Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 240
Najnowszy Użytkownik: ~tomaaasz7
Ostatnio zalogowani
gus10:58:36
admin17:05:33
Wacha 2 dni
jaca4214 wygodni
CR752 wygodni
lukaszwacha87 wygodni
kubis110 wygodni
FR-Real127 wygodni
kejo129 wygodni
Kristofer_93133 wygodni
Strzelcy
Trzpil 10
Alot9
Cieśla 6
Kozikowski 4
Szczypek4
Grzechnik 3
Siembora3
Pietryka2
Jankowski 2
Kozikowski E 2
Galbarczyk1
Jaworski1
Opieka 1
Jarzyna 1
Liga Okręgowa 2017/2018
  Drużyna M Ptk
1. Hutnik Warszawa 30 78
2. Unia Warszawa 30 70
3. Victoria II Sulejówek 30 64
4. Dąb Wieliszew 30 54
5. Olimpia Warszawa 30 49
6. Marcovia Marki 30 49
7. Escola Varsovia Warszawa 30 49
8. Mazur II Karczew 30 42
9. Sokół Serock 30 41
10. Agape Białołęka 30 37
11. Bóbr Tłuszcz 29 36
12. Promnik Łaskarzew 30 36
13. Świt II N.D.M. 30 23
14. Błyskawica Warszawa 30 21
15. Bug II Wyszków 30 15
16. Wisła Maciejowice 29 14
Liga Okręgowa 2018/2019
  Drużyna M Ptk
1. Agape Białołęka 0 0
Amur Wilga 0 0
Bug Wyszków 0 0
Burza Pilawa 0 0
Dąb Wieliszew 0 0
Escola Varsovia Warszawa 0 0
Legionovia II Legionowo 0 0
Marcovia Marki 0 0
Mazur II Karczew 0 0
Mazur Radzymin 0 0
Olimpia Warszawa 0 0
Promnik Łaskarzew 0 0
Sokół Serock 0 0
Świt II N.D.M. 0 0
Unia Warszawa 0 0
Victoria II Sulejówek 0 0
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Liga Okręgowa 2017/2018

Tabela

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_hutnik_warszawa.gif Hutnik Warszawa 30 78 26-0-4 103:23 +80 15 36 12-0-3 52:14 +38 15 42 14-0-1 51:9 +42
2. stay   small_unia_warszawa.gif Unia Warszawa 30 70 22-4-4 94:34 +60 15 34 11-1-3 56:19 +37 15 36 11-3-1 38:15 +23
3. stay   small_victoria_sulejowek0323.gif Victoria II Sulejówek 30 64 20-4-6 98:45 +53 15 35 11-2-2 53:16 +37 15 29 9-2-4 45:29 +16
4. stay   small_big_dab_wieliszew0763.gif Dąb Wieliszew 30 54 15-9-6 72:52 +20 15 31 9-4-2 42:23 +19 15 23 6-5-4 30:29 +1
5. stay   small_olimpia_warszawa6132.gif Olimpia Warszawa 30 49 14-7-9 57:48 +9 15 28 8-4-3 33:16 +17 15 21 6-3-6 24:32 -8 4 8 5:3
6. stay   small_big_marcovia0188.gif Marcovia Marki 30 49 14-7-9 57:43 +14 15 28 8-4-3 31:18 +13 15 21 6-3-6 26:25 +1 4 6 6:4
7. stay   small_escola_varsovia.gif Escola Varsovia Warszawa 30 49 15-4-11 87:64 +23 15 32 10-2-3 63:27 +36 15 17 5-2-8 24:37 -13 4 1 5:9
8. up (+1) small_images.png karczew.png Mazur II Karczew 30 42 13-3-14 53:62 -9 15 24 7-3-5 33:24 +9 15 18 6-0-9 20:38 -18
9. down (-1) small_big_big_serock36169246.jpg Sokół Serock 30 41 12-5-13 79:66 +13 15 18 5-3-7 38:27 +11 15 23 7-2-6 41:39 +2
10. up (+1) small_big_agape6122.png Agape Białołęka 30 37 9-10-11 61:59 +2 15 18 5-3-7 30:29 +1 15 19 4-7-4 31:30 +1
11. up (+1) small_big_big_bobr_tluszcz63270716.gif Bóbr Tłuszcz 29 36 11-3-15 64:80 -16 14 24 8-0-6 40:36 +4 15 12 3-3-9 24:44 -20 2 4 5:4
12. down (-2) small_big_big_promnik_laskarzew35361363.gif Promnik Łaskarzew 30 36 10-6-14 50:53 -3 15 19 5-4-6 22:19 +3 15 17 5-2-8 28:34 -6 2 1 4:5
13. stay   small_big_swit_ndm41664800.gif Świt II N.D.M. 30 23 6-5-19 44:89 -45 15 21 6-3-6 32:32 0 15 2 0-2-13 12:57 -45
14. stay   small_blyskawica_warszawa6934.gif Błyskawica Warszawa 30 21 6-3-21 45:111 -66 15 12 3-3-9 28:55 -27 15 9 3-0-12 17:56 -39
15. stay   small_bug_wyszkow.png.gif Bug II Wyszków 30 15 4-3-23 48:101 -53 15 10 3-1-11 26:44 -18 15 5 1-2-12 22:57 -35
16. stay   small_73576.jpg  Maciejowice.jpg Wisła Maciejowice 29 14 3-5-21 22:104 -82 15 11 3-2-10 19:37 -18 14 3 0-3-11 3:67 -64
powered by © Tabelkownik 1.5

Wyniki i terminarz

30 kolejka
Mazur II Karczew 2 : 2 Dąb Wieliszew
Piątek godz 20 : 30 sędziują : Skoczylas , Rogala , Książek
Agape Białołęka 3 : 0 Świt II N.D.M.
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Komar , Dziubek , Jędrysek
Victoria II Sulejówek 0 : 2 Hutnik Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kosiorek , Książek , Skotarczyk
Unia Warszawa 4 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : ( core Warszwa )
Escola Varsovia Warszawa 7 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : ( core Warszwa )
Bug II Wyszków 2 : 5 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Cienki , Grzeszczak , Mieczkowski
Błyskawica Warszawa 7 : 6 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Golonka , Witczak , Szynkowski
Wisła Maciejowice 1 : 1 Marcovia Marki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lewandowski J , Szczodry , Wawrzyniak
29 kolejka
Olimpia Warszawa 2 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Siuta , Konowrocki , Siulkowski
Hutnik Warszawa 1 : 3 Unia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Więckowski M , Lisowski , Skotarczyk
Świt II N.D.M. 4 : 6 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Pawlak , Kosson
Bóbr Tłuszcz 6 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rupniewski , Płochocki , Szewczykowski
Marcovia Marki 3 : 0 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Marzec , Witak , Magryta
Sokół Serock 7 : 0 Wisła Maciejowice
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kmita , Perestret , Świątczak
Dąb Wieliszew 5 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rybus , Ziółkowski , Cieśliński
Bug II Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lackowski , Sadowski , Żuber
28 kolejka
Escola Varsovia Warszawa 1 : 5 Hutnik Warszawa
Środa godz 18 : 00 sędziują : Piotrowski , Sawicki , Kowalczyk
Marcovia Marki 1 : 5 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Siemieniak , Kuczyński , Jędrysek
Mazur II Karczew 0 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 14 : 30 sędziują : Rybus , Karwat , Szynkowski
Błyskawica Warszawa 3 : 1 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Płochocki , Królewicz
Wisła Maciejowice 1 : 3 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Brenda , Książek , Kowalczyk
Agape Białołęka 0 : 3 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Lewandowski Piotr , Szułczyński , Perestret
Unia Warszawa 4 : 1 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Marcinkowski , Przybysz , Kuczyński
Bug II Wyszków 1 : 3 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Hodowicz , Pawlikowski , Karandys
27 kolejka
Olimpia Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : brak danych , ( core )
Hutnik Warszawa 3 : 0 Bug II Wyszków
Sobota godz 11 : 00 sędziują : brak danych , ( core )
Sokół Serock 2 : 2 Agape Białołęka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Malinowski M , Cieśliński , Cieślik
Bóbr Tłuszcz - : - Wisła Maciejowice
Mecz odwołany
Dąb Wieliszew 1 : 0 Marcovia Marki
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Chojnacki , Przygoda , Adamski
Świt II N.D.M. 3 : 0 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Korycki , Karczyk , Mielczarczyk
Victoria II Sulejówek 2 : 3 Unia Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują :
Promnik Łaskarzew 2 : 0 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Pietrzyk M , Pietrzak , Wawrzyniak
26 kolejka
Escola Varsovia Warszawa 7 : 5 Victoria II Sulejówek
Środa godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski Piotr , Lewandowski Paweł , Woźniak
Mazur II Karczew 0 : 1 Hutnik Warszawa
Środa godz 17 : 00 sędziują : Pietrzyk M , Wawrzyniak , Pietrzak
Agape Białołęka 1 : 1 Unia Warszawa
Środa godz 18 : 00 sędziują : Chojnacki , Kulesza , Wojdat
Sokół Serock 1 : 3 Dąb Wieliszew
Środa godz 18 : 00 sędziują : Gadomski , Bereda , Ziółkowski K
Bug II Wyszków 4 : 1 Świt II N.D.M.
Środa godz 19 : 00 sędziują : Sypniewski J , Sypniewski M , Świtkiewicz
Błyskawica Warszawa 4 : 2 Olimpia Warszawa
Środa godz 19 : 00 sędziują : Godzina , Cieśliński , Brzeski
Marcovia Marki 6 : 1 Bóbr Tłuszcz
Czwartek godz 18 : 00 sędziują : Mandes K , Żuber , Przybysz
Wisła Maciejowice 0 : 2 Promnik Łaskarzew
Czwartek godz 18 : 30 sędziują : Brenda , Kowalczyk , Bors
25 kolejka
Olimpia Warszawa 3 : 0 Wisła Maciejowice
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Malinowski M , Cieślik , Nowak
Hutnik Warszawa 7 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Szczęsny , Kulesza , Kaczmarzyk
Bóbr Tłuszcz 0 : 2 Sokół Serock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Lewandowski , Tumiński , Goś
Dąb Wieliszew 3 : 3 Agape Białołęka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Pawlak , Mielczarczy
Świt II N.D.M. 4 : 3 Mazur II Karczew
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Bzdawka , Truszkowski , Mielczarczyk
Victoria II Sulejówek 8 : 1 Bug II Wyszków
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Bobrowski , Brzeski , Konowrock
Promnik Łaskarzew 1 : 5 Marcovia Marki
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Marcinkowski , Szymański , Kulesza
Unia Warszawa 6 : 2 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Siuta , Śliwecki , Wawrzyniak
24 kolejka
Agape Białołęka 0 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Korycki , Żuber , Golda .
Bug II Wyszków 1 : 2 Unia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Śliwecki , Pawlak , Wawrzyniak
Marcovia Marki 1 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Ways , Grzybowski , Glinka
Dąb Wieliszew 2 : 1 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Bojara , Kosiak , Magryta .
Sokół Serock 2 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Chmielewski , Cieśliński , Witczak
Mazur II Karczew 4 : 2 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Mandes K , Serafinowicz , Lewandowski
Błyskawica Warszawa 2 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Jenda , Betcher , Kapica
Wisła Maciejowice 0 : 6 Hutnik Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Chojnacki , Szymański , Cieślik
23 kolejka
Olimpia Warszawa 1 : 3 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gogol , Łasiński , Odziemek
Hutnik Warszawa 3 : 0 Marcovia Marki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Więckowski M , Skotarczyk , Śliwecki
Escola Varsovia Warszawa 2 : 1 Bug II Wyszków
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : brak danych
Świt II N.D.M. 1 : 1 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Marzec , Witak , Magryta
Victoria II Sulejówek 6 : 1 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Bobrowski , Sawicki , Koc
Unia Warszawa 6 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Golonka , Świątczak , Witczak
Bóbr Tłuszcz 1 : 4 Agape Białołęka
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Skotarczyk , Mielczarczyk
Promnik Łaskarzew 0 : 0 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Pakieła , Siulkowski , Świtkiewicz
22 kolejka
Agape Białołęka 3 : 1 Bug II Wyszków
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lewandowski , Płochocki , Kowalczyk
Dąb Wieliszew 2 : 0 Olimpia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : brak danych , core
Marcovia Marki 1 : 0 Świt II N.D.M.
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Gadomski , Siemiński , Ziółkowski
Sokół Serock 1 : 3 Hutnik Warszawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Lackowski , Zaremba , Ślarzyński
Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : brak danych , core
Mazur II Karczew 1 : 4 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Ways , Pasterczyk , Grzeszczak
Wisła Maciejowice 0 : 1 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski J , Wasiak , Żuber
Błyskawica Warszawa 0 : 9 Unia Warszawa
Mecz przeniesiony na 9 maja , godz 19 : 00
21 kolejka
Olimpia Warszawa 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Pietrzyk , Bereda , Koc
Hutnik Warszawa 2 : 1 Dąb Wieliszew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kosiorek , Jędrysek , Książek
Victoria II Sulejówek 3 : 0 Marcovia Marki
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Kmita , Kulesza , Kapica
Unia Warszawa 8 : 0 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Piotrowski , Przybysz , Płochocki
Escola Varsovia Warszawa 8 : 2 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Bobrowski , Brzeski , Chmielak
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Agape Białołęka
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Mandes P , Konowrocki , Urban R
Bug II Wyszków 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Jenda , Kosowski , Kasiak
Świt II N.D.M. 0 : 1 Sokół Serock
Poniedziałek godz 19 : 00 sędziują : Roguski , Cieśliński , Przybysz
20 kolejka
Bóbr Tłuszcz 0 : 4 Hutnik Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Wieliczko , Cieślik , Ślarzyński
Marcovia Marki 1 : 2 Unia Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Godzina , Sawicki , Chmielak
Agape Białołęka 0 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Mandes , Jechna , Żube
Sokół Serock 2 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Dominiczak , Głuszek , Witak
Dąb Wieliszew 1 : 1 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Bzdawka , Lubawy , Bojanowski
Błyskawica Warszawa 0 : 4 Bug II Wyszków
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Szulim , Szynkowski , Truszkowski
Wisła Maciejowice 1 : 2 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Kmita , Kulesza , Sutowski
Promnik Łaskarzew 0 : 1 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski , Grzeszczak , Przybysz
19 kolejka
Hutnik Warszawa 2 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : brak danych
Olimpia Warszawa 1 : 1 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : brak danych
Escola Varsovia Warszawa 0 : 2 Marcovia Marki
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : brak danych
Bug II Wyszków 4 : 0 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Mandes , Wroński , Pawlak
Świt II N.D.M. 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Ways , Pasterczyk , Grzeszczak
Unia Warszawa 4 : 3 Sokół Serock
Niedziela godz 13 : 15 sędziują : Bobrowski , Ślarzyński , Koc
Mazur II Karczew 3 : 0 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Urban , Bors Gońda
Victoria II Sulejówek 2 : 2 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Piotrowski , Przybysz , Kowalczyk
18 kolejka
Olimpia Warszawa 2 : 1 Hutnik Warszawa
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Trawiński , Siemiński , Kosson
Wisła Maciejowice 1 : 2 Mazur II Karczew
Piątek godz 17 : 00 sędziują : Kmita , Kulesza , Głuszek
Marcovia Marki 1 : 1 Bug II Wyszków
Piątek godz 19 : 00 sędziują : Chmielewski , Szynkowski , Ewest
Agape Białołęka 3 : 1 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Sypniewski J , Bereda , Pawlikowski
Dąb Wieliszew 3 : 3 Unia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Komar , Przepióra , Pasterczyk
Sokół Serock 0 : 2 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Godzina , Cieśliński , Chmielak
Bóbr Tłuszcz 1 : 6 Victoria II Sulejówek
Mecz odwołany
Promnik Łaskarzew 4 : 0 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Kuciel , Mianowski P , Dominiak
17 kolejka
Unia Warszawa 6 : 2 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Korycki , Kulesza , Golachowski
Hutnik Warszawa 2 : 1 Agape Białołęka
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Sypniewski J , Sypniewski M , Hermakowicz
Escola Varsovia Warszawa 4 : 0 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Wąsowski , Karwat , Cieśliński
Świt II N.D.M. 0 : 5 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Pietrzyk , Żuber , Kosson
Mazur II Karczew 2 : 1 Marcovia Marki
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , Skotarczyk , Kozłowski
Błyskawica Warszawa 1 : 1 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Urban , Kozieł , Granat
Victoria II Sulejówek 2 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Paprocki , Cieśliński , Karwat
Bug II Wyszków 1 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Chojnacki , Siuta , Płochocki
16 kolejka
Marcovia Marki 1 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rupniewski , Szynkowski G , Granat
Olimpia Warszawa 1 : 2 Victoria II Sulejówek
Hutnik Warszawa 9 : 0 Świt II N.D.M.
Mecz odwołany
Bóbr Tłuszcz 5 : 3 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 19 : 30 sędziują : Marcinkowski , Płochocki , Kozieł
Agape Białołęka 0 : 0 Wisła Maciejowice
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Cienki , Kulesza , Dziubek
Sokół Serock 1 : 2 Mazur II Karczew
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Szczęsny , Kosson , Siemiński
Dąb Wieliszew 3 : 0 Bug II Wyszków
Mecz odwołany
Unia Warszawa 0 : 3 Promnik Łaskarzew
Poniedziałek godz 18 : 30 sędziują : Lewandowski P , Sawicki , Godzina
15 kolejka
Hutnik Warszawa 0 : 2 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Dębowski , Przybysz M , Grzeszczak
Olimpia Warszawa 1 : 2 Unia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Oleksiak , Sawicki , Kowalczyk
Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Bug II Wyszków
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Rybus , Dziubek , Nowak
Dąb Wieliszew 5 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Chmielewski , Siemiński J , Wroński
Sokół Serock 4 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Szulim , Karczyk , Szynkowski
Świt II N.D.M. 4 : 1 Agape Białołęka
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Misewicz , Przybysz M , Odiziemek
Marcovia Marki 5 : 0 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Roguski P , Truszkowski , Ziółkowski
Promnik Łaskarzew 1 : 0 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Piotrowski , Polek , Cieślik
14 kolejka
Agape Białołęka 1 : 4 Marcovia Marki
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lewandowski J , Woźniak , Wasiak
Unia Warszawa 0 : 1 Hutnik Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Wąsowski M , Szymański M , Wąsowski P
Escola Varsovia Warszawa 1 : 2 Olimpia Warszawa
Sobota godz 11 : 30 sędziują : Malinowski M , Cieśliński , Nowak
Mazur II Karczew 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Chojnacki , Dębowski , Jędrysek
Promnik Łaskarzew 2 : 2 Bug II Wyszków
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Jenda , Dudek T , Szymański M
UWAGA - MECZ ODBĘDZIE SIĘ W ŁASKARZEWIE
Victoria II Sulejówek 3 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Mandes P , Karandys , Królewicz
Wisła Maciejowice 2 : 5 Sokół Serock
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Kuciel , Banaszkiewicz , Betcher
Błyskawica Warszawa 3 : 6 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Chmielewski , Butkiewicz , Bors
13 kolejka
Świt II N.D.M. 0 : 1 Unia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Nadworski , Komar , Dębowski
Hutnik Warszawa 3 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ways , Przybysz M , Godzina
Olimpia Warszawa 6 : 0 Bug II Wyszków
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Szawerdo , Kostyra , Cieślik
Dąb Wieliszew 4 : 1 Wisła Maciejowice
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Kuciel , Cieśliński , Adamski
Sokół Serock 2 : 2 Marcovia Marki
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Lewandowski Pio , Królewicz , Wroński
Bóbr Tłuszcz 6 : 2 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Skotarczyk , Banaszkiewicz , Przepióra
Victoria II Sulejówek 3 : 3 Agape Białołęka
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Komar , Jędrysek , Roguski R
Promnik Łaskarzew 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Bors , Kowalczyk , Chojnacki
12 kolejka
Agape Białołęka 8 : 0 Sokół Serock
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Bzdawka , Truszkowski , Brzeski
Unia Warszawa 1 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Siemieniak , Kosson , Przygoda
Escola Varsovia Warszawa 5 : 3 Świt II N.D.M.
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Malinowski M , Karwat , Nowak
Marcovia Marki 2 : 2 Dąb Wieliszew
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Kochański , Gonet , Roguski P
Błyskawica Warszawa 0 : 4 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Golonka , Skotarczyk , Witczak
Mazur II Karczew 1 : 1 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski Pio , Bors , Dziubek
Bug II Wyszków 1 : 3 Hutnik Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Mandes K , Królewicz , Serafinowicz
Wisła Maciejowice 1 : 0 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Brenda , Kulesza
11 kolejka
Hutnik Warszawa 1 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Dyszkiewicz , Jędrysek , Dębowski
Olimpia Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kochański , Lubawy , Banaszkiewicz
Bóbr Tłuszcz 1 : 4 Marcovia Marki
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Zajdel , Karandys , Dziubek
Dąb Wieliszew 0 : 7 Sokół Serock
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Korycki , Karczyk , Kowalczyk
Unia Warszawa 1 : 2 Agape Białołęka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Bzdawka , Truszkowski , Godzina
Świt II N.D.M. 6 : 2 Bug II Wyszków
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Wąsowski M , Wąsowski P , Cieśliński
Promnik Łaskarzew 5 : 0 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski Pio , Dziubek , Śliwecki
Victoria II Sulejówek 3 : 0 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Gudyn , Kowalczyk , Witczak
10 kolejka
Agape Białołęka 2 : 3 Dąb Wieliszew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Gadomski , Bereda , Ziółkowski K
Błyskawica Warszawa 0 : 7 Hutnik Warszawa
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Marzec M , Witak , Magryta
Sokół Serock 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kochański , Lubawy , Jędrzejewski E
Escola Varsovia Warszawa 2 : 2 Unia Warszawa
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Paprocki , Karwat , Cieśliński
Marcovia Marki 2 : 0 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kosiorek , Jędrysek , Książek
Wisła Maciejowice 1 : 4 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Urban , Cieślik , Karandys
Mazur II Karczew 2 : 0 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Gogol , Łasiński , Ozga
Bug II Wyszków 2 : 9 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Chmielewski , Wąsowski P , Kulesza
9 kolejka
Hutnik Warszawa 3 : 0 Wisła Maciejowice
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Pakieła , Głuszek , Kuźnik
Olimpia Warszawa 0 : 0 Marcovia Marki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Siemieniak , Jędrysek , Kosson
Bóbr Tłuszcz 1 : 3 Dąb Wieliszew
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Chojnacki , Włodarczyk , Anisiewic
Escola Varsovia Warszawa 3 : 2 Agape Białołęka
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Bobrowski , Sawicki , Godzina
Unia Warszawa 4 : 0 Bug II Wyszków
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Komar , Przepióra , Roguski R
Świt II N.D.M. 0 : 3 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Bojara , Jędrysek , Patynowski
Promnik Łaskarzew 3 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Piotrowski , Kulesza , Koc
Victoria II Sulejówek 4 : 2 Mazur II Karczew
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Dyszkiewicz , Jędrysek , Dębowski
8 kolejka
Agape Białołęka 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Brzeski , Przepióra , Rachuta
Dąb Wieliszew 5 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Pakieła , Mackiewicz , Wroński
Marcovia Marki 0 : 1 Hutnik Warszawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Pietrzyk , Przepióra , Mielczarczyk
Wisła Maciejowice 3 : 1 Świt II N.D.M.
Sobota godz 15: 00 sędziują : Barmosz , Królewicz , Więckowski A
Sokół Serock 1 : 2 Olimpia Warszawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Paprocki , Cieśliński , Karwat
Błyskawica Warszawa 2 : 3 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Skoneczny , Jędrysek , Magryta
Bug II Wyszków 2 : 4 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Urban , Betcher , Wójcik J
Mazur II Karczew 0 : 3 Unia Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Ways , Przybysz M , Roguski R
7 kolejka
Unia Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kosiorek , Skotarczyk , Książek
Hutnik Warszawa 6 : 2 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Dominiczak , Pietrzak M , Płochoc
Olimpia Warszawa 4 : 1 Dąb Wieliszew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Chojnacki , Oleksiak , Mackiewicz
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Rupniewski , Foryś , Kukawka
Victoria II Sulejówek 7 : 0 Wisła Maciejowice
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Gogol , Odziemek , Ozga
Bug II Wyszków 0 : 4 Agape Białołęka
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Urban , Kulesza , Wójcik J
Escola Varsovia Warszawa 4 : 0 Mazur II Karczew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Gadomski , Wodarski , Ziółkowski K
Świt II N.D.M. 3 : 0 Marcovia Marki
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Golonka , Szymański M , Skotarczyk
6 kolejka
Agape Białołęka 1 : 5 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bojara , Przybysz M, Jechna .
Bóbr Tłuszcz 3 : 0 Olimpia Warszawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Mandes P. Szułczyński , Butkiewicz .
Marcovia Marki 2 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Rowicki , Oleksiak , Cieśliński .
Dąb Wieliszew 1 : 4 Hutnik Warszawa
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Marcinkowski , Mielczarczyk , Dudek T .
Błyskawica Warszawa 1 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski J , Roguski P , Wasiak .
Mazur II Karczew 6 : 2 Bug II Wyszków
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Sienieniak , Jędrysek , Godzina .
Wisła Maciejowice 0 : 3 Unia Warszawa
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Gudyn , Ozga , Dziubek .
Sokół Serock 7 : 0 Świt II N.D.M.
Mecz przeniesiony na 20 wrzesnia godz 19 : 00
5 kolejka
Hutnik Warszawa 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Komar , Cieślik , Godzin
Olimpia Warszawa 2 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kosiorek , Karwat , Książek
Unia Warszawa 4 : 1 Marcovia Marki
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Golonka , Kowalczyk , Skotarczyk
Mazur II Karczew 2 : 2 Agape Białołęka
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Dominiczak , Karwat , Przybysz M
Escola Varsovia Warszawa 14 : 0 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Gadomski , Kochański , Kornacki
Świt II N.D.M. 1 : 1 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Korycki , Pawlak , Wieliczko
Bug II Wyszków 2 : 5 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Lackowski , Tumiński , Nowak
Victoria II Sulejówek 4 : 0 Sokół Serock
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Paprocki , Roguski R , Cieśliński
4 kolejka
Marcovia Marki 3 : 3 Escola Varsovia Warszawa
Środa godz 17 : 00 sędziują : Żuber , Rutka , Pyszkiewicz
Agape Białołęka 2 : 2 Olimpia Warszawa
Środa godz 17 : 30 sędziują : Lewandowski M , Siuta , Odziemek
Wisła Maciejowice 5 : 2 Bug II Wyszków
Środa godz 17 : 00 sędziują : Piwko , Konowrocki , Rogala
Dąb Wieliszew 1 : 1 Victoria II Sulejówek
Środa godz 17 : 15 sędziują : Kmita , Chmielak , Sypniewski M
Promnik Łaskarzew 0 : 3 Hutnik Warszawa
Środa godz 17 : 30 sędziują : Wąsowski M , Wodarski , Wąsowski P
Bóbr Tłuszcz 7 : 1 Świt II N.D.M.
Środa godz 17 : 30 sędziują : Korycki , Karczyk , Pawlak
Błyskawica Warszawa 2 : 3 Mazur II Karczew
Środa godz 19 : 00 sędziują : Kosiorek , Szułczyński , Jędrysek
Sokół Serock 2 : 3 Unia Warszawa
Środa godz 20 : 00 sędziują : Zajdel , Świtkiewicz , Wieliczko
3 kolejka
Hutnik Warszawa 8 : 0 Olimpia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gogol , Łasiński , Ozga
Świt II N.D.M. 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Dyszkiewicz , Szymański M , Dębowski
Unia Warszawa 4 : 1 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Bzdawka , Truszkowski , Godzina
Bug II Wyszków 2 : 3 Marcovia Marki
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Korycki , Szawerdo , Kulesza
Escola Varsovia Warszawa 1 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Bojara , Jędrysek , Patynowski
Mazur II Karczew 5 : 0 Wisła Maciejowice
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski Pio , Butkiewicz , Szewczykowski
Błyskawica Warszawa 2 : 3 Agape Białołęka
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Bobrowski , Sawicki , Godzina
Victoria II Sulejówek 3 : 0 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Piotrowski , Przybysz M , Przepióra
2 kolejka
Olimpia Warszawa 2 : 0 Świt II N.D.M.
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rowicki , Pawlak , Karczyk
Agape Białołęka 2 : 6 Hutnik Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lewandowski J , Jędrysek , Wasiak
Bóbr Tłuszcz 1 : 0 Unia Warszawa
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Lewandowski Pio , Golachowski , Sawicki
Marcovia Marki 2 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Malinowski M , Cieśliński , Szynkowski
Dąb Wieliszew 6 : 0 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 17 : 30 sędziują : Piwko , Szymański M , Wroński
Promnik Łaskarzew 2 : 3 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Rybus , Wąsowski P , Pawlak
Sokół Serock 4 : 3 Bug II Wyszków
Niedziela godz 17 : 30 sędziują : Urban , Betcher , Sawicki
Wisła Maciejowice 1 : 3 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 17 : 30 sędziują : Zajdel , Karwat , Szymański M
1 kolejka
Świt II N.D.M. 1 : 4 Hutnik Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Rybus , Piwko , Roguski R
Błyskawica Warszawa 1 : 3 Marcovia Marki
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Trawiński M , Bojara , Grzybowski
Escola Varsovia Warszawa 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 17 : 30 sędziują : Mandes K , Gogol , Pasterczyk
Bug II Wyszków 0 : 2 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Kuciel , Gadomski , Pawlak .
Victoria II Sulejówek 3 : 0 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 17 : 30 sędziują : Marcinkowski , Kosiorek , Przepióra .
Mazur II Karczew 1 : 4 Sokół Serock
Piątek godz 19 : 00 sędziują : Lewandowski , Gołachowski , Bors .
Wisła Maciejowice 2 : 2 Agape Białołęka
Niedziela godz 17 : 30 sędziują : Grzeszczak , Malinowski A , Odziemek
Promnik Łaskarzew 0 : 1 Unia Warszawa
Mecz przeniesiony na 20.09.17.r. godz 18 : 00
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-GaduWacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna