Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 240
Najnowszy Użytkownik: ~tomaaasz7
Ostatnio zalogowani
admin02:36:29
Wacha03:42:11
jaca4213 wygodni
gus40 wygodni
CR751 wygodni
lukaszwacha86 wygodni
kubis110 wygodni
FR-Real127 wygodni
kejo128 wygodni
Kristofer_93133 wygodni
Strzelcy
Trzpil 10
Alot9
Cieśla 6
Kozikowski 4
Szczypek4
Grzechnik 3
Siembora3
Pietryka2
Jankowski 2
Kozikowski E 2
Galbarczyk1
Jaworski1
Opieka 1
Jarzyna 1
Liga Okręgowa 2017/2018
  Drużyna M Ptk
1. Hutnik Warszawa 30 78
2. Unia Warszawa 30 70
3. Victoria II Sulejówek 30 64
4. Dąb Wieliszew 30 54
5. Olimpia Warszawa 30 49
6. Marcovia Marki 30 49
7. Escola Varsovia Warszawa 30 49
8. Mazur II Karczew 30 42
9. Sokół Serock 30 41
10. Agape Białołęka 30 37
11. Bóbr Tłuszcz 29 36
12. Promnik Łaskarzew 30 36
13. Świt II N.D.M. 30 23
14. Błyskawica Warszawa 30 21
15. Bug II Wyszków 30 15
16. Wisła Maciejowice 29 14
Liga Okręgowa 2018/2019
  Drużyna M Ptk
1. Agape Białołęka 0 0
Amur Wilga 0 0
Bug Wyszków 0 0
Burza Pilawa 0 0
Dąb Wieliszew 0 0
Escola Varsovia Warszawa 0 0
Legionovia II Legionowo 0 0
Marcovia Marki 0 0
Mazur II Karczew 0 0
Mazur Radzymin 0 0
Olimpia Warszawa 0 0
Promnik Łaskarzew 0 0
Sokół Serock 0 0
Świt II N.D.M. 0 0
Unia Warszawa 0 0
Victoria II Sulejówek 0 0
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Sparingi 2018 - Zima .


Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych trenerów i działaczy prezentujemy wykaz sparingów niektórych drużyn grających w warszawskiej LO



Mecze sparingowe drużyn grających w LO
Data
Mecze
g/wMiejsce
20.01.18 r. Escola Varsovia : Mazovia II M.M.4 : 1Miętne
20.01.18 r. Dąb Wieliszew : Pełta Karniewo7 : 1brak
24.01.18 r. Promnik Łaskarzew : Sęp Żelechów 2 : 5 Sobolew
27.01.18 r. Mazovia II M.M : Promnik Łaskarzew7 : 0 Mińsk M
27.01.18 r. Dąb Wieliszew : Sona Nowe Miasto5 : 0 brak
27.01.18 r. Rozwój Warszawa : Mazur II Karczew0 : 2 brak
28.01.18 r. Zryw Sobolew : Wisła Maciejowice 3 : 3Sobolew
03.02.18 r. Mazur Radzymin : Bóbr Tłuszczbrak brak
03.02.18 r. Józefovia Józefów : Promnik Łaskarzew 4 : 3Józefów
03.02.18 r. Mazur II Karczew : Fenix Siennica2 : 0brak
03.02.18 r. Dąb Wieliszew : Świt Staroźreby 1 : 3 brak
04.02.18 r. Sokół Serock : Ursus II Warszawa 3 : 2 brak
04.02.18 r. Wilgi Miastków : Wisła Maciejowice 0 : 3brak
10.02.18 r. Promnik Łaskarzew : Naprzód Skórzec brak Miętne
10.02.18 r. Hutnik Warszawa : Grom Warszawabrak brak
10.02.18 r. Dąb Wieliszew : Mazur Radzymin brak brak
10.02.18 r. Mazur II Karczew : PKS Radość brak brak
10.02.18 r. KS Raszyn : Unia Warszawabrak brak
11.02.18 r. Agape Białołęka : Ursus II Warszawa brak brak
11.02.18 r. Wisła Maciejowice : Amur Wilga brak brak
13.02.18 r. Mazur II Karczew : Watra Mrozybrak brak
15.02.18 r. Dąb Wieliszew : Legionovia II Legionowobrak brak
17.02.18 r. Dąb Wieliszew : Błękitni Raciążbrak brak
17.02.18 r. Hutnik Warszawa : KS Łomianki brak brak
17.02.18 r. Mazur II Karczew : Płomień Dębe Wielkie brak brak
18.02.18 r. Wisła Maciejowice : Sęp Żelechów brak brak
18.02.18 r. Promnik Łaskarzew : Wilga Miastków brak Miętne
21.02.18 r. Huragan Wołomin : Marcovia Markibrak brak
21.02.18 r. Victoria II Sulejówek : Mazur Karczew brak brak
23.02.18 r. Perła Złotokłos : Escola Varsoviabrak brak
24.02.18 r. Dąb Wieliszew : Nadnarwianka Pułtusk brak brak
24.02.18 r. Hutnik Warszawa : Błonianka Błoniebrak brak
24.02.18 r. Bug II Wyszków : Mazur Radzymin brak brak
24.02.18 r. Mazur II Karczew : KS Konstancin brak brak
25.02.18 r. Ursus II Warszawa : Dąb Wieliszew brak brak
25.02.18 r. Promnik Łaskarzew : Hutnik .H.C.brak Miętne
25.02.18 r. MKS Piaseczno : Unia Warszawa brak brak
25.02.18 r. Wisła Maciejowice : Dwernicki S.Ł.brak brak
03.03.18 r. Marcovia Marki : Mazur Radzymin brak brak
03.03.18 r. KS Raszyn : Olimpia Warszawabrak brak
03.03.18 r. Hutnik Warszawa : Makowianka M.M.brak brak
03.03.18 r. Mazur II Karczew : Hutnik Huta Czechy brak brak
04.03.18 r. Dąb Wieliszew : Czarni Węgrów brak brak
04.03.18 r. Promnik Łaskarzew : Sokół Adamówbrak Miętne
07.03.18 r. Świt II N.D.M. : GKS Guminobrak brak
10.03.18 r. Hutnik Warszawa : Żyrardowianka Żyrardówbrak brak
10.03.18 r. Victoria II Sulejówek : KS Raszyn brak brak
10.03.18 r. Mazur II Karczew : Victoria Zerzeńbrak brak
10.03.18 r. Escola Varsovia : Wisła II Płock brak brak
11.03.18 r. Olimpia Warszawa : Ursus II Warszawa brak brak
11.03.18 r. Wisła Maciejowice : Orły Kazimierz brak brak
11.03.18 r. Promnik Łaskarzew : Orzeł Uninbrak Łaskarzew


admin styczeń 02 2018 22:18:11 0 ˇ 978
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-GaduWacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna