Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Promnik Łaskarzew 0 : 1 Białołęka Warszawa
W mokrą i pochmurną NIEDZIELĘ Promnik Łaskarzew kolejny raz gubi punkty, spadając na 15 miejsce w tabeli.
Goście z Białołęki tylko na początku oddali nieco pola drużynie z Łaskarzewa... po kilku minutach drużyna z Warszawy zaczęła grać "swoje" i właściwie do końca meczu kontrolowała przebieg spotkania.
W ogólnym rozrachunku Promnik nie stworzył sobie żadnej 100%-owej sytuacji w przeciwieństwie do gości, którzy marnują co najmniej 3 setki w tym nie strzelają karnego. W tym przypadku świetną interwencją popisał się Jarosław Paśnik.
Mecz co prawda przegrywamy dosyć pechowo bo w 91 minucie jednak bądźmy sprawiedliwi remis 0:0 to byłaby porażka dla Białołęki, a wielkie szczęście dla Promnika.
Czego zabrakło?
Chyba wszystkiego: koncentracji, walki a przede wszystkim sytuacji bramkowych! Bez nich meczu nie da się wygrać! Krótko mówiąc sięgnęliśmy dna i teraz trzeba zrobić wszystko żeby się odbić! Gorzej być nie może, może być tylko lepiej smiley

Nowy dział!!!
Długo zastanawialiśmy się czy warto aby więcej miejsca poświęcać naszym kibicom...
Już nie raz nie dwa na naszych meczach pojawiał się fajny doping jednak zapał szybko mijał i w kolejnych meczach już takiego obrazka nie oglądaliśmy.
Tym razem jest inaczej! Fani Promnika od początku sezonu prezentują się bardzo solidnie. Postanowiliśmy więc, że oprócz relacji z meczów na stronie pojawią się także relacje kibicowskie.
Już dziś można co nieco napisać...
Za nami już sporo kolejek a nasi kibice opuścili tylko jeden jedyny wyjazd! Była to środa i niestety termin nie był zbyt dogodny!
Fotka dołączona do newsa to dowód, że także w Kobyłce nie zabrakło naszych fanatycznych kibiców. Jak widać na załączonym obrazku ekipa jest dość zgrana i tu się pojawia pytanie:

Wacha wrzesień 15 2008 22:57:07 ˇ 3 ˇ 18238
Robi się nie ciekawie....
Sobotnie popołudnie nie napawało optymizmem sympatyków klubu oraz samego trenera jak również jego podopiecznych co wiąże się po raz kolejny z kłopotami kadrowymi Promnika(praca, szkoła , kontuzje i pauzy za kartki wyeliminowały kolejno Wachnickiego,Moczulskiego ,Świdra,Parzyszka,Wichowskiego,Komorowskiego. No cóż... trzeba było jakoś się zebrać w sobie i pomimo tych kłopotów powalczyć o jakże trudne dla nas w tym sezonie ligowe punkty.Początek spotkania to tzw. badanie się rywali, akcje z dwóch stron, później do głosu dochodzą gospodarze szybko opanowując środek pola i po jednym z prostych błędów naszych pomocników wyprowadzają kontrę po której pada pierwsza bramka w 30 min. gry. Do przerwy nie zmienia się rezultat choć obie strony stworzyły kilka ciekawych akcji po ktorych mogły paść bramki jednak do przerwy wynik się już nie zmienia.

Nasz medal Olimpijski !!!

Srebrny medal Olimpijski na Paraolimpiadzie w Pekinie w tenisie stołowym zdobył Piotr Grudzień( 17l) nasz krajan z gminy Łaskarzew, zamieszkały w Zygmuntach. Piotrek przegrał w finale z Chińczykiem Hu Ming-Fu(46l) 3-1 tym samym zdobywając srebrny medal dla Polski. Dziękujemy Ci Piotrze! Serdeczne gratulacje od redakcji strony i nie tylko...

lukaszwacha wrzesień 12 2008 18:09:30 ˇ 0 ˇ 16334
Upragnione 3 punkty!
Po bardzo długich oczekiwaniach w końcu także do Łaskarzewa zawitały 3 pkt. Pozwoliło to naszej drużynie awansować na 14 lokatę zostawiając w tyle Wesołą i Victorię Zerzeń.
Przed nami jeszcze wiele meczów i miejmy nadzieję, że rywale którzy obecnie są przed nami także obejrzą nasze "plecy".
Jeżeli chodzi o mecz to było wiele obaw...
Właściwie nikt nie miał odwagi postawić na pewnego faworyta tego pojedynku. Pierwsza drużyna Otwocka miała wolny termin więc zachodziła obawa że kilku II- ligowców pojawi sie na meczu w Łaskarzewie.

Porażka za porażką...
Na bardzo daleki wyjazd do Serocka piłkarze Promnika wybierają się już o godzinie 13:30. Do busa wsiada 14 zawodników by wreszcie udowodnić, że wygrana jest w naszym zasięgu! Jeżeli chodzi o skład to brakuje Komorowskiego, Moczulskiego, Wichowskiego, Pażyszka, Laskowieckiego, a także grającego trenera który nadal pauzuje za czerwoną kartkę. Tak więc kolejny raz mocno osłabieni jedziemy walczyć o ligowe punkty.
Pierwsze minuty to wręcz cudowna gra naszej drużyny. Można powiedzieć, że po kilku chwilach Promnik powinien prowadzić co najmniej 3:0 !!! Tak dobrze nie było, ale i tak udaje się wyjść na prowadzenie. Autorem bramki Brzostowski po ładnym, sprytnym strzale głową.
Po tej bramce do głosu dochodzą gospodarze kilkukrotnie zagrażając naszej bramce.
Jak mówi stare porzekadło "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" tak było i tym razem. Wrzutka w pole karne i z najbliższej odległości piłkę do własnej bramki pakuje Świder.

Promnik Łaskarzew 0 : 3 Bug Wyszków
Z przyczyn technicznych relacji z tego meczu nie będzie. Postaramy się aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła, ale tym razem nie mamy innego wyjścia.

admin sierpień 31 2008 20:26:46 ˇ 0 ˇ 16975