Sparingi 2018 - Zima .
Dodane przez admin dnia Styczeń 02 2018 22:18:11


Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych trenerów i działaczy prezentujemy wykaz sparingów niektórych drużyn grających w warszawskiej LO



Mecze sparingowe drużyn grających w LO
Data
Mecze
g/wMiejsce
20.01.18 r. Escola Varsovia : Mazovia II M.M.4 : 1Miętne
20.01.18 r. Dąb Wieliszew : Pełta Karniewo7 : 1brak
27.01.18 r. Mazovia II M.M : Promnik Łaskarzewg.12Mińsk M
27.01.18 r. Dąb Wieliszew : Sona Nowe Miastobrak brak
27.01.18 r. Rozwój Warszawa : Mazur II Karczewbrak brak
28.01.18 r. Zryw Sobolew : Wisła Maciejowice brak Sobolew
03.02.18 r. Mazur Radzymin : Bóbr Tłuszczbrak brak
03.02.18 r. Józefovia Józefów : Promnik Łaskarzew brak Józefów
03.02.18 r. Mazur II Karczew : Fenix Siennicabrak brak
03.02.18 r. Dąb Wieliszew : Świt Staroźreby brak brak
04.02.18 r. Sokół Serock : Ursus II Warszawa brak brak
04.02.18 r. Wilgi Miastków : Wisła Maciejowice brak brak
10.02.18 r. Promnik Łaskarzew : Naprzód Skórzec brak Miętne
10.02.18 r. Hutnik Warszawa : Grom Warszawabrak brak
10.02.18 r. Dąb Wieliszew : Mazur Radzymin brak brak
10.02.18 r. Mazur II Karczew : PKS Radość brak brak
10.02.18 r. KS Raszyn : Unia Warszawabrak brak
11.02.18 r. Agape Białołęka : Ursus II Warszawa brak brak
11.02.18 r. Wisła Maciejowice : Amur Wilga brak brak
13.02.18 r. Mazur II Karczew : Watra Mrozybrak brak
15.02.18 r. Dąb Wieliszew : Legionovia II Legionowobrak brak
17.02.18 r. Dąb Wieliszew : Błękitni Raciążbrak brak
17.02.18 r. Hutnik Warszawa : KS Łomianki brak brak
17.02.18 r. Mazur II Karczew : Płomień Dębe Wielkie brak brak
18.02.18 r. Wisła Maciejowice : Sęp Żelechów brak brak
18.02.18 r. Promnik Łaskarzew : Wilga Miastków brak Miętne
21.02.18 r. Huragan Wołomin : Marcovia Markibrak brak
21.02.18 r. Victoria II Sulejówek : Mazur Karczew brak brak
23.02.18 r. Perła Złotokłos : Escola Varsoviabrak brak
24.02.18 r. Dąb Wieliszew : Nadnarwianka Pułtusk brak brak
24.02.18 r. Hutnik Warszawa : Błonianka Błoniebrak brak
24.02.18 r. Bug II Wyszków : Mazur Radzymin brak brak
24.02.18 r. Mazur II Karczew : KS Konstancin brak brak
25.02.18 r. Ursus II Warszawa : Dąb Wieliszew brak brak
25.02.18 r. Promnik Łaskarzew : Hutnik .H.C.brak Miętne
25.02.18 r. MKS Piaseczno : Unia Warszawa brak brak
25.02.18 r. Wisła Maciejowice : Dwernicki S.Ł.brak brak
03.03.18 r. Marcovia Marki : Mazur Radzymin brak brak
03.03.18 r. KS Raszyn : Olimpia Warszawabrak brak
03.03.18 r. Hutnik Warszawa : Makowianka M.M.brak brak
03.03.18 r. Mazur II Karczew : Hutnik Huta Czechy brak brak
04.03.18 r. Dąb Wieliszew : Czarni Węgrów brak brak
04.03.18 r. Promnik Łaskarzew : Sokół Adamówbrak Miętne
07.03.18 r. Świt II N.D.M. : GKS Guminobrak brak
10.03.18 r. Hutnik Warszawa : Żyrardowianka Żyrardówbrak brak
10.03.18 r. Victoria II Sulejówek : KS Raszyn brak brak
10.03.18 r. Mazur II Karczew : Victoria Zerzeńbrak brak
10.03.18 r. Escola Varsovia : Wisła II Płock brak brak
11.03.18 r. Olimpia Warszawa : Ursus II Warszawa brak brak
11.03.18 r. Wisła Maciejowice : Orły Kazimierz brak brak
11.03.18 r. Promnik Łaskarzew : Orzeł Uninbrak Łaskarzew



Rozszerzona zawartość newsa