI: Robert Rogala 45+1

PILICA BIAŁOBRZEGI - PROMNIK ŁASKARZEW 1:2 (1:1)
BRAMKI: Damian Aderek 41 - Emil Wachnicki 28, Grzegorz Wolski 50

ZRYW SOBOLEW - GWARDIA WARSZAWA 4:3 (2:1)
BRAMKI: Tomasz Marcińczak 31 z karnego, 65, Przemysław Rodak 42, Jarosław Włodarczyk 56 - Paweł Maul 5, 67, Tomasz Zackiewicz 62 samobójcza


28 KOLEJKA


20.05.2008 (wtorek)

GWARDIA WARSZAWA – DRUKARZ WARSZAWA 2:5 (0:3)
BRAMKI: Grzegorz Goss 68, 82 - Łukasz Groszek 3, Piotr Wołowicz 15, 56, Grzegorz Bajszczak 41, Sebastian Groszek 50

21.05.2008 (środa)

AMUR WILGA – MILAN MILANÓWEK 3:0 (2:0)
BRAMKI: Zbigniew Obłuski 10, 31, 73

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW – ZRYW SOBOLEW 1:0 (0:0)
BRAMKA: Marcin Maciejak 73

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – PILICA BIAŁOBRZEGI 1:0 (0:0)
BRAMKA: Paweł Kopeć 85

SOKÓŁ PRZYTYK – BROŃ RADOM 1:1 (0:0) BRAMKI: Grzegorz Wieczorek 84 - Paweł Potent 49

PROMNIK ŁASKARZEW – TUR JAKTORÓW 3:0 walkower
Goście nie przyjechali na mecz.

KS PIASECZNO – VICTORIA GŁOSKÓW 9:0 (3:0)
BRAMKI: Piotr Stefanowski 8, Mariusz Korc 43, Radosław Wieczorek 44, Piotr Senator 50, Mariusz Milewski 51, 62, Łukasz Kopczyński 57, 83, Bartosz Kobza 80

SPARTA JAZGARZEW – OLIMPIA WARSZAWA 2:1 (1:1)
BRAMKI: Jakub Sztylka 13, Paweł Niemiro 83 - Tomasz Żyliński 10


29 KOLEJKA



24.05.2008 (sobota)

OLIMPIA WARSZAWA - AMUR WILGA 2:8 (1:2)
BRAMKI: Mariusz Kurowski 44, 48 - Zbigniew Obłuski 5, 68, 80, Thank God Folami Ade 14, 50, 77, Marek Lewandowski 63, Chukwuma Samuelson Odonka 69

MILAN MILANÓWEK - DRUKARZ WARSZAWA 2:3 (1:2)
BRAMKI: Michał Michałowski 22, Łukasz Milankiewicz 75 - Piotr Wołowicz 6, Sebastian Groszek 26, Łukasz Groszek 47

ZRYW SOBOLEW - KS PIASECZNO 3:1 (0:0)
BRAMKI: Marcin Wojciechowski 52, Mateusz Michalec 56, Bartłomiej Sitarek 82 - Michał Jasieniecki 90+3

TUR JAKTORÓW - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 3:4 (2:0)
BRAMKI: Andrzej Opara 15, Tomasz Rutkowski 45, Mateusz Olkowski 55 - Maciej Pawlicki 47, Miłosz Dębski 49, 65 z karnego, 77

VICTORIA GŁOSKÓW - SOKÓŁ PRZYTYK 0:6 (0:2)
BRAMKI: Piotr Pędzisz 18, 33, 80, Michał Kucharski 59, Grzegorz Wieczorek 65, Jacek Panek 78

PILICA BIAŁOBRZEGI - SPARTA JAZGARZEW 3:3 (3:0)
BRAMKI: Jarosław Karolewski 20 z karnego, Karol Stępniewski 22, Adam Bolek 45 z karnego - Piotr Madetko 61, Marek Fąfara 63, Paweł Niemiro 90 z karnego

BROŃ RADOM - PROMNIK ŁASKARZEW 1:0 (1:0)
BRAMKA: Arkadiusz Chudziński 45

MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - GWARDIA WARSZAWA 5:2 (1:0)
BRAMKI: Marcin Maciejak 22, Łukasz Gołka 58, Arkadiusz Rusinowski 82, 83, Piotr Pietrzak 86 - Grzegorz Goss 51, Jakub Zapaśnik 90+2


30 KOLEJKA



28.05.2008 (środa)

GWARDIA WARSZAWA - MILAN MILANÓWEK 1:2 (0:0)
BRAMKI: Paweł Maul 90+2 - Łukasz Milankiewicz 64, Jacek Wróblewski 69 samobójcza

31.05.2008 (sobota)

KS PIASECZNO – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 0:3 (0:2)
BRAMKI: Marcin Maciejak 6, Łukasz Choderski 34, Adam Czarnecki 89

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – BROŃ RADOM 1:3 (0:0)
BRAMKI: Paweł Kopeć 47 - Andrzej Drachal 65, Paweł Kocon 83, Artur Drachal 90+1

SOKÓŁ PRZYTYK – ZRYW SOBOLEW 5:0 (2:0)
BRAMKI: Jacek Panek 30, 83 z karnego, Michał Kucharski 44, Artur Korycki 63, Norbert Starzyński 76

DRUKARZ WARSZAWA – OLIMPIA WARSZAWA 10:1 (0:0)
BRAMKI: Gerard Ukah 48, 67, Ireneusz Jakóbczyk 50, Sebastian Groszek 64 z karnego, Kacper Dominik 70, Łukasz Groszek 75, 79, 83, Grzegorz Bajszczak 81, Paweł Miąsek 86 z karnego - Marcin Zych 61

SPARTA JAZGARZEW – TUR JAKTORÓW 3:0 walkower
Goście nie przyjechali.

AMUR WILGA – PILICA BIAŁOBRZEGI 2:0 (1:0)
BRAMKI: Odonka Samuelson Chukwuma 39, 70

PROMNIK ŁASKARZEW – VICTORIA GŁOSKÓW 7:0 (2:0)
BRAMKI: Robert Siwak 19, 40, 58, Adam Komorowski 49, 75, Grzegorz Wolski 68, Karol Kopeć 84

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-GaduWacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna