Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 240
Najnowszy Użytkownik: ~tomaaasz7
Ostatnio zalogowani
admin00:40:21
Wacha00:57:28
gus 1 tydzień
jaca42 8 wygodni
CR7 9 wygodni
lukaszwacha44 wygodni
kubis67 wygodni
FR-Real84 wygodni
kejo86 wygodni
Kristofer_9390 wygodni
Strzelcy
Kozikowski 2
Szczypek2
Alot2
Cieśla 2
Siembora1
Jankowski 1
Pietryka1
Trzpil 1
Liga Okręgowa 2017/2018
  Drużyna M Ptk
1. Hutnik Warszawa 7 18
2. Unia Warszawa 7 18
3. Victoria II Sulejówek 7 16
4. Marcovia Marki 6 13
5. Escola Varsovia Warszawa 7 12
6. Olimpia Warszawa 7 11
7. Sokół Serock 7 10
8. Mazur II Karczew 7 10
9. Bóbr Tłuszcz 7 10
10. Agape Białołęka 7 9
11. Dąb Wieliszew 7 8
12. Błyskawica Warszawa 7 7
13. Promnik Łaskarzew 7 5
14. Świt II N.D.M. 6 4
15. Wisła Maciejowice 7 4
16. Bug II Wyszków 7 0
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Liga Okręgowa 2010/2011

Tabela

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_targowek.gif GKP Targówek 30 69 21-6-3 78:34 +44 15 36 11-3-1 42:15 +27 15 33 10-3-2 36:19 +17
2. stay   small_drukarz_warszawa7223.gif Drukarz Warszawa 30 68 21-5-4 90:43 +47 15 36 11-3-1 54:23 +31 15 32 10-2-3 36:20 +16
3. stay   small_zbik_nasielsk.gif Żbik Nasielsk 30 63 19-6-5 96:32 +64 15 36 11-3-1 59:16 +43 15 27 8-3-4 37:16 +21
4. stay   small_legionovia.gif Legionovia II Legionowo 30 52 16-4-10 73:77 -4 14 24 7-3-4 31:31 0 16 28 9-1-6 42:46 -4
5. stay   small_radosc_warszawa2890.gif PKS Radość 30 50 15-5-10 87:65 +22 15 26 8-2-5 49:27 +22 15 24 7-3-5 38:38 0
6. up (+1) small_jozefovia8015.gif Józefovia Józefów 30 45 13-6-11 65:63 +2 15 25 8-1-6 35:28 +7 15 20 5-5-5 30:35 -5
7. up (+1) small_wilga_garwolin9509.gif Wilga Garwolin 30 43 12-7-11 71:59 +12 15 27 8-3-4 43:26 +17 15 16 4-4-7 28:33 -5
8. down (-2) small_legion.gif Legion Warszawa 30 42 13-3-14 75:67 +8 15 20 6-2-7 35:31 +4 15 22 7-1-7 40:36 +4
9. up (+1) small_mazur_radzymin.gif Mazur Radzymin 30 40 10-10-10 75:79 -4 15 27 8-3-4 48:31 +17 15 13 2-7-6 27:48 -21
10. down (-1) small_dolcan.gif Dolcan II Ząbki 30 37 10-7-13 70:67 +3 15 24 7-3-5 46:27 +19 15 13 3-4-8 24:40 -16
11. up (+1) small_mazur_karczew.gif Mazur II Karczew 30 33 10-3-17 55:61 -6 15 22 7-1-7 37:28 +9 15 11 3-2-10 18:33 -15
12. down (-1) small_promnik_laskarzew9989.gif Promnik Łaskarzew 30 32 9-5-16 54:84 -30 15 24 7-3-5 28:27 +1 15 8 2-2-11 26:57 -31
13. up (+2) small_serock.jpg Sokół Serock 30 31 9-4-17 56:87 -31 16 23 7-2-7 37:40 -3 14 8 2-2-10 19:47 -28
14. down (-1) small_korona_gora_kalwaria.gif Korona Góra Kalwaria 30 30 9-3-18 43:69 -26 15 20 6-2-7 26:31 -5 15 10 3-1-11 17:38 -21
15. down (-1) small_wicher_kobylka.gif Wicher Kobyłka 30 29 8-5-17 48:67 -19 15 22 6-4-5 29:25 +4 15 7 2-1-12 19:42 -23
16. stay   small_swit_ndm.gif Świt II Nowy D.M 30 14 3-5-22 29:111 -82 15 13 3-4-8 19:41 -22 15 1 0-1-14 10:70 -60
powered by © Tabelkownik 1.5

Wyniki i terminarz

30 kolejka
Drukarz Warszawa 8 : 1 Dolcan II Ząbki
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Korycki , Pawlak , Żuber
Sokół Serock 3 : 2 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Chmiel , Brenda , M. Anisiewicz
Mazur Radzymin 6 : 4 Legion Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Zalewska , Pierściński , Sierant
Mazur II Karczew 9 : 1 Świt II Nowy D.M
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Formicki , Pasterczyk , Lau
GKP Targówek 3 : 3 PKS Radość
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Radziszewski , J. Wójcik , Szczęsny
Józefovia Józefów 4 : 1 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Skotarczyk , Jeżewski , Zakrzewski
Wilga Garwolin 2 : 2 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Hasselbusch , Kulesza , J. Lewandowski
Promnik Łaskarzew 1 : 4 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : A . Barmosz , M. Przybysz , K. Chmielewski
29 kolejka
Legion Warszawa 2 : 2 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : B.Zawadzki , Rybicki , Cieśliński
PKS Radość 2 : 3 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rupniewski , Rogala , Paczuski
Świt II Nowy D.M 2 : 7 Józefovia Józefów
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Karkut , M.Anisiewicz , ?
Żbik Nasielsk 1 : 2 GKP Targówek
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Siedlecki , Wysocki , Pierściński
Wicher Kobyłka 3 : 2 Wilga Garwolin
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Wroński , M.Zaremba , Bereda
Korona Góra Kalwaria 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Bartkiewicz , Deryło , Pieniążek
Dolcan II Ząbki 1 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Gardocki , J.Lewandowski , Błądek
Legionovia II Legionowo 2 : 2 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Szwarc , Lubelski , Rosa
28 kolejka
Sokół Serock 4 : 4 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Zawadzki B , Ł.Zawadzki , Feliga
Drukarz Warszawa 8 : 3 PKS Radość
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kasztankiewicz , Zaremba Piotr , Zaremba Marcin
Józefovia Józefów 1 : 4 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Panas , Michalski , Zaremba Piotr
Mazur Radzymin 0 : 0 Żbik Nasielsk
Sobota godz 17 : 00 sędziują : ? , Gadomski , Ciulkin
Dolcan II Ząbki 0 : 5 Legion Warszawa
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Chmiel , Bieniek , Jędrysek
Mazur II Karczew 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 14 : 00 sęsziują : Hasselbusch , J.Lewandowski , Latuszek
Wilga Garwolin 3 : 0 Świt II Nowy D.M
Niedziela godz 17 : 00 sęsziują : Rupniewski , Skotarczak , Zakrzewski
GKP Targówek 4 : 1 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 17 : 30 sęsziują : Merkwa , Feliga , Rybicki
27 kolejka
Żbik Nasielsk 4 : 4 Drukarz Warszawa
Środa godz 16 : 00 sędziują : Szulc , Lisowski , J.Wójcik
Promnik Łaskarzew 1 : 0 Mazur II Karczew
Środa godz 16 : 00 sędziują : K.Sawicki , Żuber , Janota
Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Józefovia Józefów
Środa godz 16 : 30 sędziują : Kuźnik , Więsik , Gluba
Legionovia II Legionowo 2 : 2 Wilga Garwolin
Środa godz 17 : 00 sędziują : Korycki , Pawlak , Ostasz B
Wicher Kobyłka 5 : 2 Mazur Radzymin
Środa godz 17 : 00 sędziują : Rupniewski , Skotarczak , Bereda
Legion Warszawa 4 : 1 Sokół Serock
Środa godz 17 : 30 sędziują : Wroński , Kulesza , Cieśliński
PKS Radość 4 : 2 Dolcan II Ząbki
Środa godz 17 : 30 sędziują : Barmosz , Zalewska , M.Przybysz
Świt II Nowy D.M 0 : 1 GKP Targówek
Mecz odbył się we wcześniejszym terminie
26 kolejka
Sokół Serock 4 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Szulc ,Kulesza , Szymański M
Drukarz Warszawa 3 : 2 Wicher Kobyłka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Korycki , Zaremba M. , Bieniek
Józefovia Józefów 0 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Zawadzki , Zawadzki Ł , Błądek
GKP Targówek 1 : 2 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Panas , Kulesza , Wójcik K.
Mazur Radzymin 10 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Barmosz , Siejka , Pawlak
Legion Warszawa 6 : 1 PKS Radość
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Zalewska , Brenda , Roguski R.
Dolcan II Ząbki 1 : 4 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Gardocki , Lewandowski J. , Latuszek
Wilga Garwolin 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Sierant , Jeżewski , Przybysz P.
25 kolejka
PKS Radość 2 : 5 Sokół Serock
Sobota godz 12:00 sedziują : Chmiel , Brenda , Franiewski Jarek
Żbik Nasielsk 3 : 0 Legion Warszawa
Sobota godz 15:00 sedziują : Doskocz , Bartkiewicz , K.Wójcik
Korona Góra Kalwaria 1 : 2 GKP Targówek
Sobota godz 16:00 sedziują : Barmosz , Feliga , Gluba
Wicher Kobyłka 1 : 3 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 17:00 sedziują : K.Sawicki , Szynkowski G , Golonka
Legionovia II Legionowo 5 : 1 Mazur Radzymin
Niedziela godz 13:00 sędziują : Łopuszyńska , Przepióra , Prus A
Świt II Nowy D.M 0 : 5 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 14:00 sędziują : Wroński , Bereda , Machowski
Mazur II Karczew 1 : 2 Józefovia Józefów
Niedziela godz 14:00 sędziują : Gnyla , Janota , Rogala
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Wilga Garwolin
DERBY POWIATU GARWOLINSKIEGO . Niedziela godz 16:00 sędziują : Szwarc , Gawroński , Cieśliński
24 kolejka
Legion Warszawa 5 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 11:00 sędziują : Korycki , Skoupy , Jędrysik
Sokół Serock 1 : 2 Józefovia Józefów
Sobota godz 11:00 sędziują : Chmiel , Piersciński , Brenda
PKS Radość 2 : 1 Żbik Nasielsk
Sobota godz 12:00 sędziują : Klimiuk , Rogala , Kuźma
GKP Targówek 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 15:30 sędziują : Skotarczyk , Feliga , Kulesza
Dolcan II Ząbki 6 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 16:30 sędziują : Czajkowski , M.Lewandowski , Szynkowski R
Wilga Garwolin 4 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 17:00 sędziują : Paweł Lewandowski , Siejka
Mazur Radzymin 4 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 17:00 sędziują : Rupniewski , Szynkowski R , Malinowski M
Drukarz Warszawa 3 : 1 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 17:00 sędziują : Kwiatkowski , Szynkowski G , Gawęda
23 kolejka
Żbik Nasielsk 5 : 1 Sokół Serock
Środa godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , R.Szynkowski , G.Szynkowski
Korona Góra Kalwaria 2 : 0 Drukarz Warszawa
Środa godz 15 : 30 sędziują : Kasztankiewicz , Piotr Zaremba , Rogala
Promnik Łaskarzew 0 : 0 Mazur Radzymin
Środa godz 16 : 00 sędziują : Barmosz , Witak , M.Przybysz
Józefovia Józefów 5 : 1 Wilga Garwolin
Środa godz 16 : 30 sędziują : Formicki ,Ciul kin , Lau
Wicher Kobyłka 1 : 3 PKS Radość
Środa godz 17 : 00 sędziują : Chmiel , Brenda , Kowalczyk S
Legionovia II Legionowo 3 : 3 Dolcan II Ząbki
Środa godz 17 : 00 sędziują : K.Sawicki , Janota , Szabat
Mazur II Karczew 0 : 3 GKP Targówek
Środa godz 17 : 00 sędziują : Radziszewski , Latuszek , Prus A
Świt II Nowy D.M 2 : 3 Legion Warszawa
Środa godz 19 : 00 sędziują : Ciecierski , Wroński , Gawroński
22 kolejka
Sokół Serock 2 : 1 Wilga Garwolin
Sobota godz 10:00 sędziują : Chmiel , Brenda , Franiewski Jarek
Legion Warszawa 2 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11:00 sędziują : Merkwa , Cieśliński , Pieniek
Mazur Radzymin 4 : 3 Mazur II Karczew
Sobota godz 11:00 sędziują : Kopania , Lubelski , Malinowski M.
Drukarz Warszawa 5 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11:00 sędziują : Lewandowski M. , Przepióra , Matuszewski
PKS Radość 3 : 1 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 12:00 sędziują : Magdziak , Płukarski , Jędrzejewski Ł.
Żbik Nasielsk 3 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 14:00 sędziują : Hasselbusch , Latuszek , Kowalczyk M.
GKP Targówek 2 : 2 Józefovia Józefów
Sobota godz 15:00 sędziują : Bors , Brenda , Lau
Dolcan II Ząbki 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 15:00 sędziują : Formicki , Rybicki , Kuźma
21 kolejka
Legionovia II Legionowo 2 : 1 PKS Radość
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Ciecierski , Wroński , Płukarski
Wicher Kobyłka 4 : 1 Sokół Serock
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Kopka , Kowalczyk S.
Promnik Łaskarzew 2 : 0 Dolcan II Ząbki
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Kasztankiewicz , Piotr Zaremba , Rogala
Mazur II Karczew 0 : 2 Drukarz Warszawa
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Sierant , R.Roguski , Więsik
Józefovia Józefów 0 : 0 Mazur Radzymin
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Formicki , Bors , Kużma
Świt II Nowy D.M 0 : 9 Żbik Nasielsk
Piątek godz 17 : 30 sędziują : Hasselbusch , Latuszek J. , Siemiński J
Korona Góra Kalwaria 1 : 3 Legion Warszawa
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Kużnik , Gluba , Więsik
Wilga Garwolin 1 : 3 GKP Targówek
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Witak , Przybysz M. , Pieniek
20 kolejka
Sokół Serock 2 : 3 GKP Targówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Paweł Lewandowski , J.Siemiński , Cieśliński
Drukarz Warszawa 5 : 0 Józefovia Józefów
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kwiatkowski , Rumniak K , Szynkowski R.
Legion Warszawa 1 : 3 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kuźnik , Gadomski , Miszczak
PKS Radość 1 : 2 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Karkut , Machowski , Lau
Żbik Nasielsk 7 : 1 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Pajnowski , Izwantowski , Wojtak
Wicher Kobyłka 2 : 2 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Gnyla , Malinowski M , Hoppe
Mazur Radzymin 1 : 1 Wilga Garwolin
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Korycki , R.Szynkowski , R.Roguski
Dolcan II Ząbki 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Kinkel , Gawęda , Pieniązek
19 kolejka
GKP Targówek 5 : 1 Mazur Radzymin
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Wroński , Szynkowski G , Feliga
Świt II Nowy D.M 1 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Ciecierski , Wroński , J.Siemiński
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Mądrzak , Matuszewski , Dobrowolski
Józefovia Józefów 2 : 1 Dolcan II Ząbki
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Szwarc , Lubelski , Cieśliński
Wilga Garwolin 1 : 2 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Merkwa , Rybicki , Szynkowski R
Mazur II Karczew 3 : 1 Legion Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Korycki , Rogala , Pawlak
Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : ? , Pasterczyk , Przybysz M
Promnik Łaskarzew 3 : 1 PKS Radość
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kwiatkowski , Sierant , Przybysz P.
18 kolejka
Sokół Serock 2 : 1 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Siedlecki , Feliga , Wajda
Drukarz Warszawa 0 : 0 GKP Targówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Yovkov , J.Lewandowski , Lubelski
Legion Warszawa 0 : 0 Józefovia Józefów
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Szulc , Płukarski , Cieśliński
Dolcan II Ząbki 6 : 2 Wilga Garwolin
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Barmosz , Tabor ,Kuźma
PKS Radość 2 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gnyla , Szynkowski R. , Dominiak
Żbik Nasielsk 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Szwarc , Kinkel , Siemiński J
Wicher Kobyłka 1 : 1 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Karkut , Ścisłe , Prus A
Świt II Nowy D.M 1 : 2 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 10 : 30 sędziują : Sójka , M.Przybysz , K.Rumniak
17 kolejka
GKP Targówek 3 : 1 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Gardocki , Dominiak , Kulesza
Sokół Serock 0 : 6 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ciecierski , Wroński , Płukarski
Mazur II Karczew 2 : 5 Żbik Nasielsk
mecz odwołany
Korona Góra Kalwaria 3 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Hasselbusch , Witak , J.Lewandowski
Józefovia Józefów 1 : 3 PKS Radość
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Formicki , Ciulkin , Matuszewski
Mazur Radzymin 3 : 0 Drukarz Warszawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Szulc , Zajkowski , Feliga
Wilga Garwolin 1 : 2 Legion Warszawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Bors , Brenda , Lau
Promnik Łaskarzew 2 : 1 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Ostaszewski , Siejka , ?
16 kolejka
PKS Radość 2 : 3 Wilga Garwolin
Sobota godz 10:00 sędziują : Rupniewski , Skotarczyk , Żuber
Sokół Serock 0 : 3 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11:00 sędziują : Klimczyk , Bors , Brenda
Wicher Kobyłka 2 : 2 Mazur II Karczew
mecz - odwołany
Dolcan II Ząbki 8 : 1 Mazur Radzymin
Sobota godz 17:00 sędziują : Kopania , Kasztankiewicz , Przepióra
Legion Warszawa 2 : 4 GKP Targówek
mecz - odwołany
Żbik Nasielsk 1 : 1 Józefovia Józefów
Sobota godz 13: 00 sędziują : Barmosz , Witak ,M.Przybysz
Legionovia II Legionowo 3 : 2 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 14:00 sędziują : Formicki ,Kuźma , Pasterczyk
Świt II Nowy D.M 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 13: 00 sędziują : P.Lewandowski , Siejka , Szwarc
15 kolejka
Żbik Nasielsk 4 : 2 Wilga Garwolin
Dolcan II Ząbki 0 : 1 Drukarz Warszawa
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Korzeb , K.Wójcik , Szabat
Legion Warszawa 1 : 5 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Merkwa , Żuber , Janota
Wicher Kobyłka 4 : 1 Józefovia Józefów
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Karkut , Rogala , Przybysz P
PKS Radość 2 : 2 GKP Targówek
Sobota godz - brak sędziują : M.Lewandowski , Piotr Lewandowski , Przepióra
Świt II Nowy D.M 0 : 3 Mazur II Karczew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Paweł Lewandowski , Siejka , Skoupy
Korona Góra Kalwaria 4 : 2 Sokół Serock
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Panas , Sadowski , Kasztankiewicz
Legionovia II Legionowo 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Skotarczyk , Brenda , Bereda
14 kolejka
Sokół Serock 2 : 2 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Sójka , Borkowski , Lackowski
Mazur Radzymin 2 : 4 PKS Radość
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ciecierski , Skoupy , J.Siemiński
Drukarz Warszawa 4 : 3 Legion Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gnyla , Bereda , Gawęda
Mazur II Karczew 6 : 1 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Bors , Matuszewski , Lau
Wilga Garwolin 3 : 2 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Łopuszyńska , Żuber , Janota
Józefovia Józefów 7 : 1 Świt II Nowy D.M
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Lipiec , Pieniek , Starobrat A.
Promnik Łaskarzew 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Bartkiewicz , Przepióra , Kasztankiewicz
GKP Targówek 0 : 0 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Kupiec , Sierant
13 kolejka
PKS Radość 1 : 2 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : ???? , Przepióra , Piotr Lewandowski
Legion Warszawa 0 : 3 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Barmosz , Warchoł , Pieniążek
Wicher Kobyłka 1 : 0 GKP Targówek
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Sieradzki , R.Roguski , Dominiak
Żbik Nasielsk 7 : 0 Mazur Radzymin
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Chmiel , M.Anisiewicz ,Franiewski
Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Mazur II Karczew
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Ciecierski , Szynkowski G , Rogala
Świt II Nowy D.M 1 : 5 Wilga Garwolin
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Wroński , R.Roguski , Gawroński
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Józefovia Józefów
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Szulc , J.Wójcik , Obukowicz
Promnik Łaskarzew 6 : 0 Sokół Serock
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Ostaszewski , Siejka , Lubelski
12 kolejka
Drukarz Warszawa 2 : 1 Żbik Nasielsk
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Yovkov , Rybicki , Michalski
Mazur Radzymin 0 : 4 Wicher Kobyłka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Klimiuk , Książek , Malinowski M
Józefovia Józefów 4 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gnyla , Niedek , Bereda
Wilga Garwolin 7 : 1 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Zawadzki B , Więsik , Przybysz P
GKP Targówek 4 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Kinkel , Brenda , Żuber
Dolcan II Ząbki 1 : 2 PKS Radość
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Zalewska , J.Wójcik , Michalski
Mazur II Karczew 5 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Sierant , Ciastek , Kasztankiewicz
Sokół Serock 5 : 2 Legion Warszawa
Niedziela godz 14 : 30 sędziują : Chmiel , Gawroński , R.Rumniak
11 kolejka
PKS Radość 5 : 1 Legion Warszawa
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Karkut , Ciastek , J.Lewandowski
Wicher Kobyłka 1 : 2 Drukarz Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gardocki , Siemińśki J , Skoupy
Żbik Nasielsk 7 : 0 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Skotarczyk , Lubelski , Żuber
Korona Góra Kalwaria 2 : 4 Wilga Garwolin
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Kulesza , Starobrat A
Świt II Nowy D.M 2 : 2 Mazur Radzymin
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Łopuszyńska , Michalski G , Siemiński J
Mazur II Karczew 0 : 2 Sokół Serock
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Doskocz , K.Wójcik , Ł.Gudyn
Legionovia II Legionowo 1 : 5 GKP Targówek
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Ciecierski , Kopania , R.Rumniak
Promnik Łaskarzew 0 : 5 Józefovia Józefów
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Barmosz , Witak , Bieniek
10 kolejka
Dolcan II Ząbki 4 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : K.Sawicki , M.Zaremba , Franiewski
Mazur Radzymin 2 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Radziszewski , Szabat , Ściseł
Legion Warszawa 1 : 4 Żbik Nasielsk
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Chmiel , Rumniak K. , Brenda
Drukarz Warszawa 3 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 11 : 00 sędziują :Formicki , Synowiecki , Jędrysek
Józefovia Józefów 1 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Wroński , Skoupy , Piotr Lewandowski
Sokół Serock 4 : 7 PKS Radość
Sobota godz 15 : 30 sędziują : M.Lewandowski , Przepióra , Hoppe
Wilga Garwolin 7 : 2 Promnik Łaskarzew
DERBY POWIATU GARWOLINSKIEGO . Niedziela godz 15 : 00 sedziują : Bors , Matuszewski , Lau
GKP Targówek 4 : 2 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Magdziak , Majdański , Michalski G
9 kolejka
Józefovia Józefów 5 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Dziubek , Piątkowski , Pieniążek
Wicher Kobyłka 0 : 1 Legion Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Obukowicz , Franiewski , Jędrysek
Żbik Nasielsk 1 : 1 PKS Radość
Bramki Gospodarze : Załoga 45 min . Goście : Rosinski 90 min gry
Korona Góra Kalwaria 1 : 1 Mazur Radzymin
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Zawadzki B , Zaremba P. , Kasztankiewicz
Świt II Nowy D.M 1 : 1 Dolcan II Ząbki
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Paweł Lewandowski , Pasterczyk , Brenda
Mazur II Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Barmosz , Przepióra , Zakrzewski
Promnik Łaskarzew 1 : 4 GKP Targówek
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Formicki , Bors , Lubelski
Legionovia II Legionowo 0 : 5 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Marek Lewandowski , J.Wójcik , Gawroński
8 kolejka
Mazur Radzymin 4 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ciecierski , Gawroński , Wroński
Sokół Serock 0 : 2 Żbik Nasielsk
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Chmiel , Franiewski , Brenda
Drukarz Warszawa 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Hasselbusch , Szabat , Zaremba P.
Legion Warszawa 4 : 1 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Korycki , J.Siemiński , Boczoń
PKS Radość 3 : 0 Wicher Kobyłka
Sobota godz 12 : 00 sędziują : KwiatkowskiT , Dominiak , Gawęda
GKP Targówek 3 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Yovkov , Feliga , Bartnicki
Dolcan II Ząbki 7 : 1 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Szwarc , Lubelski , Rybicki Mecz odbędzie się w Legionowie
Wilga Garwolin 2 : 2 Józefovia Józefów
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Sieradzki , Kasztankiewicz , Bereda
7 kolejka
Józefovia Józefów 2 : 1 GKP Targówek
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Zawadzki B , Zawadzki Ł. , Pieniek
Wicher Kobyłka 1 : 3 Żbik Nasielsk
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Sójka , Skoupy , Bereda
Korona Góra Kalwaria 3 : 2 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Lipiec , Starobat A , Bors
Świt II Nowy D.M 0 : 0 PKS Radość
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Kupiec , M.Szymański , Dziepak
Mazur II Karczew 3 : 3 Mazur Radzymin
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Sójka , Pieniążek , Janota
Wilga Garwolin 3 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 16 : 00 sedziują : Barmosz , Witak , ?
Legionovia II Legionowo 1 : 5 Legion Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Kinkel , Pieniek , Gawęda
Promnik Łaskarzew 2 : 3 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Klimiuk , Bereda , Książek
6 kolejka
Sokół Serock 2 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Ostaszewski , Wroński , Dominiak
Drukarz Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Karkut , Boczoń , Brenda
Mazur Radzymin 5 : 4 Józefovia Józefów
Sobota godz 11: 00 sędziują : Szwarc , Rosa , Lubelski
Legion Warszawa 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lipiec , Kita , Pasterczyk
PKS Radość 3 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Merkwa ??? , Bereda , Majdański
Żbik Nasielsk 6 : 1 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Witak , Pieniek , Feliga
Dolcan II Ząbki 4 : 3 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Zalewska , Kowalski P. , Sierant
GKP Targówek 1 : 0 Wilga Garwolin
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Karkut , Słowik , Wójckik K.
5 kolejka
Józefovia Józefów 2 : 4 Drukarz Warszawa
Sobota godz 14:00 sędziują : Kuźnik , Więsik , Szynkowski G.
Korona Góra Kalwaria 1 : 5 PKS Radość
Sobota godz 17:00 sędziują : Rupniewski , Hoppe , Słowik
Świt II Nowy D.M 3 : 0 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 13:00 sędziują : Chmiel , Borkowski G. , Klimczyk
Mazur II Karczew 0 : 3 Dolcan II Ząbki
przeniesiony na inny termin - boisko nie nadające sie do grania po ulewach deszczu
GKP Targówek 5 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 17:00 sędziują : Rupniewski , Sierant , Zaremba P.
Legionovia II Legionowo 1 : 2 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 17:00 sędziują : Panas , Dominiak , Komorowski
Wilga Garwolin 3 : 3 Mazur Radzymin
Niedziela godz 17:00 sędziują : Formicki , Bors , Przybysz P.
Promnik Łaskarzew 2 : 2 Legion Warszawa
Bramki dla Promnika strzelali : Jóźwicki 34 min , Winek 72 min . Goście : 32 , 59 min
4 kolejka
PKS Radość 11 : 1 Promnik Łaskarzew
Środa godz 17:00 sędziuje : Klimczyk , Bors , Matuszewski
Mazur Radzymin 2 : 3 GKP Targówek
Środa godz 17:00 sędziuje : Ciecierski , Gawroński , J.Siemiński
Legion Warszawa 4 : 1 Mazur II Karczew
Środa godz 17:00 sędziuje : Sawicki , Janota , R.Roguski
Sokół Serock 4 : 0 Świt II Nowy D.M
Środa godz 17:00 sędziuje : Rupniewski , Brenda , Cieśliński
Żbik Nasielsk 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
Środa godz 17:00 sędziuje : Siedlecki , Pierściński , Skoupy
Wicher Kobyłka 3 : 2 Legionovia II Legionowo
Środa godz 17:00 sędziuje : Marek Lewandowski , Ziajkowski , Płukarski
Dolcan II Ząbki 2 : 2 Józefovia Józefów
Środa godz 17:00 sędziuje : Wróbel , Lubelski , ŁJaworski
Drukarz Warszawa 2 : 2 Wilga Garwolin
Środa godz 17:30 sędziuje : Panas , Pieniek , Sadowski + obserwator
3 kolejka
Mazur Radzymin 3 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 11:00 sędziują : Skotarczyk , Janota , Żuber + obserwator
Józefovia Józefów 1 : 7 Legion Warszawa
So0bota godz 17:00 sędziują : Sawicki , Kosiorek , Zakrzewski
GKP Targówek 2 : 1 Drukarz Warszawa
Sobota godz 17:00 sedziują : Ciecierski , Siemiński , Gawroński
Korona Góra Kalwaria 1 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 17:00 sędziują : Kmita , Ściseł , Barna
Mazur II Karczew 3 : 0 PKS Radość
Niedziela godz 14;00 sędziują Bartkiewicz , Pieniek , Brenda + obserwator
Wilga Garwolin 2 : 0 Dolcan II Ząbki
Niedziela godz 17;00 sędziują : Szwarc , Lubelski , Rosa + obserwator
Legionovia II Legionowo 2 : 1 Świt II Nowy D.M
Niedziela godz 17:00 sędziują : Ciecierski , Niedek , Golonka
Promnik Łaskarzew 2 : 1 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 17:00 sędziują : Witak , Dominiak , Feliga + obserwator
2 kolejka
Drukarz Warszawa 4 : 4 Mazur Radzymin
Sobota godz 11:00 sędziują : Formicki , Szynkowski G. Kulesza
Sokół Serock 2 : 4 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 17:00 sędziują : Czajkowski , Kołodziejska , Zakrzewski
Dolcan II Ząbki 3 : 3 GKP Targówek
Niedziela godz 17:00 sędziuja : Pajnowski , Wysocki , Ł.Gudyn
Świt II Nowy D.M 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 11:00 sędziują : Ciecierski , Lisowski , - - - - - -
Legion Warszawa 0 : 2 Wilga Garwolin
Sobota godz 11:00 sędziują : Klimczyk , M.Zaremba , Lau
Żbik Nasielsk 3 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 16:00 sędziują : Ciecierski , Pieniążek , J.Siemiński
PKS Radość 6 : 0 Józefovia Józefów
Niedziela godz 17:00 sędziują : Mądrzak , J.Wójcik , Prus
Wicher Kobyłka 0 : 0 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 17:00 sędziują : Paweł Lewandowski , M.Lewandowski , Gadomski
1 kolejka
Mazur Radzymin 2 : 2 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Kmita , Gudyn , R.Roguski
Korona Góra Kalwaria 0 : 4 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Kuźnik , Więsik , Rogala
Drukarz Warszawa 4 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kopania , Lubelski , Przepióra
Józefovia Józefów 0 : 2 Żbik Nasielsk
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Doskocz , Żuber , G.Szynkowski
GKP Targówek 2 : 1 Legion Warszawa
Mecz przełożony
Wilga Garwolin 2 : 4 PKS Radość
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lipiec , Bors , Janota
Mazur II Karczew 2 : 3 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Chmiel , M.Anisiewicz , Brenda
Promnik Łaskarzew 4 : 2 Świt II Nowy D.M
Bramki dla Promnika strzelali : Witkowski 15,17 min , Jóźwicki 55 , 87 min gry . Goście : 13 , 76 min gry
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-GaduWacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna