Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 240
Najnowszy Użytkownik: ~tomaaasz7
Ostatnio zalogowani
admin 1 dzień
Wacha 1 tydzień
gus 6 wygodni
jaca4216 wygodni
CR717 wygodni
lukaszwacha52 wygodni
kubis75 wygodni
FR-Real92 wygodni
kejo94 wygodni
Kristofer_9398 wygodni
Strzelcy
Alot5
Kozikowski 4
Trzpil 4
Cieśla 4
Szczypek3
Pietryka2
Siembora1
Jankowski 1
Galbarczyk1
Jaworski1
Kozikowski E 1
Liga Okręgowa 2017/2018
  Drużyna M Ptk
1. Hutnik Warszawa 15 39
2. Victoria II Sulejówek 15 36
3. Unia Warszawa 15 32
4. Marcovia Marki 15 28
5. Dąb Wieliszew 15 27
6. Olimpia Warszawa 15 25
7. Escola Varsovia Warszawa 15 22
8. Bóbr Tłuszcz 15 22
9. Sokół Serock 15 20
10. Mazur II Karczew 15 20
11. Agape Białołęka 15 19
12. Promnik Łaskarzew 15 18
13. Świt II N.D.M. 15 13
14. Błyskawica Warszawa 15 10
15. Wisła Maciejowice 15 10
16. Bug II Wyszków 15 1
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
A Klasa 2012/2013

Tabela

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_vulcan.png Vulcan Wólka Mlądzka 26 64 20-4-2 92:22 +70 13 35 11-2-0 50:6 +44 13 29 9-2-2 42:16 +26
2. stay   small_korona.jpg Korona Góra Kalwaria 26 60 20-0-6 76:44 +32 13 36 12-0-1 43:15 +28 13 24 8-0-5 33:29 +4
3. stay   small_regut.png Bór Regut 26 50 15-5-6 63:33 +30 13 31 10-1-2 39:13 +26 13 19 5-4-4 24:20 +4
4. stay   small_-promnik.png Promnik Łaskarzew 26 43 13-4-9 51:42 +9 13 24 7-3-3 28:14 +14 13 19 6-1-6 23:28 -5
5. stay   small_victoriasulejowek.png Victoria II Sulejówek 26 39 11-6-9 61:51 +10 13 26 8-2-3 38:20 +18 13 13 3-4-6 23:31 -8
6. stay   small_c6f4e239a694519a56fd9c03ebff2149.png Wisła Dziecinów 26 37 11-4-11 48:59 -11 13 17 5-2-6 26:26 0 13 20 6-2-5 22:33 -11
7. stay   small_herb-rywala-ckkssokol_142.jpg CKKS Sokół 26 36 11-3-12 54:56 -2 13 18 5-3-5 29:23 +6 13 18 6-0-7 25:33 -8
8. stay   small_jozefovia.jpg Józefovia II Józefów 26 35 11-2-13 51:57 -6 13 19 6-1-6 30:28 +2 13 16 5-1-7 21:29 -8
9. up (+2) small_sosninka.jpg Snajper Sośninka 26 32 9-5-12 52:60 -8 13 22 7-1-5 27:22 +5 13 10 2-4-7 25:38 -13
10. down (-1) small_advit_.png Advit Wiązowna 26 31 10-1-15 53:52 +1 13 16 5-1-7 29:29 0 13 15 5-0-8 24:23 +1
11. down (-1) small_herb_start_otwock.gif Start II Otwock 26 30 9-3-14 47:61 -14 13 20 6-2-5 29:29 0 13 10 3-1-9 18:32 -14
12. stay   small_puz.jpg KS Puznówka 26 24 7-3-16 36:82 -46 13 17 5-2-6 19:31 -12 13 7 2-1-10 17:51 -34
13. up (+1) small_wisla.png Wisła Maciejowice 26 22 6-4-16 54:94 -40 13 11 3-2-8 28:49 -21 13 11 3-2-8 26:45 -19
14. down (-1) small_burza.jpg Burza Pilawa 26 20 6-2-18 52:77 -25 13 13 4-1-8 34:36 -2 13 7 2-1-10 18:41 -23
powered by © Tabelkownik 1.5

Wyniki i terminarz

26 kolejka
Snajper Sośninka 2 : 0 Start II Otwock
Środa godz 18 : 15 sędziują : Gadowski , Rybicki , Dobroń
CKKS Sokół 1 : 1 Wisła Dziecinów
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Barmosz , Przyłęcki , Łukasiak
Wisła Maciejowice 6 : 3 Burza Pilawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Rogala , Olek , Szczęśniak
Korona Góra Kalwaria 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Witak , Bojańczyk , Odziemek
Victoria II Sulejówek 11 : 1 KS Puznówka
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Brzuszczyński , Dąbrowska , Szymański M
Advit Wiązowna 0 : 3 Józefovia II Józefów
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Karwatiuk , Szynkowski R , Sutowski
Promnik Łaskarzew 4 : 0 Bór Regut
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Chmielewski K , Przybysz M , Gudyn
25 kolejka
Start II Otwock 0 : 2 CKKS Sokół
Środa godz 18 : 15 sędziują : Sutowski , Rogala , Szynkowski R
Wisła Dziecinów 3 : 3 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Zawadzki B , Marciniak , Kukawka
Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 17 : 30 sędziują : Formicki , Dudek , Bartkiewicz Ł
Józefovia II Józefów 7 : 4 Snajper Sośninka
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Golonka , Rowicki , Kowalczyk M
KS Puznówka 0 : 6 Advit Wiązowna
Niedziela godz 17 : 00 sędziują :
Burza Pilawa 2 : 4 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Szczęsny , Bojańczyk , Miesiak
Bór Regut 4 : 1 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Paczuski , Bąk , Cieślik
24 kolejka
Advit Wiązowna 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Kosiorek , Książek , Szynkowski R
Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Bór Regut
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Karczyk , Barna , Ornoch
CKKS Sokół 1 : 4 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Jędrysek , Gomulski
Wisła Maciejowice 2 : 4 Wisła Dziecinów
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Szczęsny , Bąk , Więckowski
Victoria II Sulejówek 2 : 3 Burza Pilawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Witak , Karczyk , Szulc
Snajper Sośninka 3 : 1 KS Puznówka
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Dobroń , Zakrzewski , Karwatiuk
Start II Otwock 3 : 2 Józefovia II Józefów
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Ściseł , Sękowski , Ostasz
23 kolejka
KS Puznówka 1 : 0 Start II Otwock
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Żuber , Siemiński M , Bojańczyk
Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 2 Snajper Sośninka
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Bartkiewicz , Szymula ,Lewandowski Paweł
Józefovia II Józefów 2 : 3 CKKS Sokół
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Sypniewski , Matuszewski , Zajdel
Burza Pilawa 1 : 3 Advit Wiązowna
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Pisarewicz , Bąk , Witkowska
Bór Regut 2 : 2 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Przybysz P , Sikorski , Żołądek
Wisła Dziecinów 3 : 7 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Malinowski P , Bojara , Sutowski
Promnik Łaskarzew 3 : 4 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Starobrat , Rowicki , Pasterczyk
22 kolejka
Advit Wiązowna 1 : 3 Bór Regut
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Brzuszczyński , Kowalczyk Michał , Rusanowski
Józefovia II Józefów 5 : 1 KS Puznówka
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Żuber , Skotarczyk , Siemiński M
CKKS Sokół 6 : 3 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Skotarczyk , Siemiński M , Żuber
Start II Otwock 2 : 4 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Pasterczyk , Kucharczyk , Witkowska
Snajper Sośninka 4 : 0 Burza Pilawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Karczyk , Ściseł , Perestret
Victoria II Sulejówek 1 : 1 Wisła Dziecinów
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Płukarski , Zaremba , Jędrysek
Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Kosiorek , Sutowski , Książek , + obserwator
21 kolejka
Bór Regut 4 : 2 Snajper Sośninka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Sękowski , Skotarczyk , Marciniak
Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Józefovia II Józefów
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Klimiuk , Szulc , Dudek
KS Puznówka 2 : 4 CKKS Sokół
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Urban , Zaremba , Cieśliński
Wisła Dziecinów 2 : 0 Advit Wiązowna
Sobota godz 17 : 30 sędziują : Zawadzki B , Ochociński , Pawlikowski
Wisła Maciejowice 2 : 3 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Zakrzewski , Szczęsny , Żołądek
Burza Pilawa 2 : 4 Start II Otwock
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Przybysz P , Olek , Kozdój
Promnik Łaskarzew 2 : 0 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Lau , Ostasz , Pasterczyk
20 kolejka
Advit Wiązowna 1 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Ostaszewski , Dudek , Cielica
KS Puznówka 0 : 4 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Ściseł , Godlewski , Więsik
Józefovia II Józefów 1 : 0 Burza Pilawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Bieniek , Szczęsny , Piotrowski D
Start II Otwock 1 : 1 Bór Regut
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Radziszewski , Dominiak , Szymański M II
Victoria II Sulejówek 4 : 2 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Dobroń , Jarosz , Nestorowicz
CKKS Sokół 1 : 2 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Rupniewski , Więsik , Gomulski
Snajper Sośninka 0 : 2 Wisła Dziecinów
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Szczęsny , Bieniek , Piotrowski D
19 kolejka
Bór Regut 4 : 1 Józefovia II Józefów
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Sawicki , Szynkowski R , Gomulski
Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Bieniek , Kucharczyk , Szczęsny
Vulcan Wólka Mlądzka 5 : 0 CKKS Sokół
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Gadowski , Mandes P , Nestorowicz
Wisła Maciejowice 0 : 4 Advit Wiązowna
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Bartkiewicz , Sutowski , Szynkowski R
Wisła Dziecinów 3 : 2 Start II Otwock
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Ostaszewski , Więsik , Sutowski
Burza Pilawa 6 : 4 KS Puznówka
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Książek , Lipiec , Odziemek
Promnik Łaskarzew 0 : 0 Snajper Sośninka
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Chmielewski , Przybysz M , Bors
18 kolejka
KS Puznówka 0 : 4 Bór Regut
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gadowski , Godlewski , !!!!
Advit Wiązowna 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Golonka , Gnyla , Hermakowicz
CKKS Sokół 2 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Sękowski , Szymański M , Książek
Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 0 Burza Pilawa
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Rupniewski , Gomulski , Szynkowski R
Józefovia II Józefów 1 : 4 Wisła Dziecinów
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Klimiuk , Pajdosz , Marcinkowski
Snajper Sośninka 2 : 2 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Pasterczyk , Gadowski , Karczyk
Start II Otwock 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Lipiec , Kaliszewski , Kostyra
17 kolejka
Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Snajper Sośninka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Nowak , Kowalczyk Michał , Gańko
Bór Regut 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Mecz odwołany
Wisła Dziecinów 1 : 2 KS Puznówka
Mecz odwołany
Wisła Maciejowice 0 : 2 Start II Otwock
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Gomulski , Szynkowski R
Burza Pilawa 4 : 6 CKKS Sokół
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Golonka , Betcher , Paczuski
Victoria II Sulejówek 2 : 1 Advit Wiązowna
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Rzucidło , Matuszewski , Płochocki
Promnik Łaskarzew 0 : 0 Józefovia II Józefów
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Przybysz P , Więsik , Ściseł
16 kolejka
CKKS Sokół 4 : 2 Advit Wiązowna
Środa godz 17 : 30 sędziują : Rzucidło , Bartkiewicz Ł , Płochocki
Snajper Sośninka 3 : 0 Victoria II Sulejówek
Walkower dla drużyny z Sulejówka
Burza Pilawa 1 : 3 Bór Regut
Mecz odwołany
Start II Otwock 3 : 1 Korona Góra Kalwaria
Środa godz 17 : 30 sędziują : Jędrysek , Kostyra , Kowalczyk Michał
Vulcan Wólka Mlądzka 5 : 0 Wisła Dziecinów
Środa godz 17 : 30 sędziują : Książek , Kucharczyk , Paulus
Józefovia II Józefów 2 : 2 Wisła Maciejowice
Środa godz 17 : 30 sędziują : Kosiorek , Szulc , Więsik
KS Puznówka 3 : 1 Promnik Łaskarzew
Czwartek godz 17 : 00 sędziują : Kowalczyk Marcin , Szawerdo , Mazurkiewicz
15 kolejka
KS Puznówka 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
Mecz odwołany
CKKS Sokół 0 : 0 Snajper Sośninka
Środa godz 17 : 00 sędziują : Ściseł , Książek , Kosiorek
Start II Otwock 2 : 4 Advit Wiązowna
Środa godz 17 : 00 sędziują : Szynkowski , Gomulski , Kaliszewski
Józefovia II Józefów 3 : 1 Victoria II Sulejówek
Środa godz 17 : 00 sędziują : Bors , Prus , Starobrat
Vulcan Wólka Mlądzka 7 : 1 Wisła Maciejowice
Środa godz 17 : 00 sędziują : Stachowiak , Ornoch , Szymula
Bór Regut 1 : 2 Wisła Dziecinów
Środa godz 17 : 00 sędziują : ? , Piotrowski D , Kuciel
Burza Pilawa 1 : 0 Promnik Łaskarzew
Środa godz 17 : 00 sędziują : Gnyla , Gadowski , Więsik
14 kolejka
Bór Regut 2 : 0 CKKS Sokół
Środa godz 12 : 00 sędziują : Chmielewski , Przybysz M , Pikor
Victoria II Sulejówek 1 : 0 Start II Otwock
Środa godz 14 : 30 sędziują : Nestorowicz , Ochociński ,Marcinkowski
Advit Wiązowna 1 : 1 Snajper Sośninka
Środa godz 16 : 30 sędziują : Klimiuk , Pawlak , Kucharczyk
Korona Góra Kalwaria 3 : 0 Józefovia II Józefów
Środa godz 17 : 00 sędziują : Barmosz , Przyłęcki , Łukasiak
Wisła Dziecinów 3 : 1 Burza Pilawa
Środa godz 17 : 00 sędziują : Przybysz P , Zajdel , Dudek
Promnik Łaskarzew 0 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Środa godz 17 : 00 sędziują : Kmita , Szymula , Witkowska
Wisła Maciejowice 3 : 0 KS Puznówka
Środa godz 17 : 30 sędziują : Sutowski , Szynkowski R , Kosiorek
13 kolejka
KS Puznówka 3 : 3 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lackowski , Nestorowicz , Sadowski , + obserwator
Bór Regut 2 : 3 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Przybysz P , Roguski , Gogol
Burza Pilawa 4 : 1 Wisła Maciejowice
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Płukarski , Sadowski , Pawlikowski
Vulcan Wólka Mlądzka 5 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Bereda , Ciesliński , Urban , + obserwator
Józefovia II Józefów 0 : 2 Advit Wiązowna
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gnyla , Babula , Kukawka
Wisła Dziecinów 0 : 1 CKKS Sokół
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Lipiec , Książek , Jędrysek
Start II Otwock 3 : 1 Snajper Sośninka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Bieniek , Szczęsny , Witak , + obsewator
12 kolejka
CKKS Sokół 5 : 1 Start II Otwock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Ostasz , Pasterczyk , Frydrychowicz
Snajper Sośninka 4 : 1 Józefovia II Józefów
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Kosiorek , Sutowski , Jeżewski , + obserwator
Korona Góra Kalwaria 5 : 3 Burza Pilawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Kuźnik , Gluba , Więsik
Advit Wiązowna 3 : 1 KS Puznówka
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Lipiec , Jarosz , Szawerdo
Wisła Maciejowice 3 : 3 Bór Regut
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Książek , Jędrysek , Bartnicki , + obserwator
Promnik Łaskarzew 1 : 2 Wisła Dziecinów
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Kopania , Sutowski , Kinkel
Victoria II Sulejówek 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kowalczyk S , Gluba , Gadomski , + obsrwator
11 kolejka
Józefovia II Józefów 1 : 3 Start II Otwock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gnyla , Kostyra , Bartnicki
Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Advit Wiązowna
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Rupniewski , Zakrzewski , Gomulski
Burza Pilawa 3 : 5 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Barmosz , Czogalla , Przyłęcki
Wisła Dziecinów 2 : 0 Wisła Maciejowice
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gadomski , Kowalczyk S , Suchenek
KS Puznówka 3 : 2 Snajper Sośninka
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Klimiuk , Pawlikowski , Rusanowski
Bór Regut 4 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Chmielewski , Hodowicz , Przybysz M
Promnik Łaskarzew 4 : 1 CKKS Sokół
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Pajnowski , Wojtak , Anisiewicz
10 kolejka
Advit Wiązowna 4 : 0 Burza Pilawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Łopuszyńska , Hermakowicz , Szymula
Korona Góra Kalwaria 7 : 0 Wisła Dziecinów
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Nestorowicz , Bieniek , Gluba , + obserwator
Wisła Maciejowice 1 : 3 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Przybysz P , Kozdój , Rogala
Start II Otwock 3 : 3 KS Puznówka
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Szczęsny , Bieniek , Zaremba , + obserwator
CKKS Sokół 4 : 1 Józefovia II Józefów
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Sawicki , Sutowski , Szawerdo
Snajper Sośninka 2 : 5 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Jeż T , Barna , Ostasz , + obserwator
Victoria II Sulejówek 0 : 3 Bór Regut
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Ostaszewski , Siemiński P , Gadowski
9 kolejka
Burza Pilawa 7 : 0 Snajper Sośninka
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Gnyla , Narbutt , Kaliszewski
Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 1 Start II Otwock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Kowalczyk Marcin , Szawerdo , Rusanowski
KS Puznówka 0 : 3 Józefovia II Józefów
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Feliga , Więsik , Hermakowicz
Bór Regut 1 : 0 Advit Wiązowna
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Barmosz , Łukasiak , Miszczak
Wisła Dziecinów 1 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Ściseł , Czogalla , Jeżewski
Promnik Łaskarzew 2 : 0 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Szulc , Pawlak , Fornal , + obserwator
Wisła Maciejowice 3 : 1 CKKS Sokół
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Rogala , Sutowski , Szczęśniak
8 kolejka
Advit Wiązowna 8 : 1 Wisła Dziecinów
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Szwarc , Karczyk , Kowalczyk Marci
Korona Góra Kalwaria 6 : 2 Wisła Maciejowice
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Kończak , Wielgus , Żebrowski , + obserwator
Józefovia II Józefów 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Ściseł , Kosiorek , Witkowska
CKKS Sokół 2 : 3 KS Puznówka
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Dziubek , Sutowski , Jędrysek
Snajper Sośninka 1 : 4 Bór Regut
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Synowiecki , Szulc , Bartnicki
Victoria II Sulejówek 1 : 3 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Nowak , Sękowski , Płukarski , bramki dla promnika strzelali : Paśnicki , Kaczyński , Błażejczyk
Start II Otwock 2 : 1 Burza Pilawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Jędrzejewski , Przybysz M , Karwatiuk , + obserwator
7 kolejka
Promnik Łaskarzew 4 : 1 Advit Wiązowna
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Formicki , Szawerdo , Sierajewski
Bór Regut 6 : 0 Start II Otwock
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Bereda , Lewandowski J , Urban
Korona Góra Kalwaria 2 : 0 CKKS Sokół
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Feliga , Żebrowski , Wąsowski
Wisła Dziecinów 1 : 2 Snajper Sośninka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rogala , Więsik , Gluba
Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 1 KS Puznówka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Kosiorek , Sutowski , Gardocki
Burza Pilawa 1 : 2 Józefovia II Józefów
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Barmosz , Przyłęcki , Kuźnik
Wisła Maciejowice 4 : 4 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Kuźnik , Gluba ,Więsik
6 kolejka
CKKS Sokół 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Środa godz 16 : 00 sędziują : Kosiorek , Witkowska , Rogala
Start II Otwock 3 : 2 Wisła Dziecinów
Środa godz 16 : 00 sędziują : Borkowski G , Janota , Karwatiuk
Snajper Sośninka 0 : 1 Promnik Łaskarzew
Środa godz 16 : 00 sędziują : Malinowski P , Paczuski , Betcher
Advit Wiązowna 0 : 3 Wisła Maciejowice
Środa godz 16 : 00 sędziują : Ściseł , Szynkowski R , Szynkowski G
KS Puznówka 0 : 0 Burza Pilawa
Środa godz 16 : 30 sędziują : Rowicki , Pasterczyk , Szczęśniak
Józefovia II Józefów 2 : 0 Bór Regut
Środa godz 16 : 30 sędziują : Synowiecki , Sypniewski , Frączek
Victoria II Sulejówek 2 : 0 Korona Góra Kalwaria
Środa godz 17 : 30 sędziują : Jędrysek , Sadurski , Fornal , + obserwator
5 kolejka
Bór Regut 3 : 0 KS Puznówka
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kuźnik , Więsik , Gluba
Victoria II Sulejówek 3 : 0 CKKS Sokół
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Barmosz , Sutowski , Miszczak
Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Advit Wiązowna
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Ostasz , Mandes K , Kopania , + obserwator
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Start II Otwock
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Przybysz P , Starobrat , Olek
Wisła Dziecinów 2 : 3 Józefovia II Józefów
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Lubelski , Książek , Witkowska
Burza Pilawa 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rogala , Godlewski , Domański
Wisła Maciejowice 2 : 8 Snajper Sośninka
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Przybysz P , Starobrat , Olek
4 kolejka
Advit Wiązowna 2 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Rybicki , Ornoch , Jeżewski
Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 0 Bór Regut
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Gnyla , Szynkowski G , Szynkowski R
Józefovia II Józefów 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 14 : 30 sędziują : Paczuski , Betcher , Golonka , + obserwator
Start II Otwock 1 : 4 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kulesza , Wojtak , Narkintowicz , + obserwator
Snajper Sośninka 2 : 6 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Chmielewski K , Przybysz M , ?
KS Puznówka 2 : 0 Wisła Dziecinów
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Rogala , Książek , Sutowski
CKKS Sokół 2 : 3 Burza Pilawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Bieniek , Szczęsny , Zaremba , + obserwator
3 kolejka
Bór Regut 3 : 2 Burza Pilawa
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Nestorowicz , Godlewski , Perestret + obserwator
Wisła Dziecinów 0 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Gnyla ? Jędrysek , ?
Korona Góra Kalwaria 5 : 2 Start II Otwock
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Lau , ? , ?
Advit Wiązowna 4 : 7 CKKS Sokół
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Książek , Rogala , Sutowski + obserwator
Victoria II Sulejówek 6 : 2 Snajper Sośninka
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Ściseł , Książek , Jeżewski
Promnik Łaskarzew 4 : 0 KS Puznówka
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Zakrzewski , Lewandowski Jac , Latuszek + obserwator
Wisła Maciejowice 1 : 2 Józefovia II Józefów
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Rogala , Szczęśniak , ?
2 kolejka
Burza Pilawa 1 : 3 Wisła Dziecinów
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Klimiuk , Żebrowski , Narbutt
Józefovia II Józefów 1 : 4 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kosiorek , Perestret , Ornoch + obserwator
Start II Otwock 3 : 4 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Rybicki , Szawredo , Chlipała
KS Puznówka 4 : 1 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Przybysz P , Starobrat , Koneckowicz
CKKS Sokół 0 : 0 Bór Regut
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Rowicki , Matuszewski , Bors + obserwator
Snajper Sośninka 2 : 0 Advit Wiązowna
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : ? , Przybysz , ?
Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Szynkowski G , Sierajewski , Kaliszewski
1 kolejka
Wisła Dziecinów 5 : 2 Bór Regut
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Klimiuk , Lau , Starobrat
Advit Wiązowna 3 : 2 Start II Otwock
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Przybysz P , Żebrowski P , Hodowicz
Korona Góra Kalwaria 3 : 0 KS Puznówka
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Witak , Dziedzic , Sobolewski
Wisła Maciejowice 1 : 12 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Szynkowski G , Gomulski , Rogala
Snajper Sośninka 2 : 0 CKKS Sokół
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Rogala , Tumiński , Sierajewski
Victoria II Sulejówek 4 : 3 Józefovia II Józefów
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Jeż T , Przepióra , Wielgus
Promnik Łaskarzew 3 : 2 Burza Pilawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Szynkowski R , Olek , ?
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Anatola, Edyty, Rafała
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-GaduWacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna