Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 240
Najnowszy Użytkownik: ~tomaaasz7
Ostatnio zalogowani
admin 1 dzień
Wacha 1 tydzień
gus 6 wygodni
jaca4216 wygodni
CR717 wygodni
lukaszwacha52 wygodni
kubis75 wygodni
FR-Real92 wygodni
kejo94 wygodni
Kristofer_9398 wygodni
Strzelcy
Alot5
Kozikowski 4
Trzpil 4
Cieśla 4
Szczypek3
Pietryka2
Siembora1
Jankowski 1
Galbarczyk1
Jaworski1
Kozikowski E 1
Liga Okręgowa 2017/2018
  Drużyna M Ptk
1. Hutnik Warszawa 15 39
2. Victoria II Sulejówek 15 36
3. Unia Warszawa 15 32
4. Marcovia Marki 15 28
5. Dąb Wieliszew 15 27
6. Olimpia Warszawa 15 25
7. Escola Varsovia Warszawa 15 22
8. Bóbr Tłuszcz 15 22
9. Sokół Serock 15 20
10. Mazur II Karczew 15 20
11. Agape Białołęka 15 19
12. Promnik Łaskarzew 15 18
13. Świt II N.D.M. 15 13
14. Błyskawica Warszawa 15 10
15. Wisła Maciejowice 15 10
16. Bug II Wyszków 15 1
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Liga Okręgowa 2010/2011

Tabela

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_targowek.gif GKP Targówek 30 69 21-6-3 78:34 +44 15 36 11-3-1 42:15 +27 15 33 10-3-2 36:19 +17
2. stay   small_drukarz_warszawa7223.gif Drukarz Warszawa 30 68 21-5-4 90:43 +47 15 36 11-3-1 54:23 +31 15 32 10-2-3 36:20 +16
3. stay   small_zbik_nasielsk.gif Żbik Nasielsk 30 63 19-6-5 96:32 +64 15 36 11-3-1 59:16 +43 15 27 8-3-4 37:16 +21
4. stay   small_legionovia.gif Legionovia II Legionowo 30 52 16-4-10 73:77 -4 14 24 7-3-4 31:31 0 16 28 9-1-6 42:46 -4
5. stay   small_radosc_warszawa2890.gif PKS Radość 30 50 15-5-10 87:65 +22 15 26 8-2-5 49:27 +22 15 24 7-3-5 38:38 0
6. up (+1) small_jozefovia8015.gif Józefovia Józefów 30 45 13-6-11 65:63 +2 15 25 8-1-6 35:28 +7 15 20 5-5-5 30:35 -5
7. up (+1) small_wilga_garwolin9509.gif Wilga Garwolin 30 43 12-7-11 71:59 +12 15 27 8-3-4 43:26 +17 15 16 4-4-7 28:33 -5
8. down (-2) small_legion.gif Legion Warszawa 30 42 13-3-14 75:67 +8 15 20 6-2-7 35:31 +4 15 22 7-1-7 40:36 +4
9. up (+1) small_mazur_radzymin.gif Mazur Radzymin 30 40 10-10-10 75:79 -4 15 27 8-3-4 48:31 +17 15 13 2-7-6 27:48 -21
10. down (-1) small_dolcan.gif Dolcan II Ząbki 30 37 10-7-13 70:67 +3 15 24 7-3-5 46:27 +19 15 13 3-4-8 24:40 -16
11. up (+1) small_mazur_karczew.gif Mazur II Karczew 30 33 10-3-17 55:61 -6 15 22 7-1-7 37:28 +9 15 11 3-2-10 18:33 -15
12. down (-1) small_promnik_laskarzew9989.gif Promnik Łaskarzew 30 32 9-5-16 54:84 -30 15 24 7-3-5 28:27 +1 15 8 2-2-11 26:57 -31
13. up (+2) small_serock.jpg Sokół Serock 30 31 9-4-17 56:87 -31 16 23 7-2-7 37:40 -3 14 8 2-2-10 19:47 -28
14. down (-1) small_korona_gora_kalwaria.gif Korona Góra Kalwaria 30 30 9-3-18 43:69 -26 15 20 6-2-7 26:31 -5 15 10 3-1-11 17:38 -21
15. down (-1) small_wicher_kobylka.gif Wicher Kobyłka 30 29 8-5-17 48:67 -19 15 22 6-4-5 29:25 +4 15 7 2-1-12 19:42 -23
16. stay   small_swit_ndm.gif Świt II Nowy D.M 30 14 3-5-22 29:111 -82 15 13 3-4-8 19:41 -22 15 1 0-1-14 10:70 -60
powered by © Tabelkownik 1.5

Wyniki i terminarz

30 kolejka
Drukarz Warszawa 8 : 1 Dolcan II Ząbki
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Korycki , Pawlak , Żuber
Sokół Serock 3 : 2 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Chmiel , Brenda , M. Anisiewicz
Mazur Radzymin 6 : 4 Legion Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Zalewska , Pierściński , Sierant
Mazur II Karczew 9 : 1 Świt II Nowy D.M
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Formicki , Pasterczyk , Lau
GKP Targówek 3 : 3 PKS Radość
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Radziszewski , J. Wójcik , Szczęsny
Józefovia Józefów 4 : 1 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Skotarczyk , Jeżewski , Zakrzewski
Wilga Garwolin 2 : 2 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Hasselbusch , Kulesza , J. Lewandowski
Promnik Łaskarzew 1 : 4 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : A . Barmosz , M. Przybysz , K. Chmielewski
29 kolejka
Legion Warszawa 2 : 2 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : B.Zawadzki , Rybicki , Cieśliński
PKS Radość 2 : 3 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rupniewski , Rogala , Paczuski
Świt II Nowy D.M 2 : 7 Józefovia Józefów
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Karkut , M.Anisiewicz , ?
Żbik Nasielsk 1 : 2 GKP Targówek
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Siedlecki , Wysocki , Pierściński
Wicher Kobyłka 3 : 2 Wilga Garwolin
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Wroński , M.Zaremba , Bereda
Korona Góra Kalwaria 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Bartkiewicz , Deryło , Pieniążek
Dolcan II Ząbki 1 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Gardocki , J.Lewandowski , Błądek
Legionovia II Legionowo 2 : 2 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Szwarc , Lubelski , Rosa
28 kolejka
Sokół Serock 4 : 4 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Zawadzki B , Ł.Zawadzki , Feliga
Drukarz Warszawa 8 : 3 PKS Radość
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kasztankiewicz , Zaremba Piotr , Zaremba Marcin
Józefovia Józefów 1 : 4 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Panas , Michalski , Zaremba Piotr
Mazur Radzymin 0 : 0 Żbik Nasielsk
Sobota godz 17 : 00 sędziują : ? , Gadomski , Ciulkin
Dolcan II Ząbki 0 : 5 Legion Warszawa
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Chmiel , Bieniek , Jędrysek
Mazur II Karczew 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 14 : 00 sęsziują : Hasselbusch , J.Lewandowski , Latuszek
Wilga Garwolin 3 : 0 Świt II Nowy D.M
Niedziela godz 17 : 00 sęsziują : Rupniewski , Skotarczak , Zakrzewski
GKP Targówek 4 : 1 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 17 : 30 sęsziują : Merkwa , Feliga , Rybicki
27 kolejka
Żbik Nasielsk 4 : 4 Drukarz Warszawa
Środa godz 16 : 00 sędziują : Szulc , Lisowski , J.Wójcik
Promnik Łaskarzew 1 : 0 Mazur II Karczew
Środa godz 16 : 00 sędziują : K.Sawicki , Żuber , Janota
Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Józefovia Józefów
Środa godz 16 : 30 sędziują : Kuźnik , Więsik , Gluba
Legionovia II Legionowo 2 : 2 Wilga Garwolin
Środa godz 17 : 00 sędziują : Korycki , Pawlak , Ostasz B
Wicher Kobyłka 5 : 2 Mazur Radzymin
Środa godz 17 : 00 sędziują : Rupniewski , Skotarczak , Bereda
Legion Warszawa 4 : 1 Sokół Serock
Środa godz 17 : 30 sędziują : Wroński , Kulesza , Cieśliński
PKS Radość 4 : 2 Dolcan II Ząbki
Środa godz 17 : 30 sędziują : Barmosz , Zalewska , M.Przybysz
Świt II Nowy D.M 0 : 1 GKP Targówek
Mecz odbył się we wcześniejszym terminie
26 kolejka
Sokół Serock 4 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Szulc ,Kulesza , Szymański M
Drukarz Warszawa 3 : 2 Wicher Kobyłka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Korycki , Zaremba M. , Bieniek
Józefovia Józefów 0 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Zawadzki , Zawadzki Ł , Błądek
GKP Targówek 1 : 2 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Panas , Kulesza , Wójcik K.
Mazur Radzymin 10 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Barmosz , Siejka , Pawlak
Legion Warszawa 6 : 1 PKS Radość
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Zalewska , Brenda , Roguski R.
Dolcan II Ząbki 1 : 4 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Gardocki , Lewandowski J. , Latuszek
Wilga Garwolin 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Sierant , Jeżewski , Przybysz P.
25 kolejka
PKS Radość 2 : 5 Sokół Serock
Sobota godz 12:00 sedziują : Chmiel , Brenda , Franiewski Jarek
Żbik Nasielsk 3 : 0 Legion Warszawa
Sobota godz 15:00 sedziują : Doskocz , Bartkiewicz , K.Wójcik
Korona Góra Kalwaria 1 : 2 GKP Targówek
Sobota godz 16:00 sedziują : Barmosz , Feliga , Gluba
Wicher Kobyłka 1 : 3 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 17:00 sedziują : K.Sawicki , Szynkowski G , Golonka
Legionovia II Legionowo 5 : 1 Mazur Radzymin
Niedziela godz 13:00 sędziują : Łopuszyńska , Przepióra , Prus A
Świt II Nowy D.M 0 : 5 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 14:00 sędziują : Wroński , Bereda , Machowski
Mazur II Karczew 1 : 2 Józefovia Józefów
Niedziela godz 14:00 sędziują : Gnyla , Janota , Rogala
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Wilga Garwolin
DERBY POWIATU GARWOLINSKIEGO . Niedziela godz 16:00 sędziują : Szwarc , Gawroński , Cieśliński
24 kolejka
Legion Warszawa 5 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 11:00 sędziują : Korycki , Skoupy , Jędrysik
Sokół Serock 1 : 2 Józefovia Józefów
Sobota godz 11:00 sędziują : Chmiel , Piersciński , Brenda
PKS Radość 2 : 1 Żbik Nasielsk
Sobota godz 12:00 sędziują : Klimiuk , Rogala , Kuźma
GKP Targówek 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 15:30 sędziują : Skotarczyk , Feliga , Kulesza
Dolcan II Ząbki 6 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 16:30 sędziują : Czajkowski , M.Lewandowski , Szynkowski R
Wilga Garwolin 4 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 17:00 sędziują : Paweł Lewandowski , Siejka
Mazur Radzymin 4 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 17:00 sędziują : Rupniewski , Szynkowski R , Malinowski M
Drukarz Warszawa 3 : 1 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 17:00 sędziują : Kwiatkowski , Szynkowski G , Gawęda
23 kolejka
Żbik Nasielsk 5 : 1 Sokół Serock
Środa godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , R.Szynkowski , G.Szynkowski
Korona Góra Kalwaria 2 : 0 Drukarz Warszawa
Środa godz 15 : 30 sędziują : Kasztankiewicz , Piotr Zaremba , Rogala
Promnik Łaskarzew 0 : 0 Mazur Radzymin
Środa godz 16 : 00 sędziują : Barmosz , Witak , M.Przybysz
Józefovia Józefów 5 : 1 Wilga Garwolin
Środa godz 16 : 30 sędziują : Formicki ,Ciul kin , Lau
Wicher Kobyłka 1 : 3 PKS Radość
Środa godz 17 : 00 sędziują : Chmiel , Brenda , Kowalczyk S
Legionovia II Legionowo 3 : 3 Dolcan II Ząbki
Środa godz 17 : 00 sędziują : K.Sawicki , Janota , Szabat
Mazur II Karczew 0 : 3 GKP Targówek
Środa godz 17 : 00 sędziują : Radziszewski , Latuszek , Prus A
Świt II Nowy D.M 2 : 3 Legion Warszawa
Środa godz 19 : 00 sędziują : Ciecierski , Wroński , Gawroński
22 kolejka
Sokół Serock 2 : 1 Wilga Garwolin
Sobota godz 10:00 sędziują : Chmiel , Brenda , Franiewski Jarek
Legion Warszawa 2 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11:00 sędziują : Merkwa , Cieśliński , Pieniek
Mazur Radzymin 4 : 3 Mazur II Karczew
Sobota godz 11:00 sędziują : Kopania , Lubelski , Malinowski M.
Drukarz Warszawa 5 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11:00 sędziują : Lewandowski M. , Przepióra , Matuszewski
PKS Radość 3 : 1 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 12:00 sędziują : Magdziak , Płukarski , Jędrzejewski Ł.
Żbik Nasielsk 3 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 14:00 sędziują : Hasselbusch , Latuszek , Kowalczyk M.
GKP Targówek 2 : 2 Józefovia Józefów
Sobota godz 15:00 sędziują : Bors , Brenda , Lau
Dolcan II Ząbki 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 15:00 sędziują : Formicki , Rybicki , Kuźma
21 kolejka
Legionovia II Legionowo 2 : 1 PKS Radość
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Ciecierski , Wroński , Płukarski
Wicher Kobyłka 4 : 1 Sokół Serock
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Kopka , Kowalczyk S.
Promnik Łaskarzew 2 : 0 Dolcan II Ząbki
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Kasztankiewicz , Piotr Zaremba , Rogala
Mazur II Karczew 0 : 2 Drukarz Warszawa
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Sierant , R.Roguski , Więsik
Józefovia Józefów 0 : 0 Mazur Radzymin
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Formicki , Bors , Kużma
Świt II Nowy D.M 0 : 9 Żbik Nasielsk
Piątek godz 17 : 30 sędziują : Hasselbusch , Latuszek J. , Siemiński J
Korona Góra Kalwaria 1 : 3 Legion Warszawa
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Kużnik , Gluba , Więsik
Wilga Garwolin 1 : 3 GKP Targówek
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Witak , Przybysz M. , Pieniek
20 kolejka
Sokół Serock 2 : 3 GKP Targówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Paweł Lewandowski , J.Siemiński , Cieśliński
Drukarz Warszawa 5 : 0 Józefovia Józefów
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kwiatkowski , Rumniak K , Szynkowski R.
Legion Warszawa 1 : 3 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kuźnik , Gadomski , Miszczak
PKS Radość 1 : 2 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Karkut , Machowski , Lau
Żbik Nasielsk 7 : 1 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Pajnowski , Izwantowski , Wojtak
Wicher Kobyłka 2 : 2 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Gnyla , Malinowski M , Hoppe
Mazur Radzymin 1 : 1 Wilga Garwolin
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Korycki , R.Szynkowski , R.Roguski
Dolcan II Ząbki 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Kinkel , Gawęda , Pieniązek
19 kolejka
GKP Targówek 5 : 1 Mazur Radzymin
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Wroński , Szynkowski G , Feliga
Świt II Nowy D.M 1 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Ciecierski , Wroński , J.Siemiński
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Mądrzak , Matuszewski , Dobrowolski
Józefovia Józefów 2 : 1 Dolcan II Ząbki
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Szwarc , Lubelski , Cieśliński
Wilga Garwolin 1 : 2 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Merkwa , Rybicki , Szynkowski R
Mazur II Karczew 3 : 1 Legion Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Korycki , Rogala , Pawlak
Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : ? , Pasterczyk , Przybysz M
Promnik Łaskarzew 3 : 1 PKS Radość
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kwiatkowski , Sierant , Przybysz P.
18 kolejka
Sokół Serock 2 : 1 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Siedlecki , Feliga , Wajda
Drukarz Warszawa 0 : 0 GKP Targówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Yovkov , J.Lewandowski , Lubelski
Legion Warszawa 0 : 0 Józefovia Józefów
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Szulc , Płukarski , Cieśliński
Dolcan II Ząbki 6 : 2 Wilga Garwolin
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Barmosz , Tabor ,Kuźma
PKS Radość 2 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gnyla , Szynkowski R. , Dominiak
Żbik Nasielsk 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Szwarc , Kinkel , Siemiński J
Wicher Kobyłka 1 : 1 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Karkut , Ścisłe , Prus A
Świt II Nowy D.M 1 : 2 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 10 : 30 sędziują : Sójka , M.Przybysz , K.Rumniak
17 kolejka
GKP Targówek 3 : 1 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Gardocki , Dominiak , Kulesza
Sokół Serock 0 : 6 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ciecierski , Wroński , Płukarski
Mazur II Karczew 2 : 5 Żbik Nasielsk
mecz odwołany
Korona Góra Kalwaria 3 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Hasselbusch , Witak , J.Lewandowski
Józefovia Józefów 1 : 3 PKS Radość
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Formicki , Ciulkin , Matuszewski
Mazur Radzymin 3 : 0 Drukarz Warszawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Szulc , Zajkowski , Feliga
Wilga Garwolin 1 : 2 Legion Warszawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Bors , Brenda , Lau
Promnik Łaskarzew 2 : 1 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Ostaszewski , Siejka , ?
16 kolejka
PKS Radość 2 : 3 Wilga Garwolin
Sobota godz 10:00 sędziują : Rupniewski , Skotarczyk , Żuber
Sokół Serock 0 : 3 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11:00 sędziują : Klimczyk , Bors , Brenda
Wicher Kobyłka 2 : 2 Mazur II Karczew
mecz - odwołany
Dolcan II Ząbki 8 : 1 Mazur Radzymin
Sobota godz 17:00 sędziują : Kopania , Kasztankiewicz , Przepióra
Legion Warszawa 2 : 4 GKP Targówek
mecz - odwołany
Żbik Nasielsk 1 : 1 Józefovia Józefów
Sobota godz 13: 00 sędziują : Barmosz , Witak ,M.Przybysz
Legionovia II Legionowo 3 : 2 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 14:00 sędziują : Formicki ,Kuźma , Pasterczyk
Świt II Nowy D.M 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 13: 00 sędziują : P.Lewandowski , Siejka , Szwarc
15 kolejka
Żbik Nasielsk 4 : 2 Wilga Garwolin
Dolcan II Ząbki 0 : 1 Drukarz Warszawa
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Korzeb , K.Wójcik , Szabat
Legion Warszawa 1 : 5 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Merkwa , Żuber , Janota
Wicher Kobyłka 4 : 1 Józefovia Józefów
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Karkut , Rogala , Przybysz P
PKS Radość 2 : 2 GKP Targówek
Sobota godz - brak sędziują : M.Lewandowski , Piotr Lewandowski , Przepióra
Świt II Nowy D.M 0 : 3 Mazur II Karczew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Paweł Lewandowski , Siejka , Skoupy
Korona Góra Kalwaria 4 : 2 Sokół Serock
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Panas , Sadowski , Kasztankiewicz
Legionovia II Legionowo 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Skotarczyk , Brenda , Bereda
14 kolejka
Sokół Serock 2 : 2 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Sójka , Borkowski , Lackowski
Mazur Radzymin 2 : 4 PKS Radość
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ciecierski , Skoupy , J.Siemiński
Drukarz Warszawa 4 : 3 Legion Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gnyla , Bereda , Gawęda
Mazur II Karczew 6 : 1 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Bors , Matuszewski , Lau
Wilga Garwolin 3 : 2 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Łopuszyńska , Żuber , Janota
Józefovia Józefów 7 : 1 Świt II Nowy D.M
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Lipiec , Pieniek , Starobrat A.
Promnik Łaskarzew 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Bartkiewicz , Przepióra , Kasztankiewicz
GKP Targówek 0 : 0 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Kupiec , Sierant
13 kolejka
PKS Radość 1 : 2 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : ???? , Przepióra , Piotr Lewandowski
Legion Warszawa 0 : 3 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Barmosz , Warchoł , Pieniążek
Wicher Kobyłka 1 : 0 GKP Targówek
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Sieradzki , R.Roguski , Dominiak
Żbik Nasielsk 7 : 0 Mazur Radzymin
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Chmiel , M.Anisiewicz ,Franiewski
Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Mazur II Karczew
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Ciecierski , Szynkowski G , Rogala
Świt II Nowy D.M 1 : 5 Wilga Garwolin
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Wroński , R.Roguski , Gawroński
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Józefovia Józefów
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Szulc , J.Wójcik , Obukowicz
Promnik Łaskarzew 6 : 0 Sokół Serock
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Ostaszewski , Siejka , Lubelski
12 kolejka
Drukarz Warszawa 2 : 1 Żbik Nasielsk
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Yovkov , Rybicki , Michalski
Mazur Radzymin 0 : 4 Wicher Kobyłka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Klimiuk , Książek , Malinowski M
Józefovia Józefów 4 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gnyla , Niedek , Bereda
Wilga Garwolin 7 : 1 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Zawadzki B , Więsik , Przybysz P
GKP Targówek 4 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Kinkel , Brenda , Żuber
Dolcan II Ząbki 1 : 2 PKS Radość
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Zalewska , J.Wójcik , Michalski
Mazur II Karczew 5 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Sierant , Ciastek , Kasztankiewicz
Sokół Serock 5 : 2 Legion Warszawa
Niedziela godz 14 : 30 sędziują : Chmiel , Gawroński , R.Rumniak
11 kolejka
PKS Radość 5 : 1 Legion Warszawa
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Karkut , Ciastek , J.Lewandowski
Wicher Kobyłka 1 : 2 Drukarz Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Gardocki , Siemińśki J , Skoupy
Żbik Nasielsk 7 : 0 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Skotarczyk , Lubelski , Żuber
Korona Góra Kalwaria 2 : 4 Wilga Garwolin
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Kulesza , Starobrat A
Świt II Nowy D.M 2 : 2 Mazur Radzymin
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Łopuszyńska , Michalski G , Siemiński J
Mazur II Karczew 0 : 2 Sokół Serock
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Doskocz , K.Wójcik , Ł.Gudyn
Legionovia II Legionowo 1 : 5 GKP Targówek
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Ciecierski , Kopania , R.Rumniak
Promnik Łaskarzew 0 : 5 Józefovia Józefów
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Barmosz , Witak , Bieniek
10 kolejka
Dolcan II Ząbki 4 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : K.Sawicki , M.Zaremba , Franiewski
Mazur Radzymin 2 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Radziszewski , Szabat , Ściseł
Legion Warszawa 1 : 4 Żbik Nasielsk
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Chmiel , Rumniak K. , Brenda
Drukarz Warszawa 3 : 0 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 11 : 00 sędziują :Formicki , Synowiecki , Jędrysek
Józefovia Józefów 1 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Wroński , Skoupy , Piotr Lewandowski
Sokół Serock 4 : 7 PKS Radość
Sobota godz 15 : 30 sędziują : M.Lewandowski , Przepióra , Hoppe
Wilga Garwolin 7 : 2 Promnik Łaskarzew
DERBY POWIATU GARWOLINSKIEGO . Niedziela godz 15 : 00 sedziują : Bors , Matuszewski , Lau
GKP Targówek 4 : 2 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Magdziak , Majdański , Michalski G
9 kolejka
Józefovia Józefów 5 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Dziubek , Piątkowski , Pieniążek
Wicher Kobyłka 0 : 1 Legion Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Obukowicz , Franiewski , Jędrysek
Żbik Nasielsk 1 : 1 PKS Radość
Bramki Gospodarze : Załoga 45 min . Goście : Rosinski 90 min gry
Korona Góra Kalwaria 1 : 1 Mazur Radzymin
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Zawadzki B , Zaremba P. , Kasztankiewicz
Świt II Nowy D.M 1 : 1 Dolcan II Ząbki
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Paweł Lewandowski , Pasterczyk , Brenda
Mazur II Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Barmosz , Przepióra , Zakrzewski
Promnik Łaskarzew 1 : 4 GKP Targówek
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Formicki , Bors , Lubelski
Legionovia II Legionowo 0 : 5 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Marek Lewandowski , J.Wójcik , Gawroński
8 kolejka
Mazur Radzymin 4 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ciecierski , Gawroński , Wroński
Sokół Serock 0 : 2 Żbik Nasielsk
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Chmiel , Franiewski , Brenda
Drukarz Warszawa 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Hasselbusch , Szabat , Zaremba P.
Legion Warszawa 4 : 1 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Korycki , J.Siemiński , Boczoń
PKS Radość 3 : 0 Wicher Kobyłka
Sobota godz 12 : 00 sędziują : KwiatkowskiT , Dominiak , Gawęda
GKP Targówek 3 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Yovkov , Feliga , Bartnicki
Dolcan II Ząbki 7 : 1 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Szwarc , Lubelski , Rybicki Mecz odbędzie się w Legionowie
Wilga Garwolin 2 : 2 Józefovia Józefów
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Sieradzki , Kasztankiewicz , Bereda
7 kolejka
Józefovia Józefów 2 : 1 GKP Targówek
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Zawadzki B , Zawadzki Ł. , Pieniek
Wicher Kobyłka 1 : 3 Żbik Nasielsk
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Sójka , Skoupy , Bereda
Korona Góra Kalwaria 3 : 2 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Lipiec , Starobat A , Bors
Świt II Nowy D.M 0 : 0 PKS Radość
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Kupiec , M.Szymański , Dziepak
Mazur II Karczew 3 : 3 Mazur Radzymin
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Sójka , Pieniążek , Janota
Wilga Garwolin 3 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 16 : 00 sedziują : Barmosz , Witak , ?
Legionovia II Legionowo 1 : 5 Legion Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Kinkel , Pieniek , Gawęda
Promnik Łaskarzew 2 : 3 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Klimiuk , Bereda , Książek
6 kolejka
Sokół Serock 2 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Ostaszewski , Wroński , Dominiak
Drukarz Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Karkut , Boczoń , Brenda
Mazur Radzymin 5 : 4 Józefovia Józefów
Sobota godz 11: 00 sędziują : Szwarc , Rosa , Lubelski
Legion Warszawa 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lipiec , Kita , Pasterczyk
PKS Radość 3 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Merkwa ??? , Bereda , Majdański
Żbik Nasielsk 6 : 1 Świt II Nowy D.M
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Witak , Pieniek , Feliga
Dolcan II Ząbki 4 : 3 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Zalewska , Kowalski P. , Sierant
GKP Targówek 1 : 0 Wilga Garwolin
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Karkut , Słowik , Wójckik K.
5 kolejka
Józefovia Józefów 2 : 4 Drukarz Warszawa
Sobota godz 14:00 sędziują : Kuźnik , Więsik , Szynkowski G.
Korona Góra Kalwaria 1 : 5 PKS Radość
Sobota godz 17:00 sędziują : Rupniewski , Hoppe , Słowik
Świt II Nowy D.M 3 : 0 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 13:00 sędziują : Chmiel , Borkowski G. , Klimczyk
Mazur II Karczew 0 : 3 Dolcan II Ząbki
przeniesiony na inny termin - boisko nie nadające sie do grania po ulewach deszczu
GKP Targówek 5 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 17:00 sędziują : Rupniewski , Sierant , Zaremba P.
Legionovia II Legionowo 1 : 2 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 17:00 sędziują : Panas , Dominiak , Komorowski
Wilga Garwolin 3 : 3 Mazur Radzymin
Niedziela godz 17:00 sędziują : Formicki , Bors , Przybysz P.
Promnik Łaskarzew 2 : 2 Legion Warszawa
Bramki dla Promnika strzelali : Jóźwicki 34 min , Winek 72 min . Goście : 32 , 59 min
4 kolejka
PKS Radość 11 : 1 Promnik Łaskarzew
Środa godz 17:00 sędziuje : Klimczyk , Bors , Matuszewski
Mazur Radzymin 2 : 3 GKP Targówek
Środa godz 17:00 sędziuje : Ciecierski , Gawroński , J.Siemiński
Legion Warszawa 4 : 1 Mazur II Karczew
Środa godz 17:00 sędziuje : Sawicki , Janota , R.Roguski
Sokół Serock 4 : 0 Świt II Nowy D.M
Środa godz 17:00 sędziuje : Rupniewski , Brenda , Cieśliński
Żbik Nasielsk 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
Środa godz 17:00 sędziuje : Siedlecki , Pierściński , Skoupy
Wicher Kobyłka 3 : 2 Legionovia II Legionowo
Środa godz 17:00 sędziuje : Marek Lewandowski , Ziajkowski , Płukarski
Dolcan II Ząbki 2 : 2 Józefovia Józefów
Środa godz 17:00 sędziuje : Wróbel , Lubelski , ŁJaworski
Drukarz Warszawa 2 : 2 Wilga Garwolin
Środa godz 17:30 sędziuje : Panas , Pieniek , Sadowski + obserwator
3 kolejka
Mazur Radzymin 3 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 11:00 sędziują : Skotarczyk , Janota , Żuber + obserwator
Józefovia Józefów 1 : 7 Legion Warszawa
So0bota godz 17:00 sędziują : Sawicki , Kosiorek , Zakrzewski
GKP Targówek 2 : 1 Drukarz Warszawa
Sobota godz 17:00 sedziują : Ciecierski , Siemiński , Gawroński
Korona Góra Kalwaria 1 : 1 Wicher Kobyłka
Sobota godz 17:00 sędziują : Kmita , Ściseł , Barna
Mazur II Karczew 3 : 0 PKS Radość
Niedziela godz 14;00 sędziują Bartkiewicz , Pieniek , Brenda + obserwator
Wilga Garwolin 2 : 0 Dolcan II Ząbki
Niedziela godz 17;00 sędziują : Szwarc , Lubelski , Rosa + obserwator
Legionovia II Legionowo 2 : 1 Świt II Nowy D.M
Niedziela godz 17:00 sędziują : Ciecierski , Niedek , Golonka
Promnik Łaskarzew 2 : 1 Żbik Nasielsk
Niedziela godz 17:00 sędziują : Witak , Dominiak , Feliga + obserwator
2 kolejka
Drukarz Warszawa 4 : 4 Mazur Radzymin
Sobota godz 11:00 sędziują : Formicki , Szynkowski G. Kulesza
Sokół Serock 2 : 4 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 17:00 sędziują : Czajkowski , Kołodziejska , Zakrzewski
Dolcan II Ząbki 3 : 3 GKP Targówek
Niedziela godz 17:00 sędziuja : Pajnowski , Wysocki , Ł.Gudyn
Świt II Nowy D.M 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
Niedziela godz 11:00 sędziują : Ciecierski , Lisowski , - - - - - -
Legion Warszawa 0 : 2 Wilga Garwolin
Sobota godz 11:00 sędziują : Klimczyk , M.Zaremba , Lau
Żbik Nasielsk 3 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 16:00 sędziują : Ciecierski , Pieniążek , J.Siemiński
PKS Radość 6 : 0 Józefovia Józefów
Niedziela godz 17:00 sędziują : Mądrzak , J.Wójcik , Prus
Wicher Kobyłka 0 : 0 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 17:00 sędziują : Paweł Lewandowski , M.Lewandowski , Gadomski
1 kolejka
Mazur Radzymin 2 : 2 Dolcan II Ząbki
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Kmita , Gudyn , R.Roguski
Korona Góra Kalwaria 0 : 4 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Kuźnik , Więsik , Rogala
Drukarz Warszawa 4 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kopania , Lubelski , Przepióra
Józefovia Józefów 0 : 2 Żbik Nasielsk
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Doskocz , Żuber , G.Szynkowski
GKP Targówek 2 : 1 Legion Warszawa
Mecz przełożony
Wilga Garwolin 2 : 4 PKS Radość
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lipiec , Bors , Janota
Mazur II Karczew 2 : 3 Wicher Kobyłka
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Chmiel , M.Anisiewicz , Brenda
Promnik Łaskarzew 4 : 2 Świt II Nowy D.M
Bramki dla Promnika strzelali : Witkowski 15,17 min , Jóźwicki 55 , 87 min gry . Goście : 13 , 76 min gry
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Anatola, Edyty, Rafała
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-GaduWacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna