Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 243
Najnowszy Użytkownik: ~torubots
Ostatnio zalogowani
admin 2 dni
Wacha 4 dni
Salag 7 wygodni
gus13 wygodni
lukaszwacha24 wygodni
Kamil42 wygodni
FR-Real44 wygodni
torubots54 wygodni
fubaaro55 wygodni
kubis60 wygodni
A klasa 2019/2020
  Drużyna M Ptk
1. Start Otwock 10 28
2. KS Wesoła 10 24
3. PKS Radość 10 21
4. Zły Warszawa 10 18
5. Józefovia II Józefów 10 15
6. Burza Pilawa 10 14
7. Promnik Łaskarzew 10 13
8. Amur Wilga 10 12
9. Bór Regut 10 12
10. SRT Halinów 10 11
11. Vulcan Wólka Mlądzka 10 10
12. Advit Wiązowna 10 10
13. Wisła Maciejowice 10 7
14. CKS Celestynów 10 4
Strzelcy bramek
Jarzyna - 4
Pietryka - 2
Paśnicki - 1
Trzpil - 1
Licbarski - 1
Korycki - 1
Markowski - 1
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
A Klasa 2019/2020

Tabela

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_start_otwock7426.gif Start Otwock 10 28 9-1-0 35:9 +26 5 15 5-0-0 20:5 +15 5 13 4-1-0 15:4 +11
2. stay   small_kswesola5462.gif KS Wesoła 10 24 7-3-0 33:12 +21 6 12 3-3-0 18:8 +10 4 12 4-0-0 15:4 +11
3. stay   small_radosc_warszawa0881.gif PKS Radość 10 21 6-3-1 22:5 +17 6 11 3-2-1 10:3 +7 4 10 3-1-0 12:2 +10
4. stay   small_zly_warszawa.gif Zły Warszawa 10 18 5-3-2 24:11 +13 6 12 4-0-2 17:6 +11 4 6 1-3-0 7:5 +2
5. stay   small_jozefovia0730.gif Józefovia II Józefów 10 15 5-0-5 23:27 -4 5 12 4-0-1 20:15 +5 5 3 1-0-4 3:12 -9
6. stay   small_burza_pilawa2627.gif Burza Pilawa 10 14 4-2-4 23:24 -1 4 9 3-0-1 11:4 +7 6 5 1-2-3 12:20 -8
7. stay   small_big_big_promnik_laskarzew35362342.gif Promnik Łaskarzew 10 13 4-1-5 13:14 -1 4 9 3-0-1 5:4 +1 6 4 1-1-4 8:10 -2
8. up (+3) small_amur_wilga6693.gif Amur Wilga 10 12 4-0-6 10:25 -15 6 9 3-0-3 6:13 -7 4 3 1-0-3 4:12 -8 1 3 2:1
9. down (-1) small_bor_regut3615.gif Bór Regut 10 12 4-0-6 17:24 -7 4 9 3-0-1 11:6 +5 6 3 1-0-5 6:18 -12 1 0 1:2
10. stay   small_Halinow m.png SRT Halinów 10 11 3-2-5 13:22 -9 6 8 2-2-2 8:9 -1 4 3 1-0-3 5:13 -8
11. up (+1) small_big_big_vulcan7109.png Vulcan Wólka Mlądzka 10 10 3-1-6 14:16 -2 4 7 2-1-1 9:6 +3 6 3 1-0-5 5:10 -5 1 1 1:1
12. down (-3) small_advit_wiazowna0611.gif Advit Wiązowna 10 10 3-1-6 11:21 -10 4 6 2-0-2 5:4 +1 6 4 1-1-4 6:17 -11 1 1 1:1
13. stay   small_big_73576.jpg  Maciejowice.jpg Wisła Maciejowice 10 7 2-1-7 13:28 -15 5 6 2-0-3 11:14 -3 5 1 0-1-4 2:14 -12
14. stay   small_procel.png CKS Celestynów 10 4 0-4-6 10:23 -13 5 3 0-3-2 5:8 -3 5 1 0-1-4 5:15 -10
powered by © Tabelkownik 1.5

Wyniki i terminarz

10 kolejka
KS Wesoła 2 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lackowski , Szułczyński , Książek
Start Otwock 1 : 0 Advit Wiązowna
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Halulko , Krogulski , Sutowsk
Zły Warszawa 4 : 0 Józefovia II Józefów
Sobota godz 19 : 30 sędziują : Sienkiewicz . Ziółkowski , Włodarczyk
PKS Radość 5 : 0 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Adamowicz D , Książek , Łasiński
Amur Wilga 2 : 1 Bór Regut
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Więckowski M , Skotarczyk , Witczak
SRT Halinów 2 : 2 Burza Pilawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Godzina , Krawczyk , Zdziechowski
CKS Celestynów 0 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Mielczarczyk , Włodarczyk , Pawłowski
9 kolejka
Józefovia II Józefów 1 : 7 PKS Radość
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Kasiak , Cieślik , Kostyra
Zły Warszawa 1 : 2 Start Otwock
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski Piotr , Cieśliński , Ślarzyński
Burza Pilawa 2 : 1 Amur Wilga
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Skoczylas , Adamski , Gąsiewski
Bór Regut 6 : 2 CKS Celestynów
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , Foryś , Lepianka
Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 1 Advit Wiązowna
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Szawerdo , Kuźnik , Adamowicz
Wisła Maciejowice 2 : 8 KS Wesoła
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Wieliczko , Ciećwierz , Goś
Promnik Łaskarzew 2 : 1 SRT Halinów
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Chojnacki , Karwatiuk , Włodarczyk M
8 kolejka
KS Wesoła 3 : 1 Józefovia II Józefów
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lewandowski Piotr , Szynkowski , Skotarczyk
PKS Radość 2 : 2 Zły Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Golachowski , Ślarzyński , Parys
Advit Wiązowna 3 : 0 Bór Regut
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Karandys , Parys , Dzikliński
Start Otwock 4 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Pietrzak M , Golda , Jakubowski
SRT Halinów 1 : 0 Wisła Maciejowice
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Kosiorek , Sawicki , Ślarzyński
Amur Wilga 1 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Pietrzak M , Dziubek , Jakubowski
CKS Celestynów 3 : 3 Burza Pilawa
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Brzeski , Jasiński , Ślarzyński
7 kolejka
PKS Radość 0 : 1 Start Otwock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kamiński , Łasiński , Książek
Józefovia II Józefów 8 : 2 SRT Halinów
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Sypniewski M , Parys , Golda
Burza Pilawa 4 : 0 Advit Wiązowna
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Ksiązek , Szynkowski , Szewczyk
Bór Regut 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Halulko , Goś , Lepianka
Wisła Maciejowice 1 : 2 Amur Wilga
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Pietrzykowski , Pułapa H , Jakubowski
Promnik Łaskarzew 2 : 1 CKS Celestynów
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Koc , Urban R , Ziółkowski
Zły Warszawa 1 : 2 KS Wesoła
Niedziela godz 17 : 30 sędziują : Wichowski M , Karwat , Wichowski Ł
6 kolejka
Advit Wiązowna 2 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Mianowski P , Antoniak , Szewczyk
KS Wesoła 1 : 1 PKS Radość
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Glinka , Tumiński , Domański
Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 1 Burza Pilawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Pakieła , Skwara , Halulko
CKS Celestynów 1 : 1 Wisła Maciejowice
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Skoczylas , Kosobudzki ,Sutowski
Amur Wilga 2 : 1 Józefovia II Józefów
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Lepianka , Kwaśny
Start Otwock 5 : 1 Bór Regut
Sobota godz 17: 00 sędziują : Chmielak , Zaremba , Szewczyk
SRT Halinów 0 : 0 Zły Warszawa
Niedziela godz 16: 00 sędziują : Lewandowski Piotr , Sawicki , Jakubowski
5 kolejka
Zły Warszawa 5 : 0 Amur Wilga
Piątek godz 20: 30 sędziują : Rupniewski , Skotarczyk , Pawlak
PKS Radość 2 : 0 SRT Halinów
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Świątczak , Dzikliński , Abramczyk
KS Wesoła 2 : 2 Start Otwock
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Sienkiewicz , Łasiński . Matczak .
Burza Pilawa 1 : 2 Bór Regut
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Konowrocki , Pawelec , Pindara
Józefovia II Józefów 4 : 2 CKS Celestynów
Niedziela godz 14 : 30 sędziują : Koc , Wąsowski P , Konowrocki
Wisła Maciejowice 2 : 3 Advit Wiązowna
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Mianowski P , Halulko , Pułapa H
Promnik Łaskarzew 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Książek , Kądziela , Lepianka
4 kolejka
Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Wisła Maciejowice
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Kosson , Ślarzyński , Wawrzecki
Advit Wiązowna 0 : 1 Józefovia II Józefów
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Rupniewski , Szynkowski , Wodarski
Start Otwock 7 : 1 Burza Pilawa
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Karandys , Nierodzik , Skwara
Amur Wilga 0 : 2 PKS Radość
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Szawerdo , Gąsiewski , Mianowski P
SRT Halinów 1 : 4 KS Wesoła
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Serafinowicz , Głuszek , Miedzybłocki
CKS Celestynów 1 : 1 Zły Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Pietrzak , Sadowski , Włodarczyk
Bór Regut 0 : 3 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 16: 00 sędziują : Pakieła , Szynkowski , Gawiński
3 kolejka
PKS Radość 0 : 0 CKS Celestynów
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Wasiak , Łasiński , Piwko
Józefovia II Józefów 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Kuźnik , Serafinowicz , Lepianka .
Bramki gospodarze : Aziz - 26 , Makulec - 78 min .
Bramki goście : Grabowski - 45 min .
KS Wesoła 4 : 1 Amur Wilga
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Pietrzak M , Szynkowski , Misiowski .
Bramki gospodarze : Wołowicz , Wołowicz , Żaboklicki , Zając
Bramki goście : brak danych
Zły Warszawa 3 : 1 Advit Wiązowna
Sobota godz 17 : 30 sędziują : Ozga , Bartnicki , Mostowska .
Bramki gospodarze : Malinowski - 6 , Banecki - 79 , Gerasimiuk - 84 min.
Bramki goście : Wesołowski - 43 min .
SRT Halinów 1 : 3 Start Otwock
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Mandes K , Pietrzyk K , Kądziela .
Bramki gospodarze : Gomulski - 55 min .
Bramki goście : Kuca - 63 , Gałązka - 66 , Zapaśnik - 68 min
Wisła Maciejowice 4 : 1 Bór Regut
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Wieliczko , Krogulski , Pawelec .
Bramki gospodarze : Włodarczyk - 45 , Krogolec - 55 , Siembora - 56 , 77 min .
Bramki goście : Bocian - 22 min .
Promnik Łaskarzew 0 : 2 Burza Pilawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Pietrzak M , Pawłowski , Mielańczuk ,
Bramki goście : Kowalczyk - 1 , 60 min.
2 kolejka
Bór Regut 3 : 0 Józefovia II Józefów
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Szawerdo , Cieślik , Kostyra .
Bramki gospodarze : Szrajder - 62 , 77 , Miernicki - 82 min.
Start Otwock 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Kmita , Kowalczyk , Królewicz .
Bramki gospodarze : Napieraj - 20 , Piotrzkowicz - 66 , Śmierzyński - 78 min .
Bramki goście : Jarzyna - 54 , Paśnicki - 58 min .
Amur Wilga 1 : 2 SRT Halinów
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Książek , Łasiński , Surdack .
Bramki gospodarze : Wawer - 22 min
Bramki goście : Zając - 27 , Jarzębski - 36 min .
Advit Wiązowna 0 : 2 PKS Radość
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Skoczylas , Włodarczyk , Mielańczuk .
Bramki goście : Musiał - 63 min , Kociński - 78 min .
Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 4 Zły Warszawa
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Kosiorek , Szynkowski , Pawłowski
CKS Celestynów 0 : 1 KS Wesoła
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Ziółkowski , Gawiński , Surdacki .
Bramki goście : Kucharczyk - 24 min .
Burza Pilawa 4 : 1 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Mianowski , Pawelec , Halulko .
Bramki gospodarze : Kowalczyk - 42 , 47 min , Dobrowolski - 75 , Krzyśpiak - 90 min .
Bramki goście : Misiak - 35 min .
1 kolejka
KS Wesoła 6 : 1 Advit Wiązowna
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bartnicki , Pułapa H , Jędrzejewski
Bramki gospodarze : brak danych
Bramki goście : Lazurek - 22 min.
PKS Radość 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rudy , Borkowski K , Włodarczyk
Bramki gospodarze : Musiał - 30 min .
Józefovia II Józefów 5 : 3 Burza Pilawa
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Gryżewski , Konowrocki , Matczak
Bramki gospodarze : Hagno - 25 min , Kita - 35 , 49 , 70 , 88 - min.
Bramki goście : Osiak - 13 , 67 min , Żak - 17 min.
Amur Wilga 0 : 7 Start Otwock
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Wodarski , Pawelec , Kądziela
Bramki goscie : Zapaśnik - 11 , 75 min , Napieraj - 18 min .
Piotrzkowicz - 27 min , Gałązka - 47 , 85 min , Andruszko - 87 min .
Wisła Maciejowice 2 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Poseniak , Surdacki , Parys
Bramki gospodarze : Kregulec - 69 , 90 min.
Zły Warszawa 3 : 1 Bór Regut
Niedziela godz 17 : 30 sędziują : Kosobudzki , Zaremba , Wawrzecki
Bramki gospodarze : Borkowski - 46 , Gierasimiuk - 56 , Banecki - 64 min .
Bramki goscie : Trzeciak - 69 min .
SRT Halinów 3 : 0 CKS Celestynów
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Witak , Komar , Dzik .
Bramki gospodarze: Zając - 18 , Gomulski - 32 , Banaszek - 50 min .
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Arety, Marty, Marcina
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Urodziny:

Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-Gadu Wacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony












Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna