Olimpia Warszawa 2 : 2 Promnik Łaskarzew
Dodane przez admin dnia Wrzesień 03 2017 11:23:56
Zaledwie 3 dni po wysokiej porażce z Hutnikiem Warszawa łaskarzewianie wybrali się na kolejne bardzo trudne spotkanie o punkty. Tym razem naszym przeciwnikiem była Olimpia, która w tym roku gra ewidentnie w kratkę. Spotkanie zaczęło się dla nas fenomenalnie bowiem już po 10 min prowadziliśmy 2:0 za sprawą Alota i Pietryki. Wydawało się, że podrażniona wcześniejszymi niepowodzeniami drużyna Promnika wreszcie odpaliła, a kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Niestety licznik bramek po naszej stronie zatrzymał się natomiast z minuty na minutę do głosu zaczęli dochodzić gospodarze.
Kilka minut po przerwie Olimpia trafia na 2:1 i zrobiło się bardzo nerwowo. Bramka kontaktowa podziałała na zespół gospodarzy jak płachta na byka i już kilka chwil później mieliśmy 2:2. Niestety łaskarzewianie nie umieli odpowiedzieć kolejnym trafieniem i koniec końców spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Można powiedzieć, że zremisowaliśmy wygrany mecz i zamiast cieszyć się z 1 punktu zdobytego na wyjeździe zdecydowanie czujemy niedosyt. Znów zadecydował brak ogrania i doświadczenia boiskowego, którego niestety nie da się wpoić młodym zawodnikom na treningu.
Reasumując: Promnik Łaskarzew po 4 kolejkach ma na swoim koncie zaledwie 1 punkt, a średnia straconych bramek na mecz wynosi 2,75 zatem jest wiele do poprawy. Kto wie czy nie jest to najgorszy start w historii istnienia naszego klubu...

Olimpia Warszawa 2:2 Promnik Łaskarzew
Bramki dla Promnika: Przemysław Alot, Marcin Pietryka