Błyskawica Warszawa 0 : 4 Promnik Łaskarzew
Dodane przez admin dnia Październik 22 2017 17:53:42

News : Po kapitalnym meczu z Wisłą Maciejowice i wysokim, pewnym zwycięstwie przyszedł czas na pojedynek z Błyskawicą Warszawa. Liczyliśmy na podtrzymanie dobrej passy jednak w tym sezonie Promnik przyzwyczaił nas do tego, że gra nierówno i właściwie każdy mecz to jest zagadka.
Marzyliśmy o przyzwoitym występie licząc po cichu na jakieś punkty, ale to co się stało w XII kolejce przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.... Łaskarzewianie zmiażdżyli gospodarzy i bardzo pewnie zgarnęli komplet punktów! Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się trener Marcin Cieśla dla, którego było to już trzecie trafienie w tym sezonie.
Kilka minut później jeden z zawodników gospodarzy pakuje piłkę do własnej bramki i zrobiło się 2:0 dla Promnika.
Po przerwie łaskarzewianie trafiają jeszcze 2 razy za sprawą Szczypka i Jaworskiego pieczętując tym samym drugi z rzędu kapitalny występ.
Nasza drużyna w ostatnich 2 spotkaniach strzeliła 9 bramek nie tracąc ani jednej zatem ręce same składają się do oklasków. Już za tydzień na Kusocińskiego przyjadą rezerwy Mazura Karczew i chyba po raz pierwszy w tym roku możemy napisać, że to ŁKS będzie faworytem. Ten mecz trzeba wygrać ponieważ sytuacja w tabeli robi się bardzo, ale to bardzo ciekawa. Gratulujemy Panowie i liczymy na więcej!