Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 243
Najnowszy Użytkownik: ~torubots
Ostatnio zalogowani
admin01:00:14
gus 1 dzień
FR-Real 2 dni
Salag 2 dni
Kamil 3 dni
Wacha 2 wygodni
torubots 6 wygodni
fubaaro 7 wygodni
kubis12 wygodni
cobrax12 wygodni
Strzelcy bramek
Kaczynski - 7
Sobieszek - 3
Kozikowski - 2
Jarzyna - 2
Trzpil - 2
Obrębski - 1
Liga Okręgowa 2018/2019
  Drużyna M Ptk
1. Świt II N.D.M. 16 35
2. Mazur Radzymin 16 34
3. Olimpia Warszawa 16 32
4. Unia Warszawa 16 29
5. Bug Wyszków 16 29
6. Escola Varsovia Warszawa 16 29
7. Dąb Wieliszew 16 28
8. Victoria II Sulejówek 16 23
9. Marcovia Marki 15 22
10. Sokół Serock 16 21
11. Legionovia II Legionowo 16 19
12. Promnik Łaskarzew 16 17
13. Agape Białołęka 16 15
14. Burza Pilawa 16 12
15. Mazur II Karczew 16 9
16. Amur Wilga 15 5
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Liga Okręgowa 2018/2019

Tabela

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_big_big_swit_ndm41669063.gif Świt II N.D.M. 16 35 11-2-3 45:14 +31 8 21 7-0-1 30:3 +27 8 14 4-2-2 15:11 +4
2. stay   small_mazur_radzymin4935.gif Mazur Radzymin 16 34 10-4-2 33:14 +19 9 22 7-1-1 21:8 +13 7 12 3-3-1 12:6 +6
3. stay   small_olimpia_warszawa-horz.jpg Olimpia Warszawa 16 32 10-2-4 37:23 +14 8 16 5-1-2 17:12 +5 8 16 5-1-2 20:11 +9
4. stay   small_unia_warszawa9444.gif Unia Warszawa 16 29 9-2-5 32:19 +13 7 12 4-0-3 15:10 +5 9 17 5-2-2 17:9 +8 2 6 6:1
5. stay   small_bug_wyszkow.png6325.gif Bug Wyszków 16 29 9-2-5 35:30 +5 9 13 4-1-4 18:24 -6 7 16 5-1-1 17:6 +11 2 3 3:4
6. stay   small_escola_varsovia9478.gif Escola Varsovia Warszawa 16 29 9-2-5 47:21 +26 8 18 6-0-2 30:6 +24 8 11 3-2-3 17:15 +2 2 0 1:5
7. stay   small_big_dab_wieliszew6004.gif Dąb Wieliszew 16 28 8-4-4 31:29 +2 8 17 5-2-1 20:13 +7 8 11 3-2-3 11:16 -5
8. stay   small_victoria_sulejowek0021.gif Victoria II Sulejówek 16 23 7-2-7 35:30 +5 9 17 5-2-2 23:11 +12 7 6 2-0-5 12:19 -7
9. stay   small_marcovia3793.gif Marcovia Marki 15 22 6-4-5 23:21 +2 6 11 3-2-1 14:7 +7 9 11 3-2-4 9:14 -5
10. up (+1) small_big_big_serock36163539.jpg Sokół Serock 16 21 6-3-7 28:28 0 8 12 4-0-4 17:16 +1 8 9 2-3-3 11:12 -1
11. down (-1) small_big_big_legionovia40954419.gif Legionovia II Legionowo 16 19 6-1-9 31:43 -12 8 10 3-1-4 15:17 -2 8 9 3-0-5 16:26 -10
12. up (+1) small_big_big_promnik_laskarzew35366394.gif Promnik Łaskarzew 16 17 5-2-9 17:32 -15 8 11 3-2-3 11:13 -2 8 6 2-0-6 6:19 -13
13. down (-1) small_big_agape9953.png Agape Białołęka 16 15 3-6-7 25:29 -4 8 7 1-4-3 12:15 -3 8 8 2-2-4 13:14 -1
14. stay   small_Pilawa herb.jpg Burza Pilawa 16 12 3-3-10 21:44 -23 8 12 3-3-2 16:12 +4 8 0 0-0-8 5:32 -27
15. stay   small_images.png karczew8098.png Mazur II Karczew 16 9 2-3-11 7:24 -17 8 2 0-2-6 2:13 -11 8 7 2-1-5 5:11 -6
16. stay   small_amur_wilga1789.gif Amur Wilga 15 5 1-2-12 13:59 -46 7 4 1-1-5 7:12 -5 8 1 0-1-7 6:47 -41
powered by © Tabelkownik 1.5

Wyniki i terminarz

16 kolejka
Sokół Serock 3 : 1 Burza Pilawa
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Cienki , Cieśliński , Gołda
Olimpia Warszawa 2 : 1 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Pakieła , Pawlak , Pietrzyk K
Unia Warszawa 2 : 0 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lackowski , Przepióra , Królewicz
Escola Varsovia Warszawa 2 : 0 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Trawiński Ł , Witak , Trawiński M
Mazur II Karczew 0 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Gudyn Ł , Pietrzykowski , Książek
Marcovia Marki - : - Amur Wilga
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Dębowski , Sawicki , Grzeszczak
Dąb Wieliszew 3 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Brenda , Bojar , Dzik
Victoria II Sulejówek 0 : 3 Bug Wyszków
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Wąsowski , Wodarski , Serafinowicz
15 kolejka
Marcovia Marki 2 : 3 Olimpia Warszawa
Środa godz 20 : 00 sędziują : brak danych
Mazur II Karczew 0 : 3 Bug Wyszków
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Karandys , Szczodry , Cieślik
Sokół Serock 5 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Dyszkiewicz , Michalak , Konowrocki
Escola Varsovia Warszawa 13 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Ways , Ślarzyński , Glinka
Unia Warszawa 1 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Gudyn Ł , Skotarczyk , Witak
Victoria II Sulejówek 7 : 0 Burza Pilawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Pietrzykowski , Bartnicki , Surdacki
Dąb Wieliszew 1 : 1 Mazur Radzymin
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Urban P , Krawczyk , Urban R
Promnik Łaskarzew 3 : 3 Agape Białołęka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Lewandowski J , Szymański , Rachuta
14 kolejka
Olimpia Warszawa 1 : 5 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ways , Przybysz , Pasterczyk
Legionovia II Legionowo 2 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Glinka , Łasiński
Mazur Radzymin 2 : 1 Unia Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Lewandowski Piotr , Brenda , Jędrysek
Bug Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Piotrowski , Ignaciuk , Rozwadowski
Agape Białołęka 1 : 1 Marcovia Marki
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Koc , Woźniak , Ziółkowski
Burza Pilawa 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Mandes K , Serafinowicz , Brudnicka
Świt II N.D.M. 1 : 0 Sokół Serock
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Siemieniak , Bereda , Malinowski
Amur Wilga 1 : 1 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Szymula , Ulanowska , Karwat
13 kolejka
Sokół Serock 1 : 2 Mazur Radzymin
Piątek godz 19 : 00 sędziują : Kosson , Zajdel , Borkowski K
Dąb Wieliszew 2 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Sienkiewicz , Lewandowski , Gołda
Unia Warszawa 5 : 2 Amur Wilga
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Mackiewicz , Kostyra , Cieślik
Victoria II Sulejówek 2 : 2 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Szymula , Ulanowska , Pawlak
Bug Wyszków 1 : 0 Agape Białołęka
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Kosobudzki , Komar , Jędrysek
Escola Varsovia Warszawa 3 : 0 Marcovia Marki
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Bojara , Witak , Szymański
Promnik Łaskarzew 3 : 1 Burza Pilawa
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Dominiczak , Przybysz , Gryżewski
Mazur II Karczew 0 : 2 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Śliwecki , Skotarczyk , Zajdel
12 kolejka
Agape Białołęka 0 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Urban P , Cieśliński , Wasil
Olimpia Warszawa 3 : 1 Unia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bzdawka , Komar , Karwat
Marcovia Marki 1 : 1 Dąb Wieliszew
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Wąsowski , Koc , Konowrocki
Burza Pilawa 0 : 3 Bug Wyszków
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Łasiński , Gryżewski
Mazur Radzymin 3 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Bojara , Witak , Skoneczny
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Chmielewski , Witak , Siemiński
Świt II N.D.M. 2 : 0 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Ways , Przybysz , Ślarzyński
Amur Wilga 4 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kosson , Szymański , Borkowski K
11 kolejka
Burza Pilawa 2 : 2 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Karandys , Kostyra , Cieślik
Dąb Wieliszew 4 : 3 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Kosiorek , Książek , Kasiak
Promnik Łaskarzew 1 : 3 Świt II N.D.M.
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Dominiczak , Głuszek , Gryżewski
Unia Warszawa 0 : 2 Marcovia Marki
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski , Pawlak , Grzesczak
Bug Wyszków 1 : 9 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Lackowski , Wasiak , Włodarczyk M
Victoria II Sulejówek 4 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 10 : 00 sędziują : Urban P , Bors , Urban R
Sokół Serock 0 : 2 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Skotarczyk , Glinka
Mazur II Karczew 0 : 2 Mazur Radzymin
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , Komar , Jędrysek
10 kolejka
Agape Białołęka 1 : 2 Dąb Wieliszew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lewandowski , Wasil , Bartnicki
Olimpia Warszawa 2 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Siemieniak , Malinowski A , Jędrysek
Marcovia Marki 3 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Marcinkowski , Cieśliński , Książek
Świt II N.D.M. 3 : 1 Bug Wyszków
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Bzdawka , Karwat , Komar
Mazur Radzymin 2 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Wodarski , Truszkowski , Dziubek
Escola Varsovia Warszawa 0 : 3 Unia Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Wąsowski , Szymański , Konowrocki
Amur Wilga 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Ways , Ślarzyński , Glinka
Legionovia II Legionowo 6 : 1 Burza Pilawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Pakieła , Dziubek , Kasiak
9 kolejka
Burza Pilawa 3 : 2 Świt II N.D.M.
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Rybus , Parys , Marcinkiewicz
Sokół Serock 6 : 3 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Kosson , Szymański , Borkowski K
Victoria II Sulejówek 1 : 0 Marcovia Marki
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Mianowski P , Książek , Rogala
Unia Warszawa 1 : 2 Dąb Wieliszew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Pakieła , Dziubek , Kasiak
Legionovia II Legionowo 2 : 4 Agape Białołęka
Sobota godz 19 : 00 sędziują : Kmita , Lackowski , Pawlikowski
Mazur II Karczew 1 : 1 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Urban R , Pawłowski
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Amur Wilga
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Jenda , Szymański , Jasiński
Bug Wyszków 1 : 1 Mazur Radzymin
Niedziela godz 19 : 00 sędziują : Chojnacki , Betcher , Ziółkowski
8 kolejka
Dąb Wieliszew 1 : 4 Sokół Serock
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Malinowski M , Wroński , Cieśliński
Marcovia Marki 1 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Godzina , Sawicki , Krawczyk
Olimpia Warszawa 1 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Cienki , Zajdel , Konowrocki
Agape Białołęka 2 : 2 Unia Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Jenda , Szymański , Gryżewski
Escola Varsovia Warszawa 4 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Gogol , Odziemek , Ślarzyński
Mazur Radzymin 4 : 1 Burza Pilawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Bors , Królewicz
Świt II N.D.M. 8 : 0 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Siuta , Śliwecki , Gudyn Ł
Amur Wilga 1 : 3 Bug Wyszków
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Chmielewski , Dominiczak , Borkowski K
7 kolejka
Burza Pilawa 6 : 1 Amur Wilga
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Mandes P , Pułapa H , Rogala .
Świt II N.D.M. 1 : 0 Agape Białołęka
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Szawerdo , Kostyra , Cieślik
Sokół Serock 0 : 2 Unia Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Rupniewski , Wroński , Brenda
Bug Wyszków 2 : 4 Olimpia Warszawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Pietrzyk M , Ślarzyński , Wawrzeck
Legionovia II Legionowo 0 : 5 Mazur Radzymin
Sobota godz 20 : 00 sędziują : Więckowski M , Lewandowski , Cieślińsk
Victoria II Sulejówek 7 : 2 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Roguski P , Ziółkowski , Truszkowsk
Promnik Łaskarzew 0 : 2 Marcovia Marki
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Kuciel , Michalak , Golda
Mazur II Karczew 0 : 2 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Lewandowski P , Sitnicki , Książek
6 kolejka
Agape Białołęka 1 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Kosobudzki , Karczyk , Komar
Olimpia Warszawa 3 : 0 Burza Pilawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lewandowski Piotr , Zakrzewski , Siemiński
Dąb Wieliszew 4 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Kmita , Siemiński , Cieśliński
Mazur Radzymin 0 : 1 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Sypniewski J , Odziemek , Pawlikowski
Victoria II Sulejówek 1 : 4 Unia Warszawa
Niedziela godz 10 : 00 sędziują :
Escola Varsovia Warszawa 5 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Dębowski , Sawicki , Grzeszczak
Amur Wilga 0 : 1 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Pietrzyk M , Kulesza , Nowak
Bug Wyszków 4 : 1 Marcovia Marki
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Marzec , Witak , Magryta
5 kolejka
Burza Pilawa 0 : 0 Marcovia Marki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Mandes K , Tumiński , Kuczyńsk
Świt II N.D.M. 9 : 0 Amur Wilga
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Gogol , Łasiński , Odziemek
Mazur Radzymin 2 : 1 Agape Białołęka
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Wąsowski , Konowrocki , Szymański
Bug Wyszków 2 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Kmita , Wieliczko , Pusek
Victoria II Sulejówek 0 : 0 Sokół Serock
Niedziela godz 10 : 00 sędziują : Kosson , Szymański , Sypniewski M
Legionovia II Legionowo 1 : 5 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Chojnacki , Lau , Cieśliński
Mazur II Karczew 0 : 0 Unia Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski M , Kulesza , Przepióra
Promnik Łaskarzew 1 : 0 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Więckowski M , Michalak , Skotarczyk
4 kolejka
Marcovia Marki 6 : 1 Legionovia II Legionowo
Piątek godz 18 : 00 sędziują : Bzdawka , Brzeski , Karwat
Escola Varsovia Warszawa 3 : 0 Burza Pilawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bojara , Szymański , Pusek
Olimpia Warszawa 1 : 1 Świt II N.D.M.
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Marcinkowski , Karczyk Golda
Sokół Serock 1 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kmita , Cieśliński , Topczewski
Unia Warszawa 3 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Szułczyński , Rowiński
Dąb Wieliszew 1 : 1 Bug Wyszków
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Chojnacki , Kulesza , Wroński
Mazur Radzymin 5 : 1 Amur Wilga
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Karandys , Witak , Kostyra
Agape Białołęka 5 : 4 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Lewandowski M , Kulesza , Skotarczyk
3 kolejka
Mazur Radzymin 2 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Roguski P , Truszkowski , Ślarzyński
Burza Pilawa 3 : 1 Dąb Wieliszew
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Żuber , Grzeszczak , Szynkowski
Mazur II Karczew 1 : 2 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Sypniewski J , Grabowski , Szmejchel
Legionovia II Legionowo 1 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Pietrzyk M , Koc , Jechna
Amur Wilga 1 : 2 Agape Białołęka
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Lewandowski Piotr , Bors , Gryżewsk
Świt II N.D.M. 5 : 0 Marcovia Marki
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Siemieniak , Śliwecki , Kuczyński
Promnik Łaskarzew 0 : 2 Sokół Serock
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Żuber , Królewicz , Odziemek
Bug Wyszków 1 : 3 Unia Warszawa
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Więckowski M , Skotarczyk , Granat
2 kolejka
Sokół Serock 1 : 3 Bug Wyszków
Środa godz 10 : 00 sędziują : Cieśliński , Brenda , Włodarczyk
Olimpia Warszawa 4 : 1 Amur Wilga
Środa godz 11 : 00 sędziują : Urban P , Urban R , Granat
Dąb Wieliszew 4 : 0 Legionovia II Legionowo
Środa godz 13 : 00 sędziują : Mandes P , Szymański , Wroński
Victoria II Sulejówek 1 : 0 Promnik Łaskarzew
Środa godz 14 : 00 sędziują : Stańczuk , Wodyński , Szynkowski
Escola Varsovia Warszawa 0 : 2 Świt II N.D.M.
Środa godz 15 : 00 sędziują : Więckowski M , Trehubow , Brzeski
Agape Białołęka 1 : 1 Mazur II Karczew
Środa godz 17 : 00 sędziują : Pakieła , Głuszek , Golda
Marcovia Marki 1 : 1 Mazur Radzymin
Środa godz 18 : 00 sędziują : Skoczylas , Grzeszczak , Konowrocki
Unia Warszawa 3 : 1 Burza Pilawa
Mecz przeniesiony na 19.09.18.r. , godz 20 : 00
1 kolejka
Agape Białołęka 1 : 3 Olimpia Warszawa
Mecz zostanie rozegrany 29.08.18.r o godz 17 : 30
Mazur Radzymin 1 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Kmita , Wasiak , Szynkowski
Świt II N.D.M. 1 : 2 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Skoczylas , Cieśliński , Jechna
Legionovia II Legionowo 0 : 1 Unia Warszawa
Mecz zostanie rozegrany 29.08.18.r o godz 20 : 00
Bug Wyszków 2 : 4 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Stańczuk , Glinka , Zaremba
Burza Pilawa 2 : 2 Sokół Serock
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Urban P , Głuszek , Malewicz
Amur Wilga 0 : 3 Marcovia Marki
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Bartnicki , Zajdel , Płochocki
Promnik Łaskarzew 2 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Książek , Truszkowski , Zakrzewski
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Janusza, Marii, Reginy
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-Gadu Wacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna