Wisła Maciejowice 1 : 4 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Urban , Cieślik , Karandys
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Gogol , Łasiński , Ozga
Bug II Wyszków 2 : 9 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Chmielewski , Wąsowski P , Kulesza
admin październik 06 2017 21:21:44 0 ˇ 228
Promnik Łaskarzew 3 : 1 Sokół Serock
Wiele lat temu na naszej stronie pojawił się termin "Twierdza przy ul. Kusocińskiego". Chodziło oczywiście o to, że nasza drużyna w Łaskarzewie zawsze prezentowała się przyzwoicie, a problemem odwiecznym z którym borykali się kolejni trenerzy było punktowanie na wyjazdach. W tym roku zarówno na wyjeździe jak i u siebie łaskarzewianie nie punktowali regularnie zatem atut własnego boiska właściwie przestał istnieć.
Po porażce z Dębem nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać... Czy pogrążony w kryzysie Sokół Serock wywiezie z Łaskarzewa 3 punkty i definitywnie odbierze nam jakiekolwiek nadzieje? To pytanie zadawali sobie chyba wszyscy kibice ŁKS-u. Tymczasem łaskarzewianie wreszcie zagrali całkiem dobrą piłkę i na tle słabego Sokoła zaprezentowali się przyzwoicie. Wygraliśmy to spotkanie 3:1 kontrolując przebieg meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Myślę, że po fali krytyki jaka przelała się ostatnio na naszym czacie czas wreszcie napisać kilka słów pochwały. To był niezły mecz i miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach nasi zawodnicy zagrają równie ambitnie. Tym razem na listę strzelców wpisali się kolejno Alot, Galbarczyk i Trzpil.
A co przed nami? Już za tydzień potwornie trudne spotkanie z Marcovią, która sezon zaczęła znakomicie jednak ostatnimi czasu złapała lekką zadyszkę. Czy zwycięstwo z Sokołem doda nam skrzydeł i jakimś cudem przywieziemy punkty z Marek? Czemu nie! W sporcie wszystko jest możliwe. Powodzenia Panowie i gratulacje za ostatni mecz z Sokołem. Miejmy nadzieję, że w nadchodzących tygodniach przysporzycie nam równie wiele radości

Promnik Łaskarzew 3:1 Sokół Serock
Bramki dla Promnika: Alot, Galbarczyk, Trzpil
admin październik 01 2017 21:31:35 0 ˇ 149
Trener Marcin Cieśla o meczu z Dębem Wieliszew

"Mimo że wiedzieliśmy że przeciwnik bardzo dobrze gra stałe fragmenty gry, a przede wszystkim rzuty rożne nie potrafiliśmy się temu przeciwstawić. Po 4 rzutach rożnych w drugiej połowie piłka wylądowała w naszej bramce. Naprawdę jak chcemy myśleć w przyszłości nad jakimiś punktami nie może być takiej bierności w polu karnym. Do meczu z Serockiem jest 8 dni mam nadzieje że dobrze wykorzystamy ten czas…"
Wacha wrzesień 30 2017 11:07:25 0 ˇ 225
Trener Marcin Cieśla o meczu z Unią Warszawa

"W tym meczu bardziej przeszkadzaliśmy przeciwnikowi żeby grał w piłkę niż sami graliśmy. Mimo tego uważam że to my w pierwszej połowie mieliśmy klarowniejsze sytuacje żeby strzelić gola.
I jakby przynajmniej jedno uderzenie wpadło do bramki to mecz mógłby się inaczej potoczyć. A tak to przeciwnik który lepiej operował od nas piłką pod koniec meczu wykorzystał swoją szanse i wywiózł 3 punkty. "
Dąb Wieliszew 5 : 1 Promnik Łaskarzew
Przed meczem z Dębem Wieliszew liczyliśmy na przebudzenie.... Wierzyliśmy w to, że nasz zespół mimo wszystko podniesie się z kolan i raz jeszcze skutecznie powalczy o komplet punktów. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna i zamiast z wymarzonymi punktami wróciliśmy do Łaskarzewa z bagażem 5 bramek.
Ten mecz pokazał, że nawet ze średniakiem ligowym w tym roku o zwycięstwo będzie niezwykle trudno. Dla ŁKS-u jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Kozikowski, który niespodziewanie wyrósł na najlepszego strzelca naszego zespołu. Szkoda, wielka szkoda ponieważ inne drużyny zaczynają nam odjeżdżać i sytuacja w tabeli robi się naprawdę zła. Wielu kibiców twierdzi, że w tym roku utrzymanie gwarantują miejsca od 7 w górę tymczasem my do bezpiecznej lokaty tracimy już 7 punktów.
W następnej kolejce podejmiemy na Kusocińskiego Sokoła Serock, który podobnie jak my ostatnich dwóch meczów nie może zaliczyć do udanych. Bez wątpienia dojdzie do przełamania... Oby to nasza drużyna wreszcie wróciła na drogę do zwycięstwa.
Promnik Łaskarzew 0 : 1 Unia Warszawa

Przed spotkaniem z Unią Warszawa cieszyliśmy się z serii trzech kolejnych meczów bez porażki licząc na to, że ten stan rzeczy utrzyma się przynajmniej jeszcze przez jakiś czas.
Niestety nie udało się i goście z Warszawy strzelając bramkę w 85 minucie brutalnie zniweczyli nasze marzenia. Sam mecz nie należał do najpiękniejszych, ale do tego łaskarzewscy kibice powoli zaczynają się przyzwyczajać. Początek spotkania należał do Promnika jednak po kilku minutach do głosu zaczęli dochodzić goście. Właściwie do ostatniego gwizdka szala tego meczu mogła przechylić się na jedną bądź drugą stronę co biorąc pod uwagę ostatnie osiągnięcia obu ekip było dość zaskakujące.
Finalnie goście okazali się bardziej dojrzali i na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry zadali śmiertelny cios. Tego dnia zadecydowała jedna bramka, która sprawiła, że to właśnie Unia wróciła do domu z kompletem punktów.
Wielka szkoda bo niespodzianka była naprawdę blisko.
Po raz kolejny w tym sezonie musimy szybko wstać z kolan bowiem już za chwilę kolejne spotkanie ligowe w którym trzeba zapunktować! Czołówka zdecydowanie już nam odjechała, ale miejsce gwarantujące utrzymanie w dalszym ciągu jest w naszym zasięgu.
Przed nami mecz z Dębem Wieliszew, który sezon zaczął fantastycznie jednak z meczu na mecz spisuje się co raz gorzej, a co za tym idzie regularnie spada w tabeli. Faworytem oczywiście będzie Dąb, ale przy maksymalnym zaangażowaniu i odrobinie szczęścia możemy wrócić do Łaskarzewa z kompletem punktów. Powodzenia!
admin wrzesień 20 2017 20:55:00 0 ˇ 289
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Bóbr Tłuszcz
Po kapitalnym meczu i wysokim zwycięstwie z Agape Białołęka nasza drużyna zmierzyła się na własnym stadionie z ekipą Bobra Tłuszcz. Wszyscy marzyliśmy o kolejnych 3 punktach, które pozwoliłyby nam złapać kontakt z drużynami myślącymi o utrzymaniu.
W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli bramek jednak spotkanie stało na dość wysokim poziomie w związku z powyższym wszyscy liczyliśmy na jeszcze więcej emocji w drugiej odsłonie.
Po przerwie wreszcie padły bramki! Wynik w 68 minucie otworzył trener Marcin Cieśla dla którego było to już drugie trafienie w tym roku.
Niestety na 7 minut przed końcem goście wyrównują i kradną nam jakże cenne 2 punkty. Mecz kończy się wynikiem 1:1, który najprawdopodobniej nie satysfakcjonował tego dnia żadnej ze stron. No cóż nie udało się wygrać jednak najważniejsze jest to, że od 3 kolejek jesteśmy niepokonani. Powoli zapominamy o serii meczów z zerowym dorobkiem punktowym i odważniej patrzymy w przyszłość. Już jutro zaległy mecz z potwornie silną Unią Warszawa, która myśli o 4 lidze i w przeciwieństwie do nas punktuje regularnie. Czy uda się sprawić niespodziankę? Miejmy nadzieję że tak! Powodzenia Panowie

Trener Marcin Cieśla o zwycięstwie z Agape Białołęka

"Jestem bardzo zadowolony z tego meczu nie tylko ze względu na punkty i wynik, ale także z założeń taktycznych, które chłopaki wykonali na meczu.
Przede wszystkim w drugiej połowie wyciągnęliśmy wnioski i nie popełniliśmy błędów, które nam się przytrafiły w meczu z Olimpią. Pozdrawiam MC"
Wacha wrzesień 13 2017 21:45:49 0 ˇ 414