Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 240
Najnowszy Użytkownik: ~tomaaasz7
Ostatnio zalogowani
admin00:36:20
Wacha00:53:27
gus 1 tydzień
jaca42 8 wygodni
CR7 9 wygodni
lukaszwacha44 wygodni
kubis67 wygodni
FR-Real84 wygodni
kejo86 wygodni
Kristofer_9390 wygodni
Strzelcy
Kozikowski 2
Szczypek2
Alot2
Cieśla 2
Siembora1
Jankowski 1
Pietryka1
Trzpil 1
Liga Okręgowa 2017/2018
  Drużyna M Ptk
1. Hutnik Warszawa 7 18
2. Unia Warszawa 7 18
3. Victoria II Sulejówek 7 16
4. Marcovia Marki 6 13
5. Escola Varsovia Warszawa 7 12
6. Olimpia Warszawa 7 11
7. Sokół Serock 7 10
8. Mazur II Karczew 7 10
9. Bóbr Tłuszcz 7 10
10. Agape Białołęka 7 9
11. Dąb Wieliszew 7 8
12. Błyskawica Warszawa 7 7
13. Promnik Łaskarzew 7 5
14. Świt II N.D.M. 6 4
15. Wisła Maciejowice 7 4
16. Bug II Wyszków 7 0
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Liga Okręgowa 2016/2017

Tabela

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_drukarz_warszawa4838.gif Drukarz Warszawa 30 71 22-5-3 66:28 +38 15 39 12-3-0 36:9 +27 15 32 10-2-3 30:19 +11
2. up (+2) small_big_big_serock3616.jpg Sokół Serock 30 56 17-5-8 61:33 +28 15 32 10-2-3 35:13 +22 15 24 7-3-5 26:20 +6 2 3 3:2
3. down (-1) small_big_marcovia.gif Marcovia 2000 Marki 30 56 17-5-8 76:52 +24 15 27 8-3-4 40:23 +17 15 29 9-2-4 36:29 +7 2 3 2:3
4. up (+1) small_olimpia_warszawa.gif Olimpia Warszawa 30 54 17-3-10 64:39 +25 15 25 8-1-6 31:20 +11 15 29 9-2-4 33:19 +14
5. down (-2) small_big_dab_wieliszew.gif Dąb Wieliszew 30 53 16-5-9 73:47 +26 15 29 9-2-4 41:22 +19 15 24 7-3-5 32:25 +7
6. up (+2) small_victoria_sulejowek.gif Victoria II Sulejówek 30 49 15-4-11 73:52 +21 15 26 8-2-5 35:18 +17 15 23 7-2-6 38:34 +4
7. down (-1) small_blyskawica_warszawa.gif Błyskawica Warszawa 30 46 13-7-10 60:54 +6 15 30 9-3-3 40:18 +22 15 16 4-4-7 20:36 -16 2 3 6:3
8. down (-1) small_big_big_bobr_tluszcz6327.gif Bóbr Tłuszcz 30 46 14-4-12 80:61 +19 15 29 9-2-4 46:25 +21 15 17 5-2-8 34:36 -2 2 3 3:6
9. up (+1) small_big_big_promnik_laskarzew3536.gif Promnik Łaskarzew 30 45 13-6-11 53:42 +11 15 29 9-2-4 34:18 +16 15 16 4-4-7 19:24 -5 2 2 4:4
10. down (-1) small_big_swit_ndm4166.gif Świt II N.D.M. 30 45 12-9-9 65:63 +2 15 24 6-6-3 38:29 +9 15 21 6-3-6 27:34 -7 2 2 4:4
11. stay   small_big_agape.png Agape Białołęka 30 43 14-1-15 61:52 +9 15 24 8-0-7 36:25 +11 15 19 6-1-8 25:27 -2
12. stay   small_big_big_legionovia4095.gif Legionovia II Legionowo 30 42 12-6-12 66:47 +19 15 19 5-4-6 33:23 +10 15 23 7-2-6 33:24 +9
13. stay   small_amur_wilga.gif Amur Wilga 30 27 7-6-17 62:104 -42 15 15 3-6-6 37:47 -10 15 12 4-0-11 25:57 -32
14. stay   small_big_big_vulcan.png Vulcan Wólka Mlądzka 30 25 6-7-17 51:91 -40 15 17 5-2-8 34:43 -9 15 8 1-5-9 17:48 -31
15. stay   small_big_big_legion7625.gif Legion Warszawa 30 15 2-9-19 47:92 -45 15 7 1-4-10 19:44 -25 15 8 1-5-9 28:48 -20
16. stay   small_sok.jpg Sokół Celestynów 30 5 1-2-27 25:126 -101 15 3 1-0-14 13:58 -45 15 2 0-2-13 12:68 -56
powered by © Tabelkownik 1.5

Wyniki i terminarz

30 kolejka
Amur Wilga 1 : 5 Legionovia II Legionowo
Mecz rozegrano 7 czerwca o godz 18 : 30
Legion Warszawa 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Środa godz 19 : 00 sędziują : Lewandowski M , Piotrowski , Jędrzejewski E
Bóbr Tłuszcz 0 : 1 Drukarz Warszawa
Środa godz 19 : 00 sędziują : Lewandowski J , Golachowski J , Betcher
Victoria II Sulejówek 2 : 1 Świt II N.D.M.
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Nadworski , Jędrysek , Świtkiewicz
Sokół Serock 3 : 0 Dąb Wieliszew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Mandes K , Cieśliński , Chmielak
Agape Białołęka 2 : 0 Marcovia 2000 Marki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Golonka , Szymański M , Listkiewicz K
Błyskawica Warszawa 2 : 3 Olimpia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Komar , Godzina , Bzdawka
Sokół Celestynów 0 : 5 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Chojnacki , Wąsowski P , Cieślik .
UWAGA - MECZ ZOSTANIE ROZEGRANY W ŁASKARZEWIE
29 kolejka
Świt II N.D.M. 1 : 0 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Jenda , Gogol , Betcher
Olimpia Warszawa 4 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Paprocki , Roguski R , Cieśliński
Dąb Wieliszew 7 : 1 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Marcinkowski , Cieślik , Dziubek
Drukarz Warszawa 2 : 2 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Więckowski M , Skotarczuk , Dominiczak
Legionovia II Legionowo 3 : 4 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Mandes P , Dębowski , Wroński
Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 5 Amur Wilga
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bzdawka , Odziemek , Pietrzyk K
Marcovia 2000 Marki 6 : 0 Sokół Celestynów
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bobrowski , Kochański , Szynkowski
Promnik Łaskarzew 2 : 1 Legion Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rupniewski , Karandys , Kulesza
28 kolejka
Sokół Serock 4 : 0 Legionovia II Legionowo
Piątek o godz 20 : 00 sędziują : Mandes P , Przybysz M , Pasterczyk
Legion Warszawa 2 : 2 Marcovia 2000 Marki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Komar , Roguski R , Godzina
Bóbr Tłuszcz 5 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Bereda , Królewicz , Szułczyński
Agape Białołęka 8 : 1 Sokół Celestynów
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Golonka , Zakrzewski , Betcher
Świt II N.D.M. 0 : 2 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Lewandowski J , Wasiak , Woźniak
Błyskawica Warszawa 1 : 3 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Grzeszczak , Banaszkiewicz , Cieśliński
Victoria II Sulejówek 4 : 1 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Więckowski M , Skotarczyk , Pietrzyk K
Amur Wilga 2 : 2 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Sypniewski J , Brzeski , Koc .

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że łaskarzewianie będą się
bić o jak najwyższe miejsca w tabeli tymczasem sytuacja
diametralnie zmieniła się. Dziś jak nigdy wcześniej potrzebujemy
punktów! Serdecznie zapraszamy na derby z Amurem, które być
może zadecydują o naszym być albo nie być w Lidze Okręgowej.
27 kolejka
Marcovia 2000 Marki 8 : 0 Amur Wilga
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bobrowski , Odziemek , Pawlak
Olimpia Warszawa 1 : 3 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Skoczylas , Wojdat , Szynkowski
Dąb Wieliszew 3 : 1 Świt II N.D.M.
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Rybus , Dudek T , Cieśliński
Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 3 Sokół Serock
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Siemieniak , Gogol , Nowak
Sokół Celestynów 2 : 3 Legion Warszawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Chojnacki , Mielczarczyk , Cepil
Promnik Łaskarzew 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Cienki , Kulesza , Starobrat
Legionovia II Legionowo 1 : 1 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Wąsowski M , Karwat , Szymański M
Drukarz Warszawa 3 : 1 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Grzeszczak , Cieślik , Pawlikowski Ł
26 kolejka
Świt II N.D.M. 5 : 0 Drukarz Warszawa
mecz przełożony na inny termin
Olimpia Warszawa 3 : 3 Dąb Wieliszew
Środa godz 17 : 00 sędziują : Roguski , Włodarczyk , ?
Agape Białołęka 7 : 2 Legion Warszawa
Środa godz 17 : 30 sędziują : Piotrowski , Jędrysek , Godzina
Amur Wilga 8 : 2 Sokół Celestynów
Środa godz 17 : 30 sędziują : Kmita , Pawlikowski Ł , ?
Bóbr Tłuszcz 7 : 1 Marcovia 2000 Marki
mecz przełżono na inny termin
Victoria II Sulejówek 1 : 0 Legionovia II Legionowo
Środa godz 18 : 00 sędziują : Sypniewsk J , Dębowski , Kasiak
Sokół Serock 2 : 0 Promnik Łaskarzew
Środa godz 18 : 00 sędziują : Lewandowski M , Pawłowski M , ?
Błyskawica Warszawa 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Środa godz 18 : 30 sędziują : Bojara , Ewest , Oleksiak
25 kolejka
Marcovia 2000 Marki 1 : 3 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Więckowski M , Skotarczyk , Karwat
Legion Warszawa 2 : 4 Amur Wilga
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Szczęsny , Roguski R , Bajda
Drukarz Warszawa 3 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Kosiorek , Ksiązek , Brzeski
Dąb Wieliszew 2 : 2 Agape Białołęka
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Brenda , Oleksiak , Szawerdo
Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Skoneczny , Jędrysek , Dąbrowski
Legionovia II Legionowo 7 : 0 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 10 : 00 sędziują : Lewandowski J , Woźniak , Wasiak
Promnik Łaskarzew 4 : 0 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Bojara , Jędrysek , Dyszkiewic
Sokół Celestynów 1 : 6 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Wąsowski M , Szymański M , Wąsowski P
24 kolejka
Świt II N.D.M. 2 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Mecz rozegrano w Piątek o godz 19 : 30
Agape Białołęka 4 : 1 Amur Wilga
Sobota godz 15 : 300 sędziują : Gadomski , Bereda , Roguski P
Dąb Wieliszew 1 : 4 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rybus , Gołda , Jechna
Olimpia Warszawa 3 : 1 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Pakieła , Cieślik , Szawerdo
Bóbr Tłuszcz 1 : 0 Legion Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Marcinkowski , Ewest , Janowski
Sokół Serock 2 : 0 Sokół Celestynów
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Karwatiuk , Tumiński , Karwat
Błyskawica Warszawa 3 : 1 Marcovia 2000 Marki
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Marzec M , Przybysz M , Pietrzak M
Victoria II Sulejówek 5 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 17 : 30 sędziują : Michalak , Kulesza , Przepióra
23 kolejka
Legion Warszawa 0 : 5 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Jenda , Cieśliński , Kasiak
Drukarz Warszawa 4 : 2 Agape Białołęka
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Bobrowski , Godzina , Kulesza
Marcovia 2000 Marki 3 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Golonka , Skotarczyk , Szymański M
Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 3 Olimpia Warszawa
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Bzdawka , Pietrzyk K , Odziemek
Sokół Celestynów 1 : 3 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Kuciel , Królewicz , Listkiewicz K
Amur Wilga 4 : 3 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Sypniewski J , Foryś , Sypniewski M
Promnik Łaskarzew 2 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski M , Mielczarczyk , Dziubek
Legionovia II Legionowo 0 : 3 Dąb Wieliszew
Mecz przełożono na 18 . 05 . 17.r godz 20:00
22 kolejka
Świt II N.D.M. 2 : 2 Marcovia 2000 Marki
Mecz przełożono na 17. 05 . 17.r
Agape Białołęka 1 : 5 Bóbr Tłuszcz
Mecz odwołany
Sokół Serock 4 : 0 Amur Wilga
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gadomski , Cieśliński , Bereda
Olimpia Warszawa 0 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Więckowski M , Skotarczyk , Karwat
Drukarz Warszawa 3 : 2 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Skoneczny , Dąbrowski , Grzybowski
Dąb Wieliszew 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Lewandowski Pio , Siemiński J , Wroński
Victoria II Sulejówek 1 : 1 Sokół Celestynów
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Kuciel , Hermakowicz , Bojanowski
Błyskawica Warszawa 5 : 1 Legion Warszawa
Mecz przełożono na 10 . 05 . 17.r
21 kolejka
Legion Warszawa 2 : 6 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lubawy , Wodyński , Zakrzewsk
Marcovia 2000 Marki 1 : 5 Olimpia Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Zajdel , Przepióra , Pietrzyk K
Bóbr Tłuszcz 5 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Jenda , Cieślik , Mackiewicz
Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 2 Drukarz Warszawa
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Mandes P , Wroński , Przybysz M
Legionovia II Legionowo 1 : 0 Agape Białołęka
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Lewandowski J , Wasiak , Woźniak
Sokół Celestynów 1 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski Pio , Włodarczyk , Kozłowski
Amur Wilga 1 : 1 Błyskawica Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski M , Przepióra , Lewandowski Ł
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Jenda , Węgrzyński , Glinka
20 kolejka
Drukarz Warszawa 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Piątek godz 12 : 00 sędziują : Piotrowski , Kolwalczyk , Przygoda
Victoria II Sulejówek 3 : 0 Amur Wilga
Piątek godz 15 : 30 sędziują : Bereda , Cieśliński , Truszkowski
Olimpia Warszawa 4 : 0 Sokół Celestynów
Piątek godz 16 : 00 sędziują : Kuciel , Jędrysek , Odziemek
Agape Białołęka 2 : 1 Sokół Serock
Piątek godz 17 : 30 sędziują : Chojnacki , Wroński , Gołda
Legionovia II Legionowo 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kmita , Prus , Kulesza
Dąb Wieliszew 0 : 1 Marcovia 2000 Marki
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Urban , Brenda , Urban Raf
Świt II N.D.M. 3 : 3 Legion Warszawa
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Cienki , Siemiński P , Pietrzak M
Błyskawica Warszawa 5 : 0 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Chmielewski , Szulim , Szmejchel
19 kolejka
Marcovia 2000 Marki 2 : 3 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lewandowski , Banaszkiewicz , Butkiewicz .
Legion Warszawa 0 : 4 Olimpia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Barmosz , Godzina , Gogol .
Bóbr Tłuszcz 3 : 3 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Bereda , Cieśliński , Szynkowski .
Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 3 Agape Białołęka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Zajdel , Przepióra , Siemiński P .
Sokół Serock 3 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Siemieniak , Dyszkiewicz , Truszkowski .
Amur Wilga 4 : 4 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Gadomski , Siemiński J , Roguski .
Sokół Celestynów 0 : 3 Dąb Wieliszew
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Grzeszczak , Dudek , Szułczyński .
Promnik Łaskarzew 0 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Szczęsny , Zakrzewski , Goś .
18 kolejka
Agape Białołęka 0 : 3 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Chojnacki , Cieśliński , Nowak
Olimpia Warszawa 1 : 2 Amur Wilga
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Trawiński Ł , Wójcik J , Kulesza
Drukarz Warszawa 2 : 0 Sokół Celestynów
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Rybus , Karandys , Jędrzejewski E
Dąb Wieliszew 6 : 1 Legion Warszawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski P , Godzina , Bogdański
Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Marcinkowski , Przepióra , Szynkowski
Legionovia II Legionowo 0 : 2 Marcovia 2000 Marki
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Michalak , Pasterczyk , Siemiński P
Świt II N.D.M. 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Hodowicz , Łasiński , Dudek T
Victoria II Sulejówek 0 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Malinowski A , Jędrysek , Bereda
17 kolejka
Bóbr Tłuszcz 0 : 3 Olimpia Warszawa
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Rowicki , Wodarski , Kupiec .
Marcovia 2000 Marki 4 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Grzeszczak , Dyszkiewicz , Guzik .
Sokół Celestynów 0 : 5 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Barmosz , Pawlikowski , Przyłęcki .
Sokół Serock 3 : 2 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Bobrowski , Ślarzyński , Godzina
Błyskawica Warszawa 2 : 1 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , Kapica , Rutka .
Amur Wilga 0 : 4 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Jenda , Roguski P , Ewest .
Promnik Łaskarzew 2 : 0 Agape Białołęka
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Zakrzewski , Goś .
Legion Warszawa 1 : 4 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Rowicki , Tumiński , Butkiewicz .
16 kolejka
Olimpia Warszawa 0 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Cienki , Tomasiak , ?
Drukarz Warszawa 2 : 0 Amur Wilga
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Barmosz , Nowak D , Jechna .
Dąb Wieliszew 3 : 1 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Kuciel , Ewest , Gołda .
Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 Sokół Celestynów
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski P , Siemiński J , Cieśliński .
Świt II N.D.M. 2 : 2 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Piotrowski , Przepióra , Witak .
Agape Białołęka 0 : 3 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Chojnacki , Dębowski , Wardzyński .
Legionovia II Legionowo 3 : 3 Legion Warszawa
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Szczęsny , Prus , Sawicki .
Promnik Łaskarzew 1 : 2 Marcovia 2000 Marki
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Pakieła , Cieślik , Peretiatko .
15 kolejka
Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 Legion Warszawa
Czwartek godz 19 : 30 sędziują : Breda , Pawlikowski , Truszkowski .
Marcovia 2000 Marki 4 : 3 Agape Białołęka
Piątek godz 11 : 00 sędziują : Siemieniak , Truszkowski , Jędrysek .
Drukarz Warszawa 2 : 0 Bóbr Tłuszcz
Piątek godz 11 : 00 sędziują : Kosiorek , Książek , Butkiewicz .
Olimpia Warszawa 5 : 1 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Malinowski , Bereda , Jędrysek .
Dąb Wieliszew 1 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Lisowski , Bereda , Cieśliński .
Świt II N.D.M. 2 : 3 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 13 : 15 sędziują : Wąsowski M , Szymański M , Wąsowski P .
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Rupniewski , Szulim , Roguski R .
Promnik Łaskarzew 6 : 0 Sokół Celestynów
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Hodowicz , Lubawy , Cieśliński .
14 kolejka
Legion Warszawa 1 : 0 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Siemieniak , Jędrysek , Truszkowski .
Agape Białołęka 1 : 3 Świt II N.D.M.
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gudyn , Dziedzic , Mancewicz .
Victoria II Sulejówek 5 : 0 Olimpia Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Golonka , Kulesza , Listkiewicz
Sokół Serock 0 : 0 Drukarz Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Paprocki , Karwat , Jeż .
Bóbr Tłuszcz 2 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Chojnacki , Breda , Pawlikowski .
Amur Wilga 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Lewandowski , Domański , Kochański .
Sokół Celestynów 1 : 6 Marcovia 2000 Marki
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : KOsiorek ,Książek , Butkiewicz .
Błyskawica Warszawa 4 : 2 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Michalak Przepióra , Kulesza .
13 kolejka
Legionovia II Legionowo 0 : 3 Sokół Serock
Mecz rozegrano w Czwartek
Dąb Wieliszew 5 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Rowicki , Siemiński J , Brzeski
Olimpia Warszawa 0 : 1 Świt II N.D.M.
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Cienki , Karwat , Tomasiak
Drukarz Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Michalak , Pietrzyk , Karczyk
Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 3 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Sypniewski J , Jeż , Węgrzyński
Marcovia 2000 Marki 3 : 2 Legion Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Karwatiuk , Anisiewicz , Roguski P
Sokół Celestynów 1 : 2 Agape Białołęka
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Malinowski M , Karwat , Jędrysek
Promnik Łaskarzew 4 : 1 Amur Wilga
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Marcinkowski , Tomasiak , Płochocki
12 kolejka
Legion Warszawa 2 : 2 Sokół Celestynów
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Piwko , Witak , Tumiński
Amur Wilga 3 : 8 Marcovia 2000 Marki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Komar, Dziubek , Pawlikowski Ł
Sokół Serock 7 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Urban , Banaszkiewicz , Szabat
Agape Białołęka 0 : 2 Olimpia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Kuciel , Pietrzak M , Dudek T
Bóbr Tłuszcz 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Rupniewski , Jechna , Szynkowski
Błyskawica Warszawa 2 : 2 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Stańczuk , Królewicz , Wroński
Świt II N.D.M. 3 : 2 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 12 : 15 sędziują : Korycki , Pawlak , Roguski R
Victoria II Sulejówek 1 : 3 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , Hermakowicz , Szynkowski
11 kolejka
Legion Warszawa 0 : 2 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gadomski , Bereda , Cieśliński
Marcovia 2000 Marki 2 : 1 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Michalak , Kulesza , Szulim
Drukarz Warszawa 3 : 0 Świt II N.D.M.
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Lewandowski J , Wasiak , Cieślik
Dąb Wieliszew 0 : 2 Olimpia Warszawa
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Rupniewski , Gonet , Rachuta
Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 0 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Jenda , Hermakowicz , Gogol
Legionovia II Legionowo 0 : 3 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Kowalczyk , Nowak , Tumiński
Sokół Celestynów 2 : 6 Amur Wilga
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Ways , Peretyatko , Przybysz M
Promnik Łaskarzew 1 : 0 Sokół Serock
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , Szynkowski , Roguski P
10 kolejka
Agape Białołęka 1 : 2 Dąb Wieliszew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rybus , Więckowski M , Karczyk
Bramki
Gospodarze : Markiewicz Łukasz - 78 min
Goście : Chrzanowski Michał - 8 min , Piekut Damian - 36 min
Olimpia Warszawa 2 : 0 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bojara , Patynowski , Jędrysek
Świt II N.D.M. 1 : 4 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Marcinkowski , Sadowski , Lubawy
Bóbr Tłuszcz 5 : 0 Sokół Celestynów
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kuciel , Dudek , Ozga
Sokół Serock 0 : 1 Marcovia 2000 Marki
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Piwko , Tumiński , Cieślińsk
Błyskawica Warszawa 0 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Wąsowski M , Karwat , Szymański M
Amur Wilga 3 : 3 Legion Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Jenda , Siemiński P , Węgrzyński
Victoria II Sulejówek 5 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Karwatiuk , Glinka , Pawlak
9 kolejka
Legion Warszawa 3 : 3 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Chojnacki , Rybicki S , Wasiak
Drukarz Warszawa 0 : 0 Dąb Wieliszew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Mandes P , Wroński , Pasterczyk
Marcovia 2000 Marki 2 : 2 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Gadomski , Bereda , Karandys
Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 5 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Siemiński P , Kochańsk
Legionovia II Legionowo 2 : 0 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Ways , Przygoda , Pasterczyk
Amur Wilga 2 : 0 Agape Białołęka
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kowalczyk , Tumiński , Lackowski
Sokół Celestynów 1 : 3 Sokół Serock
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Marcinkowski , Płochocki , Zakrzewsk
Promnik Łaskarzew 3 : 1 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Korycki , Pawlak , Karczyk
8 kolejka
Agape Białołęka 5 : 0 Drukarz Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rowicki , Bichta , Karczyk
Olimpia Warszawa 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Goście nie dojechali
Błyskawica Warszawa 2 : 1 Sokół Celestynów
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Siemiński J , Siemiński P
Dąb Wieliszew 2 : 4 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rybus , Przybysz M , Butkiewicz
Sokół Serock 2 : 1 Legion Warszawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Piwko , Milczarek , Włodarczyk
Bóbr Tłuszcz 4 : 1 Amur Wilga
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Barmosz , Barej , Łukasiak
Świt II N.D.M. 2 : 2 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 12 : 15 sędziują : Malinowski M , Tumiński , Karwat
Victoria II Sulejówek 2 : 3 Marcovia 2000 Marki
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Marzec M , Witak , Przybysz M
7 kolejka
Legion Warszawa 0 : 2 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Koguciuk , Dziubek , Sawicki
Marcovia 2000 Marki 3 : 0 Świt II N.D.M.
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Siemieniak , Szulim , Bobrowski
Promnik Łaskarzew 2 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski Pio , Sadowski , Dudek T
Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 4 Dąb Wieliszew
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Mazur , Lewandowski Ł , Siemiński J
Sokół Celestynów 0 : 5 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Synowiecki , Wieliczko , Woźniak
Legionovia II Legionowo 0 : 0 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Zajdel , Skotarczyk , Przepióra
Amur Wilga 2 : 2 Sokół Serock
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Gudyn Ł , Bors , Płochocki
Bóbr Tłuszcz 1 : 2 Agape Białołęka
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Szczęsny , Siemiński P , Zakrzewski T
6 kolejka
Agape Białołęka 1 : 0 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Urban , Sawicki , Tomasiak
Drukarz Warszawa 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gadomski , Bereda , Cieśliński
Olimpia Warszawa 0 : 2 Marcovia 2000 Marki
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ways , Przybysz M , Pasterczyk
Sokół Serock 3 : 2 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Brzuszczyński , Sadowski , Ozga
Świt II N.D.M. 6 : 1 Sokół Celestynów
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Lackowski , Wroński , Zakrzewski T
Błyskawica Warszawa 7 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Marzec M , Przybysz M , Pietrzak M
Dąb Wieliszew 1 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Rybus , Woźniak , Pasterczyk
Victoria II Sulejówek 2 : 2 Legion Warszawa
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Malinowski M , Cieśliński , Jędrysek
5 kolejka
Legion Warszawa 1 : 2 Świt II N.D.M.
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Pakieła , Szawerdo , Cieślik
Marcovia 2000 Marki 1 : 3 Dąb Wieliszew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rowicki , Przybysz M , Truszkowski
Sokół Celestynów 0 : 4 Olimpia Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Dominiak , Pietrzak M , Szabat
Sokół Serock 1 : 3 Agape Białołęka
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Przybysz K , Cieślik , Kostyra
Bóbr Tłuszcz 3 : 1 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Jenda , Szymański M , Kopania
Amur Wilga 4 : 5 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Korycki , Pawlak , Pasterczyk
Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 0 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Zajdel , Skotarczyk , Przepióra
Promnik Łaskarzew 0 : 2 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Bartnicki , Cieśliński , Jędrysek
4 kolejka
Błyskawica Warszawa 3 : 0 Sokół Serock
Środa godz 15 : 00 sędziują : Barmosz , Odziemek , Łukasiak
Olimpia Warszawa 4 : 3 Legion Warszawa
Środa godz 16 : 30 sędziują : Misewicz , Wroński
Agape Białołęka 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Środa godz 17 : 00 sędziują : Bojara , Jeż , Kulesza
Drukarz Warszawa 2 : 0 Marcovia 2000 Marki
Środa godz 17 : 00 sędziują : Urban , Wodarski , Truszkowski
Victoria II Sulejówek 0 : 1 Bóbr Tłuszcz
Środa godz 17 : 00 sędziują : Wąsowski M , Siemiński J , Cieślik
Świt II N.D.M. 6 : 4 Amur Wilga
Środa godz 18 : 00 sędziują : Skoczylas , Soból , Lewandowski Paw
Dąb Wieliszew 3 : 2 Sokół Celestynów
Środa godz 18 : 30 sędziują : Lau , Brzeski , Pietrzak M
Legionovia II Legionowo 0 : 1 Promnik Łaskarzew
Środa godz 19 : 00 sędziują : Chojnacki , Cieśliński , Butkiewicz
3 kolejka
Sokół Serock 0 : 2 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Zajdel m Skotarczyk , Przepióra
Legion Warszawa 0 : 1 Dąb Wieliszew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Michalak , Kulesza , Siemiński P
Sokół Celestynów 0 : 5 Drukarz Warszawa
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Brzuszczyński , Jurewicz , Wasiak
Marcovia 2000 Marki 0 : 0 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Mandes P , Przybysz M , Jędrysek
Bóbr Tłuszcz 3 : 3 Świt II N.D.M.
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Chojnacki , Pietrzyk , Banaszkiewicz
Błyskawica Warszawa 3 : 2 Agape Białołęka
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Bojara , Zakrzewski T , Nowak
Amur Wilga 2 : 2 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Szymula , Dziubek , Włodarczyk
Promnik Łaskarzew 4 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Rupniewski , Brzeski , Dudek T
2 kolejka
Drukarz Warszawa 2 : 0 Legion Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Gadomski , Bereda , Siemiński J
Olimpia Warszawa 1 : 0 Bóbr Tłuszcz
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Malinowski M , Cieśliński , Roguski P
Świt II N.D.M. 1 : 0 Sokół Serock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Marcinkowski , Anisiewicz , Truszkowski
Victoria II Sulejówek 2 : 3 Błyskawica Warszawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Siemieniak , Dyszkiewicz , Jedrysek
Dąb Wieliszew 4 : 1 Amur Wilga
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rowicki , Skotarczyk , Szulim
Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 5 Marcovia 2000 Marki
Sobota godz 17 : 30 sędziują : Cienki , Karwat , Tomasiak
Legionovia II Legionowo 10 : 0 Sokół Celestynów
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Bartnicki , Cieśliński , Jędrysek
Agape Białołęka 1 : 2 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski Pio , Wasiak , Więckowski M
1 kolejka
Legion Warszawa 2 : 4 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Paprocki , Karwat , Kopania
Marcovia 2000 Marki 0 : 0 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Rowicki , Rachuta , Gogol
Sokół Serock 1 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Pakieła , Cieślik , Szawerdo
Sokół Celestynów 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Michalak , Kulesza , Siemiński P
Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Dąb Wieliszew
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Rupniewski , Szynkowski , Szulim
Błyskawica Warszawa 0 : 1 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Marzec Pietrzak M , ?
Amur Wilga 0 : 3 Drukarz Warszawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Chojnacki , Glinka , Jurewicz
Victoria II Sulejówek 2 : 1 Agape Białołęka
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Wąsowski M , Karwat , Cieślik
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-GaduWacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna